Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (25)Реферативна база даних (776)Книжкові видання та компакт-диски (2260)Журнали та продовжувані видання (812)
Пошуковий запит: (<.>U=Т3(4УКР)64$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 131
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Живора С.М. 
Аграрна реформа в Україні (1991 - 2001 роки): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / С.М. Живора ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 16 с. — укp.

Розкрито суть, напрями, етапи, соціально-економічні та політичні наслідки реформ в аграрному секторі економіки України у 1991 - 2001 рр. Проаналізовано вплив нових економічних відносин в аграрному секторі на зміну соціальної структури в українському суспільстві. Обгрунтовано тезу про те, що реформування аграрного сектора - важливий фактор становлення громадянського суспільства в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-21 + У03(4Укр)64 + У9(4Укр)320-183-03
Шифр НБУВ: РА319450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Колосова Н.А. 
Благодійна діяльність в культурі України в контексті вітчизняних і європейських традицій (кінець ХХ - початок ХХІ ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / Н.А. Колосова ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено політико-економічні, соціальні, ідеологічні та правові аспекти благодійних, меценатських, а також спонсорських практик, що реалізуються в культурі України, проаналізовано зміст базових термінів. Висвітлено національні традиції благодійництва та меценатства, їх еволюції, вивчено специфічні форми прояву у вітчизняній культурі, наведено персонологічні характеристики. Проаналізовано сучасні моделі благодійної діяльності перехідного періоду в державі, проаналізовано в широкому історико-культурному контексті традиції національної, західноєвропейської та російської благодійницьких культур. Вивчено роль держави, бізнес-структур, громадських організацій, юридичних і фізичних осіб у формуванні сучасної благодійницької інфраструктури України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 +
Шифр НБУВ: РА343658

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Авсєєвич В.П. 
Верховна Рада у конституційному процесі в Україні. 1990 - 1996 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.П. Авсєєвич ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано роль і діяльність Верховної Ради України у процесі розробки та прийняття Конституції України в 1990 - 1996 рр. Висвітлено основні етапи конституційного процесу в Україні, політичну боротьбу навколо основних положень нової Конституції, формування ключових конституційних положень, взаємодію та боротьбу різних гілок влади щодо основних положень Конституції. Доведено вирішальну роль парламенту та сформованих ним робочих органів у розробці та прийнятті положень Основного Закону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)62 + Т3(4Укр)64-5
Шифр НБУВ: РА318615 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Коляструк О.П. 
Верховна Рада України у системі владних відносин 1994 - 2002 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.П. Коляструк ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Уперше проведено комплексний історико-політичний аналіз діяльності Верховної Ради (ВР) України другого та третього скликань (1994 - 2002 рр.), розглянуто її взаємозв'язок з іншими інститутами влади за умов політичної структуризації суспільства. Досліджено становлення інституту фракцій і депутатських груп у парламенті, розглянуто їх еволюційний розвиток і внесок у діяльність вищого законодавчого органу. Визначено основні фактори впливу на формулювання й ухвалення парламентських рішень. Проаналізовано еволюцію виборчого законодавства в Україні, висвітлено його позитивні здобутки та недоліки. Розглянуто питання унормування стосунків між законодавчою та виконавчою владою шляхом чіткого структурування та збалансування їх повноважень і відповідальності. Розкрито динаміку взаємозв'язку ВР України з політичними партіями та їх лідерами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-5 + Х809(4УКР)62 +
Шифр НБУВ: РА359274

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Цендра Н. М. 
Відносини держави і церкви в Україні (1991 - 1996 рр.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Н. М. Цендра ; НАН України, Ін-т історії України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено відносини держави та церкви в Україні у 1991 - 1996 рр. Висвітлено проблему становлення якісно нових форм відносин. Розкрито наслідки радянської спадщини та відтворено зміни, які відбулися в теоретичних засадах державно-церковних відносин після 1991 р. Обгрунтовано внесок різних гілок державної влади у розв'язання проблем церковно-релігійного життя, визначено результативність релігійного законодавства. Розглянуто основні напрями діяльності Ради у справах релігій. Визначено місце та роль держави в забезпеченні суспільної функціональності церков і релігійних організацій. Вперше в українській історіографії розглянуго проблеми розвитку матеріальної бази церков і релігійних організацій, забезпечення доступності віруючим місць богослужіння та прав сповідувань, налагодження ділових контактів з міжнародними організаціями та запобігання в Україні релігійному екстремізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-55 + Э370.9(4УКР)-364-021.5
Шифр НБУВ: РА380217 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Назарчук О.М. 
Відродження та розвиток соціал-демократичного руху в Україні в 90-х рр. XX ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.М. Назарчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 15 с. — укp.

Комплексно досліджено історію становлення соціал-демократичного руху в Україні у 1990 рр. XX ст. за допомогою аналізу процесу створення, розвитку та діяльності партій - його репрезентантів - партії "Соціал-демократичного Союзу", Соціал-демократичної партії України, Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), Української соціал-демократичної партії. З'ясовано ідеологічний зміст, історичну традицію та передумови відродження соціал-демократії в Україні. Досліджено хід організаційної розбудови соціал-демократичних партій, їх громадсько-політичну та міжнародну діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-4 + Ф69(4УКР)28 +
Шифр НБУВ: РА326049

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Стевенс Н.Г. 
Військове співробітництво України з НАТО в 90-х роках XX - на початку XXI ст. (історико-аналітичний аспект): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Н.Г. Стевенс ; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. — Черкаси, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено обставини, які зумовили необхідність уточнення ролі та місця, завдань Збройних сил (ЗС) України у загальній системі оборони держави. Розроблено нові за змістом підходи для вирішенння кардинальних завдань військового будівництва. Візначено, що НАТО є одним з найбільш могутніх воєнно-політичних блоків. Зважаючи на те, що територія НАТО впритул наблизилася до кордонів України внаслідок розширення Альянсу на Схід, зроблено припущення, що його стратегія буде суттєво впливати на формування пріоритетів зовнішньої політики України. Зростання ролі співробітництва ЗС України з НАТО зумовлене становленням і безперецедентним поширенням між країнами євроатлантичного регіону відносин партнерства та довіри у воєнній сфері, поступовим формуванням нової системи міжнародної та європейської безпеки. Зазначено, що активна участь України та її ЗС у цих процесах значно підвищила авторитет Української держави на міжнародній арені, забезпечила визнання її як впливового чинника та суб'єкта у новостворюваних системах безпеки. Визначено стан наукової розробки й охарактеризовано джерела з історії співробітництва ЗС України з НАТО у 1991 - 2004 рр. Введено до наукового обігу велику кількість документів, зокрема архівних. На їх базі проаналізовано суттєві аспекти проблеми (наприклад, ставлення до неї різних політичних діячів, політичних партій, широких кіл громадськості). Запропоновано періодизацію співробітництва у контексті історії ЗС України і НАТО. Висвітлено конкретні схеми їх співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-6 + Т3(0)64-612.31 +
Шифр НБУВ: РА360993

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Дибчук Л.В. 
Внесок української діаспори Канади та країн Латинської Америки в розвиток економіки і культури незалежної України (1991 - 2005 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Л.В. Дибчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вперше у вітчизняній історіографії проведено комплексне дослідження розвитку взаємовідносин української діаспори Канади та країн Латинської Америки з історичною батьківщиною за роки становлення України як незалежної держави. Розкрито сутність феномену "українська діаспора". Показано внесок українців Канади та країн Латинської Америки у розвиток економіки, науки, освіти та культури України та країн поселення. Доведено об'єктивну необхідність об'єднання зусиль діаспори та уряду України у процесі формування незалежної держави та її входження до світового співтовариства. Визначено історичну місію української еміграції у відродженні України як суверенної держави. Розглянуто шляхи надходження допомоги від закордонних українців. З'ясовано причини слабкого інвестування економіки України. Висвітлено співпрацю науковців канадської та латиноамериканської української діаспори з вітчизняними ученими у сфері сучасної українознавчої науки. Досліджено спадщину діячів української діаспори Канади та країн Латинської Америки у галузі літератури та мистецтва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(7=9УКР)6-6 + Т3(4УКР)64 +
Шифр НБУВ: РА345516

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Совінська Н.В. 
Внесок української діаспори країн Західної Європи в розвиток економіки та культури незалежної України (1991 - 2001 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Н.В. Совінська ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто взаємовідносини української діаспори Європи з історичною батьківщиною за десять років становлення її як незалежної держави. Визначено історичні, соціально-економічні умови її формування та функціонування. Встановлено внесок українців Європи у розвиток економіки, науки, освіти, культури та мистецтва незалежної України та країн поселення. Доведено доцільність об'єднання зусиль діаспори, уряду та Президента України для розбудови держави та входження її до Європейського Союзу. Висвітлено історичну місію української еміграції у відродженні України як суверенної держави. Наведено шляхи надходження допомоги від закордонних українців. Проаналізовано наслідки слабкого інвестування економіки України. Розглянуто процес повернення в Україну історико-культурних цінностей з країн Західної Європи та визначено місця їх знаходження у нашій державі. Наведено якісну та кількісну структуру даних цінностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(9=УКР)64-6 + Т3(4УКР)64 +
Шифр НБУВ: РА321889

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Савойська 
Впровадження української мови як державної у сферу освіти України в 90-ті роки XX - поч. XXI ст.: історичний аспект (на матеріалах вищих навчальних закладів): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Світлана Василівна Савойська ; Національний педагогічний ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-5 + Ш121(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА352436

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Черник П.П. 
Геополітичне положення України в Центрально-Східній Європі: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / П.П. Черник ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено вплив геополітичного положення на розвиток двосторонніх відносин України з державами Центрально-Східної Європи. Розкрито суть поняття "геополітичне положення". Проаналізовано відносини України з державами Центрально-Східної Європи. Розглянуто геополітичні чинники, які впливають на процес становлення та розвитку відносин України з даними державами. Вивчено значущі аспекти проблем, які зумовлюють стійкість геополітичних позицій нашої держави в регіоні. Розкрито механізми становлення геополітичного статусу України в Центрально-Східній Європі. Запропоновано реальні шляхи подолання суперечностей між Україною та державами даного регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(0)64 + Ф4(4УКР)64 + Т3(4УКР)64-6 +
Шифр НБУВ: РА356847

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Перепелиця М.П. 
Державна молодіжна політика в Україні (регіональний аспект): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / М.П. Перепелиця ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. НАН України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто сутність державної молодіжної політики як функцію державних і недержавних інститутів, спрямовану на створення умов для соціального становлення молоді та її розвитку. Обгрунтовано провідну роль у даному процесі державних органів влади на місцях та органів місцевого самоврядування, яка полягає у безпосередньому впливі на молоде покоління. Визначено спільні риси державної молодіжної політики на регіональному рівні та її особливості, що грунтуються на відмінності умов реалізації. Погіршання становища молоді, ускладнення процесів її соціалізації вимагають вдосконалення політики держави щодо молодого покоління. Аргументовано напрямки щодо розширення молодіжної інфраструктури з метою залучення ширшого кола суб'єктів: політичних партій, профспілкових, спортивних, релігійних, молодіжних громадських організацій та об'єднань. Наголошено на необхідності підвищення ефективності державної молодіжної політики, стабілізації та поліпшення економічної та політичної ситуації в країні, консолідації та залученні молоді до вирішення молодіжних проблем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф75(4Укр)64 + Т3(4Укр)64-298
Шифр НБУВ: РА316056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Бородін Є.І. 
Державна молодіжна політика в Україні: процес формування та розвитку (1991 - 2004 рр.): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / Є.І. Бородін ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2007. — 34 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження історичного процесу формування та розвитку державної молодіжної політики в незалежній Україні в кінці XX - на початку XXI ст. Визначено основні напрями й особливості процесу створення молодіжного законодавства незалежної України, проаналізовано діяльність владних структур щодо розробки та прийняття комплексних і цільових державних програм. Розглянуто історію створення та реорганізації центральних органів виконавчої влади, парламентських комітетів з питань молоді, координаційних рад у сфері ювенальної політики. Досліджено процес формування мережі державних молодіжних закладів, установ та організацій. Розглянуто форми та методи підтримки молодих громадян та молодіжних об'єднань, запроваджені в Україні у 1991 - 2004 рр. Проаналізовано сучасний стан державної молодіжної політики в Україні, обгрунтовано рекомендації щодо її подальшого удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-298 +
Шифр НБУВ: РА350225

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Карлова В.В. 
Державна політика у сфері культури: сутність та особливості реалізації в сучасних умовах: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / В.В. Карлова ; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено основні тенденції розвитку сучасної соціокультурної ситуації в українському суспільстві, розкрито суперечності здійснення державної політики у сфері культури, а також виявлено проблеми функціонування даної сфери. Розроблено пропозиції та практичні рекомендації щодо оптимізації сучасної державної політики у сфері культури. Удосконалено методологію розробки та реалізації програм культурного розвитку та доведено доцільність впровадження у практику державного управління програмно-цільового підходу як ефективного механізму здійснення державної політики у сфері культури, який уможливлює застосування оптимальних форм і методів управлінської діяльності за умов обмеженості ресурсів. Запропоновано напрямки реформування державного управління у даній сфері за умов проведення адміністративної реформи в Україні: децентралізації та демократизації управління, впровадження державно-громадської моделі управління, яка грунтується на принципах співпраці, партнерської взаємодії державних структур і громадськості на всіх рівнях управління, відповідає специфіці культурної сфери та є оптимальною за умов становлення громадянського суспільства в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7 +
Шифр НБУВ: РА323979

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Тертичка В.В. 
Державна політика: аналіз і впровадження в Україні: Автореф. дис... д-ра наук. з держ. управління: 25.00.01 / В.В. Тертичка ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2004. — 36 с. — укp.

Систематизовано наукову парадигму аналізу державної політики, обгрунтовано доцільність виділення її до окремого, перспективного напряму наукового дослідження. Розкрито зміст, принципи й методологію аналізу державної політики в Україні. Розглянуто її змістові та структурно-функціональні особливості у контексті загального процесу аналізу, що містить основні його елементи й етапи, а також принципи та схеми класифікації аналізу за основними напрямами державної політики. Систематизовано й охарактеризовано систему державного керування як владного механізму втілення політики в життя, висвітлено інструменти, що є специфічними засобами її впровадження. Проаналізовано соціально-економічне та політичне оцінювання державної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.1 + Ф036 + Т3(4УКР)64-5 +
Шифр НБУВ: РА328690

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
16.

Скрипчук Г. В. 
Державне реформування культурної сфери України в умовах економічної та соціальної кризи 1991 - 2001 рр.: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Г. В. Скрипчук ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено аналіз діяльності органів виконавчої та законодавчої влади в Україні в галузі реформування культурної сфери. Розглянуто наявні підходи щодо вивчення глобалізаційних і модернізаційних процесів за умов розбудови Української держави. Визначено наслідки глобалізації в національній культурі та ключові критерії модернізації в цій сфері. Досліджено суперечності між реальними умовами життя в незалежній Україні й очікуваннями національно свідомої інтелігенції. Розроблено класифікацію основних напрямів культурницької діяльності Президента України, показано відповідність цим напрямам і вторинний характер дій Кабінету Міністрів, Міністерства культури України, Верховної Ради України. Надано пояснення мотивації цієї діяльності, показано ступінь ефективності чи недієвості ухвалених державних актів. Доведено, що, незважаючи на безсистемність реформ, повільно і поступово почали формуватися елементи державної культурної політики, а саме: культурна сфера не тільки була збережена, але в ній відбулися й певні модернізаційні зрушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-7
Шифр НБУВ: РА379845 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Офіцинський Р.А. 
Державотворчий процес в Україні 1991 - 2004 років (на матеріалах періодики Заходу): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / Р.А. Офіцинський ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2006. — 36 с. — укp.

Здійснено комплексний теоретичний і фактологічний аналіз політичних перетворень в Україні відповідно до вимог західної цивілізації. Для вивчення історичних процесів незалежної України (1991 - 2004) запропоновано "європейську парадигму". Даний період поділено на два етапи, а саме: прийняття Конституції 28 червня 1996 р. і помаранчева революція (листопад - грудень 2004 р.). Установлено, що політичні зміни у незалежній Україні є органічною частиною постсоціалістичної модернізації суспільства та корегуються інформаційними, дипломатичними й економічними інструментами розвинутих країн. Обговорено "вестернізаційний стандарт" у межах однієї цивілізації. Розглянуто питання щодо утворення Державною владою України академічного Інституту Європи, а також запровадження на історичних факультетах нормативного курсу "Історія незалежної України".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-5 + Х809(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА343181

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Виноградов А. В. 
Діяльність державних та недержавних інституцій України в площині українсько-російських гуманітарних відносин доби незалежності: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / А. В. Виноградов ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено етапність міждержавного діалогу, підписання правової договірної бази та формування співпраці на рівні органів державної влади. Розкрито особливості взаємовідносин у сфері театрів, музеїв, бібліотек і реституції культурних цінностей. Досліджено українсько-російські гуманітарні відносини на рівні недержавних інституцій, до яких віднесено: органи місцевого самоврядування, територіальні громади, політичні партії та громадські об'єднання, включно з релігійними. Встановлено рівень співпраці прикордонних областей України та РФ в гуманітарній сфері та визначено чинники, які гальмують ефективний розвиток співробітництва. Висвітлено характер і ступінь впливу міжконфесійних відносин на розвиток українсько-російських гуманітарних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-64(4РОС) + Т3(4РОС) 64-64(4УКР)
Шифр НБУВ: РА374489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Зозуля Є.В. 
Діяльність міліції України в умовах становлення незалежної держави (90-ті рр. ХХ ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Є.В. Зозуля ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу відповідних законодавчих і нормативних актів, архівних й опублікованих документів, матеріалів періодики періоду з 1990-х рр. розглянуто діяльність органів державної влади та управління, керівництва МВС щодо нормативного та організаційного забезпечення функціонування міліції за нових історичних умов, досліджено структуру органів міліції та її трансформацію, зумовлену політичними та соціально-економічними перетвореннями в державі, кількісний та якісний склад підрозділів міліції після ліквідації МВС СРСР та організації МВС України. Визначено діяльність міліції України у пріоритетних напрямках боротьби з найбільш небезпечними проявами злочинності - організованою злочинністю, корупцією, економічними злочинами, транснаціональною злочинністю, незаконним оборотом наркотиків, нелегальною міграцією. Узагальнено діяльність керівництва МВС України даного періоду щодо створення передумов для виходу на більш якісний рівень правоохоронної діяльності, реформування та удосконалення органів міліції як складової МВС, наближення їх до європейської моделі поліцейської структури. Розглянуто роботу міліції щодо її співпраці з населенням. Висвітлено питання міжнародного співробітництва з правоохоронними органами інших держав у боротьбі з найбільш небезпечними проявами злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)112.011-1 + Т3(4Укр)64-5
Шифр НБУВ: РА319777 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Шановська О.А. 
Діяльність Народного Руху України з розробки національної програми та практичного втілення її в процесі державотворення (1989 - 1996 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.А. Шановська ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено діяльність громадсько-політичних організацій та Народного Руху України (НРУ) впродовж 1989 - 1996 рр. Проаналізовано національний аспект діяльності НРУ. Висвітлено розробку національної програми, її зміст, а також діяльність щодо її пропаганди, втілення в життя в процесі державотворення в незалежній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)634-4 + Т3(4УКР)64-4 + Ф51(4УКР)64 + Ф69(4УКР)28'14
Шифр НБУВ: РА327006

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського