Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (18)Реферативна база даних (386)Книжкові видання та компакт-диски (362)Журнали та продовжувані видання (137)
Пошуковий запит: (<.>U=С5*332.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Літвінова О.В. 
Вплив гендерних експектацій на соціально-рольову позицію майбутнього фахівця: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / О.В. Літвінова ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше в контексті раціогуманістичного підходу сформульовано принципи комплексного дослідження впливу гендерних експектацій на соціально-рольову позицію майбутнього фахівця. Запропоновано структурно-функціональну модель процесу гендерних експектацій, що складається з трьох взаємопов'язаних блоків (досвіду самореалізації, актуального переживання світу та мислення), впорядкованістю яких зумовлюється характер і спосіб втілення очікувань у соціальну практику. Розроблено типологію гендерних експектацій як чинника обрання майбутнім фахівцем бажаної особистісної та соціальної ролі. Показано, що неузгодженість (неконгруентність) самоідентифікації особистістю власних гендерних рис призводить до спотворення образу бажаного майбутнього та способу його експлікації у просторі життєвих відносин. Розроблено й апробовано спеціальний курс психологічної допомоги, до складу якого входять техніки, якими досягається узгодження суб'єктивної реальності з об'єктивним змістом передбачуваних особистістю рольових уподобань. Відзначено, що зарпопонований у дослідженні підхід долає обмеженість існуючої практики аналізу гендерної проблематики, розширюючи наявні та потенційні зв'язки з процесом особистісної та професійної самореалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю941.1-733 + С5*332.1 + С5*423.2*344 +
Шифр НБУВ: РА349864

Рубрики:

      
2.

Клюєнко Е.О. 
Діагностика соціальної напруженості: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / Е.О. Клюєнко ; НАН України. Ін-т соціол.. — К., 1998. — 17 с. — укp.

Дисертація присвячена проблемам комплексного дослідження соціальної напруженості за умов суспільства, що трансформується. Доводиться, що соціальна напруженість є однією з головних характеристик ступеня стабільності соціально-політичної ситуації і являє собою дестабілізаційний потенціал установок населення на участь у різних формах соціального протесту. Розвинено концептуальне положення, що соціальна напруженість виявляється на рівні масових настроїв, на рівні громадської думки та на рівні масової поведінки. Розроблено і апробовано методичний інструментарій емпіричного дослідження, новий підхід до вимірювання соціальної напруженості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.4

Рубрики:

      
3.

Веселовський 
Ідентифікації громадян України як чинник її зовнішньополітичного розвитку: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Сергій Геннадійович Веселовський ; НАН України; Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф051 + Ю782 + С5*332.111.3-231.1
Шифр НБУВ: РА310692

Рубрики:

      
4.

Юрченко І.В. 
Інституціоналізація волонтерського руху в Україні: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / І.В. Юрченко ; Ін-т соціол. НАН України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено умови та фактори інституціоналізації волонтерського руху в Україні. Розглянуто існуючі соціологічні концепції соціальних інститутів. Запропоновано аналітичну схему процесу інституціоналізації, з використанням якої проаналізовано особливості інституціоналізації соціальних рухів загалом і безпосередньо волонтерського руху в Україні. Узагальнено методологічні підходи та світовий досвід дослідження волонтерства. Розкрито особливості мотивації волонтерів, охарактеризовано елементи ціннісно-нормативної, символічно-смислової та статусно-рольової структур волонтерського руху, досліджено процеси його легітимації та легалізації, а також формування колективної ідентичності й інституціональної поведінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-8 + С5*612 +
Шифр НБУВ: РА367469

Рубрики:

      
5.

Александров Д.В. 
Категорія "інтерес" як об'єкт протосоціологічної та соціологічної рефлексії: автореф.дис ... канд. соціол. наук : 22.00.01 / Д.В. Александров ; Ін-т соціології НАН України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено історико-генетичний аналіз становлення та розвитку соціологічної категорії "інтерес". Розглянуто характер її застосування в різних соціологічних концепціях. Виявлено пояснювальний потенціал, евристичні, методологічні та логіко-теоретичні можливості категорії в соціології. З використанням принципів історизму, системності, результатів проведеного концептуального аналізу висвітлено еволюцію теорій щодо інтересу в протосоціологічному та соціологічному контексті. Завдяки принципу історизму визначено стратегічний напрям дослідження. Використання принципу системності забезпечило асоціювання понять, за допомогою яких "інтерес" досліджено в різних соціологічних теоріях. За допомогою концептуального аналізу встановлено лексико-семантичні особливості категорії, методологічну зумовленість її певних значень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.32 +
Шифр НБУВ: РА366552

Рубрики:

      
6.

Снігова О.Ю. 
Механізм державного та регіонального управління соціальною безпекою: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Ю. Снігова ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Удосконалено концептуальні, законодавчі, нормативно-правові та науково-методичні засади соціальної безпеки й обгрунтовано механізм її державного та регіонального управління. Сформульовано пропозиції щодо подальшого розвитку концептуальних положень соціальної безпеки, поліпшення якості її законодавчого та нормативно-правового забезпечення в системі національної безпеки, механізмів державного та регіонального управління, забезпечення співвідношення соціальних інтересів, загроз і напрямів їх подолання. Обгрунтовано напрями державної та регіональної політики, спрямовані на подолання міжрегіональних диспропорцій соціально-економічного розвитку України у контексті соціальної безпеки. Встановлено граничні значення та інтервали допустимих змін показників соціальної безпеки, адаптованих до використання за сучасних економічних умов України. Показано значення окремих складових соціальної безпеки, визначено її інтегральний показник. Наведено пропозиції щодо прискорення та стимулювання реалізації договірних положень між центром та регіонами шляхом розробки та запровадження відповідних типових заходів. Основні результати наукового дослідження практично впроваджено на державному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94-995-21 + С5*332.121.51 + С5*25(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА344715

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Цимбал Д.В. 
Міжетнічна взаємодія в умовах великого міста: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Д.В. Цимбал ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено процес міжетнічної взаємодії за умов великого міста. Детально розглянуто питання міжкінетичної взаємодії та її складових, а саме: міжетнічних відносин, зв'язків, спілкування та контактів, що утворюють структуру міжетнічної взаємодії. На підставі емпіричних даних проаналізовано вплив мовної ситуації у місті на стан міжетнічної взаємодії. Значну увагу приділено питанню щодо рівня толерантності та її значення у поліетнічному середовищі. Описано моделі міжетнічної взаємодії за умов великого міста, зокрема, конфліктну модель як небажаний варіант та "компромісну" модель як таку, яка б мала задовольняти всі сторони процесу взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*425*333 + С5*332.1-723.521 + С5*424.21 +
Шифр НБУВ: РА342016

Рубрики:

      
8.

Щерба О.І. 
Поведінка споживача в умовах становлення та розвитку рекламного простору (соціологічний аналіз): Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / О.І. Щерба ; НАН України. Ін-т соціології. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Здійснено аналіз мотиваційних теорій особистості. Проаналізовано зовнішні та внутрішні чинники впливу на поведінку споживачів. Розглянуто сегментацію споживання та типи споживачів за різними критеріями. Проаналізовано їх сприймання та ставлення до реклами та її вплив на поведінку споживачів. Відзначено щодо неадаптованості західної реклами до українських реалій і показано необхідність вивчення регіональних відмінностей споживачів. Розглянуто особливості символів та гендерного аспекту, відображених у національному рекламному продукті. Наголошено на важливості формування споживчої культури в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.21 + С5*676 + С5*122.6 +
Шифр НБУВ: РА349713

Рубрики:

      
9.

Скідін Л. О. 
Символічно-інтеракціоністська рефлексія соціальної вистави як різновиду ігрової взаємодії: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.01 / Л. О. Скідін ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Визначено специфічну ігрову форму колективної взаємодії - її сценізованих, театралізованих, видовищних видів. Історична еволюція соціології ігор подана як застосування та подальше вдосконалення драматургічного методу аналізу. Досліджено різновиди колективної театралізованої (сценізованої) взаємодії, зокрема, дошлюбна поведінка молоді в публічних місцях, проведення дозвілля та комерційна взаємодія учасників публічних торгів типу ярмарки чи аукціону. Аналіз даних соціальних видовищ дозволив перевірити та здійснити оцінку дієздатності виробленої методології аналізу, а також виявити внутрішню соціогрупову та статусно-рольову структури взаємодії учасників даних видовищ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.2 + С5*332.1*312.22
Шифр НБУВ: РА376245 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Воробець А. Ю. 
Соціальна адаптація осіб з розумовою відсталістю: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / А. Ю. Воробець ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю, яка набуває актуальності під впливом особливостей змін сучасного українського суспільства. Доведено, що становище осіб з розумовою відсталістю є соціальною проблемою, яка характеризується їх соціальною ексклюзією, дискримінацією та маргіналізацією. Причини такого ставлення приховані в упередженому (негативному) ставленні більшості суспільства до "неповноцінних" людей. Успішна соціальна адаптація осіб з розумовою відсталістю можлива за умови переходу суспільства від медичної моделі інвалідності, коли їх обмежені можливості вважаються патологією, до моделі "нормалізації", коли цим людям будуть доступні умови життя, близькі до загальноприйнятих. Розглянуто практичні питання регуляції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*423.3 + С5*332.1-213.1
Шифр НБУВ: РА379261 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Савченко І.Г. 
Соціальна відповідальність органів державної влади в умовах розбудови соціальної держави: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / І.Г. Савченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Розглянуто актуальні теоретичні та методологічні питання інституційної відповідальності соціальної держави. Проаналізовано специфіку та типологію соціальних держав. Досліджено суть, природу, ознаки та форми соціальної відповідальності у державному управлінні, її роль і місце у системі соціальних цінностей суспільства. Запропоновано чотирирівневу класифікацію цих цінностей та ролі й функцій соціальної відповідальності у даній системі. Розкрито особливості статичної та ліберально-демократичної моделей реалізації зазначеної відповідальності у державному управлінні. Виокремлено особливості соціальної політики держави як інструменту реалізації соціальної відповідальності органів державної влади в Україні. Запропоновано напрями її підвищення та подолання проявів безвідповідальної поведінки посадових осіб органів державної влади та громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.01 + Х819(4УКР)011 + С5*332.121.316 +
Шифр НБУВ: РА349628

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
12.

Хижняк О.В. 
Соціальна толерантність в теоретико-соціологічному вимірі: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.01 / О.В. Хижняк ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади соціологічного дослідження соціальної толерантності та специфіки її виявів у сучасному суспільстві. Проаналізовано існуючі наукові підходи щодо соціологічного вивчення толерантності, розкрито сутність і функціональне призначення даного феномену у сучасному суспільстві. Висвітлено інституційний та особистісний аспекти соціальної толерантності. Досліджено ризики соціальної толерантності, виділено чинники, які обумовлюють існування даного феномену у сучасному голобальному світі. Визначено місце та роль соціальної толерантності у системі забезпечення прав людини. Розкрито значення міграційних процесів в актуалізації проблеми соціальної толерантності. Показано специфіку конструювання толерантного соціального простору засобами університетської освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.521
Шифр НБУВ: РА372517 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Убейволк О.О. 
Соціальний капітал: сутність, генеза, сучасні форми: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / О.О. Убейволк ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2008. — 16 с. — укp.

Проведено соціально-філософський аналіз феномена соціального капіталу, який є складовою соціальності людини, своєрідним ресурсом, що визначає її соціальний статус. З'ясовано, що соціальний капітал проявляється та відтворюється у соціальних зв'язках, побудованих на взаємній довірі, репутації та загальних нормах, що грунтуються на відносинах партнерства. Встановлено, що соціальний капітал наділяє людину та групу, до якої вона належить, певними перевагами щодо доступу, володіння, розпорядження та користування обмеженими суспільними благами. Досліджено генезу, основні типи, форми та функції соціального капіталу, визначено його місце серед інших видів капіталів. Розкрито специфіку становлення соціального капіталу за умов трансформаційних процесів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*333.91 + С5*332.121.53 + Ю6*333.4 +
Шифр НБУВ: РА362183

Рубрики:

      
14.

Мастинець М.В. 
Соціальні детермінанти споживацької поведінки в сучасному суспільстві: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / М.В. Мастинець ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено соціальні детермінанти поведінки споживача у сучасному суспільстві. На підставі соціально-конструктивістського підходу та теорії соціокультурних полів визначено систему соціальних детермінант споживацької поведінки, до якої зараховано групи факторів, поділених на надіндивідуальні (фізичний простір, час і соціокультрний простір із сукупністю соціокультуринх полів, до яких залучений індивід) та індивідуальні (статусно-рольова позиція, психологічні особливості, фізичний потенціал і споживацький досвід). Досліджено особливості впливу окремих детермінант, емпіричним шляхом виявлено найбільш значущі з них. Проаналізовано феномен суспільства споживання й особливості його розвитку в Україні. Суспільство споживання як один із вимірів сучасного суспільства розглянуто у контексті специфічного соціокультурного поля, що виникає у ньому, в якому за допомогою комунікативних механізмів здійснюється потужний вплив на споживацьку поведінку індивіда.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.2 +
Шифр НБУВ: РА368491

Рубрики:

      
15.

Коноплицька Т.О. 
Соціальні параметри ризиків: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Т.О. Коноплицька ; НАН України. Ін-т соціол. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Вперше у вітчизняній соціології здійснено концептуальний аналіз феномену соціального ризику. Обгрунтовано методологічний підхід щодо вивчення перспектив розвитку теорії соціальних ризиків. Запропоновано 2-вимірну площину класифікації ризиків (за масштабом і предметною сферою). Визначено специфіку різних видів ризиків з огляду на реалії сучасного українського суспільства. Узагальнено вітчизняний і зарубіжний досвід вивчення феномену соціального ризику. Обгрунтовано визначення поняття соціальних ризиків як таких, що є значущими для людини як соціальної істоти у її повсякденному житті, впливають на ньго, а також зв'язки з іншими членами суспільства та соціальними групами, визначення свого місця у соціальній структурі суспільства. На підставі емпіричних даних дослідження українського суспільства вперше показано розбіжності, що виникають в об'єктивних (науково обгрунтованих) та суб'єктивних (особистісних) оцінках ризикованості одного й того ж явища (на прикладі самоселів у зоні відчуження навколо Чорнобильскої АЕС). Доведено необхідність застосування моделей вимірювання ризику з урахуванням суб'єктивного компоненту. Запропоновано логіко-функціональну схему механізму формування соціальних параметрів ризику, яка включає такі компоненти: науково-обгрунтований (об'єктивний) ризик, інформацію та джерела її передання (офіційну інформацію, чутки, ЗМІ), рівень поінформованості населення щодо проблеми, досвід її вирішення, моделі стосунків населення - влада (управлінські моделі поведінки та рівень довіри до офіційних інституцій), особистісні орієнтації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.121.51 в623.51 + С5*328.93 в623.51 +
Шифр НБУВ: РА349698

Рубрики:

      
16.

Савчук О.М. 
Соціально-психологічна корекція стану співзалежних жінок, які зазнали насильства в сім'ї: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / О.М. Савчук ; Ін-т соц. та політ. психології АПН України. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено шляхи оптимізації та виявлено засоби соціально-психологічної корекції детермінант змін психічного стану співзалежних жінок, які зазнали насильства у сім'ї. Модифіковано тренінг асертивності. Розроблено модель комплексного втручання. Здійснено відбір тестових методик для оцінювання динаміки стану жінок. Проаналізовано зміну показників впевненості у собі, тривожності, самоактуалізації, самооцінки у жінок за умов використання методів корекції. Показано вплив комплексної корекційної програми, яка грунтується на поєднанні індивідуальної та групової взаємодії, на афективну, когнітивну та поведінкову сторони "Я-концепції" жінок. З'ясовано індивідуально-психологічні та методичні детермінанти змін психічного стану жінок. Поглиблено розуміння феномену співзалежності у контексті дисфункціональної моделі сім'ї та деструктивних насильницьких форм міжособистісної взаємодії. Описано персоналістичні типи жінок (рятівний, апатичний, контролюючий, мученицький), які визначають вибір оптимальних шляхів психологічної корекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.246 + Ю956-99 + С5*332.1*423.21 + С5*644*333.73 +
Шифр НБУВ: РА338313

Рубрики:

      
17.

Баранова С.В. 
Соціально-психологічні механізми формування професійної відповідальності колективних суб'єктів управління: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / С.В. Баранова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Виявлено соціально-психологічні механізми формування професійної відповідальності колективних суб'єктів управління (КСУ). Доведено, що професійна відповідальність КСУ є результатом відбиття об'єктивно необхідних взаємин у колективі, що характеризують усвідомлювану необхідність особистості виконувати запропоновані професійні вимоги стосовно морального та професійного обов'язку, соціальних норм та можливості відповідати за свої професійні дії перед собою, колегами, колективом та суспільством. Створено програму формування професійної відповідальності КСУ, теоретично обгрунтовано та практично підтверджено її ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.18 + Ю954.0 + С5*332.1 +
Шифр НБУВ: РА331563

Рубрики:

      
18.

Сила Т.І. 
Соціально-психологічні особливості професійної інтеракції у соціальній роботі: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / Т.І. Сила ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено соціально-психологічний аналіз професійної інтеракції у соціальній роботі в системі соціального захисту населення. Вперше розкрито зміст поняття професійної інтеракції у соціальній роботі, виділено соціально-психологічні особливості й охарактеризовано детермінанти даного феномену. Розроблено соціально-психологічну модель професійної інтеракції у соціальній роботі. Емпірично встановлено, що соціально-психологічні особливості професійної інтеракції у соціальній роботі обумовлюються системою репрезентативних ціннісних уявлень соціальних працівників та клієнтів, мотиваційно-цільовими компонентами взаємодії, рівнем перцептивно-інтерактивної компетентності фахівців. Виділено типи інтеракції у соціальній роботі: технологічний, альтруїстичний, продуктивний, непрофесійний. Розроблено соціально-психологічний треніг професійної інтеракції для соціальних працівників. Науково обгрунтовано необхідність врахування інтерактивного підходу у соціальній роботі під час розробки освітніх стандартів підготовки соціальних працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1 + С40(4УКР) + Ю949.241 +
Шифр НБУВ: РА350474

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
19.

Сорокіна Г.В. 
Соціокультурний аналіз споживацької поведінки студентської молоді: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Г.В. Сорокіна ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження особливостей споживацької поведінки сучасної студентської молоді. Проаналізовано теоретико-методологічні підходи щодо соціологічного вивчення сутності споживання та споживацької поведінки. Доведено, що за сучасних умов явище споживання набуває соціальної значущості. Обгрунтовано доцільність застосування соціокультурного підходу щодо вивчення особливостей споживацької поведінки. На підставі аналізу структури споживацької поведінки як соціальної дії виявлено її соціальні функції. Визначено сутність культури споживання, описано механізми її функціонування й охарактеризовано елементи - споживацькі цінності та стереотипи, норми, звичаї та традиції. Досліджено комунікативний аспект явища споживання. Розглянуто комунікативні стратегії споживацької поведінки студентської молоді, проаналізовано її динаміку за результатами трендового порівняльного дослідження. Виявлено особливості конструювання соціальної ідентичності студентської молоді на підставі вивчення її споживацької практики. Досліджено вплив моди на споживацьку поведінку сучасної студентської молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*332.1-723.2 +
Шифр НБУВ: РА368481

Рубрики:

      
20.

Пучкова Л.Л. 
Стилі організації подружнього життя представників творчих професій: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / Л.Л. Пучкова ; Ін-т соц. та політ. психології АПН України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено теоретичне дослідження організації життя подружжя представників творчих професій. Вивчено стильові її особливості залежно від типів ухвалення рішення подружжям. Здійснено емпіричне дослідження стильових особливостей діяльності щодо організації життя: психологічних механізмів і характеристик стилів організації, їх залежності від задоволеності подружніми стосунками. Розроблено діагностичне інтерв'ю, що дозволяє визначити стиль організації подружнього життя, на підставі типу прийняття рішення виділено 10 стилів: конфліктний, егоїстичний, кризовий, незавершений, ініціативний, оптимальний, нав'язаний, лідерський, затяжний, домінуючий.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю956-70 + С5*332.1*644 +
Шифр НБУВ: РА339092

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського