Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (34)Реферативна база даних (589)Книжкові видання та компакт-диски (800)Журнали та продовжувані видання (225)
Пошуковий запит: (<.>U=Х884$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 69
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Іванова О.В. 
Соціально-психологічна адаптація курсантів у вищому закладі освіти МВС як етап професійного становлення майбутніх співробітників пенітенціарної системи: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Іванова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Проаналізовано основні теоретичні підходи до проблеми соціально-психологічної адаптації в сучасній психологічній науці, визначено сутність процесу соціально-психологічної адаптації курсантів в спеціалізованому вищому закладі освіти Міністерства внутрішніх справ (ВЗО МВС) як етапу професійного становлення майбутніх працівників пенітенціарної системи. Запропоновано психодіагностичний комплекс методик дослідження перебігу та результатів соціально-психологічної адаптації курсантів у навчальному закладі закритого типу. Досліджено залежність соціально-психологічної адаптації курсантів від їх індивідуально-типологічних особливостей та соціально-психологічних особливостей ВЗО МВС кримінально-виконавчого профілю. Визначено особистісні типи адаптивної поведінки, динамічні характеристики адаптаційного процесу. Обгрунтовано і розроблено модель психолого-педагогічного забезпечення оптимізації процесу адаптації курсантів до навчально-службової діяльності у ВЗО МВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29 + Ю952.14 + Х884.9(4УКР)п

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Іваньков І.В. 
Тюремні установи в Україні в системі карально-охоронного механізму держави (кінець ХІХ - середина ХХ ст.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І.В. Іваньков ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто історико-правові проблеми становлення, розвитку та практичної діяльності системи органів й установ виконання покарань України як складової частини карально-охоронного механізму. Установлено, що Головне тюремне управління виникло та зміцнилось як орган виконавчої влади державного апарату царської Росії, основу діяльності якого становили організаційні функції стосовно налагодження діяльності з забезпечення одноманітних умов виконання кримінальних покарань на всій території імперії, у тому числі в Україні. Вивчено правові засади діяльності системи виконання кримінальних покарань за часів перебування при владі Тимчасового уряду, Української Центральної Ради, Гетьманату та Директорії. З часом, у радянський період існування, перебуваючи у підпорядкуванні НКВС, поєднавши у своїй компетенції правоохоронні та репресивно-каральні функції, система виконання покарань вийшла з фактичного підпорядкування органів влади та управління республіки й перетворилась на знаряддя вирішення соціально-політичних і економічних проблем в Україні шляхом беззастережних репресивних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)51/52-628.402 + Х628.402.12 + Х884.9(4УКР)021-1 +
Шифр НБУВ: РА340837

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Бадира В.А. 
Виправлення жінок, засуджених до позбавлення волі, як мета покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.А. Бадира ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 17 с. — укp.

Наведено результати системного дослідження виправлення жінок, засуджених до позбавлення волі, як однієї із цілей покарання, що грунтується на аксіологічному та гендерному підходах. З використанням різних методик дослідження сформульовано розуміння виправлення засуджених, яке не грунтується виключно на opinio moralis, оскільки це б суперечило аксіологічним закономірностям, що склалися в суспільстві. Нова концепція розуміння виправлення засуджених жінок дозволяє критично переосмислити минулу та нинішню кримінально-виконавчу систему та її компоненти. Аргументовано необхідність деетатизації кримінально-виконавчої системи та наведено обов'язкові умови для трансформації кримінально-виконавчої системи у пенітенціарну щодо українських реалій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)021 + Х884.9(4УКР)02 + Ю947.31 +
Шифр НБУВ: РА342739

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Бадьора С.М. 
Проблеми попередження девіантної поведінки вихованців режимних установ для неповнолітніх в історії вітчизняної педагогіки (друга половина ХХ ст.): автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / С.М. Бадьора ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність поняття девіантної поведінки особи, висвітлено її генезис і з'ясовано причини виникнення. Проаналізовано чинники, що формують поведінку особистості, яка характеризується різного роду соціальними девіаціями, описано систему профілактичних заходів вітчизняної педагогічної практики. Визначено місце християнської етики та християнського віровчення у педагогічному процесі корекційно-профілактичної роботи з асоціальною молоддю. Проаналізовано систему організації навчально-виховної роботи в пенітенціарних установах, вивчено проблеми ресоціалізації підлітків з девіантною поведінкою. Визначено чинники ефективності впровадження результатів новітніх педагогічних досліджень з проблем девіантної поведінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)63 + Ч421.334 + Ю983.620.2-81 + Х884.9(4УКР)024 +
Шифр НБУВ: РА363577

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
5.

Богатирьов І.Г. 
Кримінальні покарання, не пов'язані з позбавленням волі (теорія і практика їх виконання кримінально-виконавчою інспекцією): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / І.Г. Богатирьов ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 32 с. — укp.

Проаналізовано організаційні та правові проблеми виконання кримінально-виконавчою інспекцією покарань, не взаємопов'язаних з позбавленням волі, у вигляді виправних і громадських робіт, позбавлення права обіймати певну посаду або займатися певною діяльністю. Досліджено періоди їх виникнення, поняття, суть, сучасні теоретично-правові та кримінологічні засади, практику їх виконання у країнах Європейської спільноти. Узагальнено практику виконання кримінально-виконавчою інспекцією покарань, не взаємопов'язаних з позбавленням волі. Розглянуто шляхи їх удосконалення (законодавче забезпечення, покращення діяльності кримінально-виконавчої інспекції, впровадження профілактично-виховного впливу та підготовку кадрів).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.9 + Х884.9(4УКР)19 +
Шифр НБУВ: РА343190

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Богатирьова О.І. 
Кримінально-виконавча інспекція як суб'єкт виконання покарань: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.І. Богатирьова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано поняття, завдання, функції та повноваження кримінально-виконавчої інспекції. Вивчено правовий статус персоналу даної інспекції. Узагальнено кримінально-виконавчу характеристику покарань, які виконує кримінально-виконавча інспекція. На підставі аналізу законодавства зарубіжних країн стосовно діяльності служб пробації обгрунтовано необхідність упровадження в діяльність кримінально-виконавчої інспекції пробаційних форм роботи з засудженими. Проаналізовано взаємодію кримінально-виконавчої інспекції з державними та недержавними органами й організаціями щодо виконання покарань. Розглянуто законодавчу та галузеву нормативно-правову базу щодо контролю кримінально-виконавчої інспекції за особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правового забезпечення виконання даною інспекцією покарань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)190.1 +
Шифр НБУВ: РА363897

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Боднарчук 
Кадрове забезпечення діяльності пенітенціарної системи в Україні: адміністративно-правовий аспект: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Олег Григорович Боднарчук ; Національний ун-т держ. податкової служби України. — Ірпінь, 2009. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)0-7 + Х819(4УКР)012
Шифр НБУВ: РА366228

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бодюл Є.М. 
Правові та організаційні засади виконання покарання в кримінально-виконавчих установах відкритого типу: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Є.М. Бодюл ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження правових і організаційних засад виконання покарання у кримінально-виконавчих установах відкритого типу. Проаналізовано процес зародження та становлення даних установ в Україні, визначено сучасні тенденції та закономірності їх розвитку. Вивчено правову природу цього виду установ та зміст кримінального покарання - обмеження волі. Досліджено порядок виконання та умови відбування покарання, а також розглянуто правові й організаційні заходи, що застосовуються. Наведено характеристику засуджених до обмеження волі, їх характерні типологічні риси, вивчено проблеми правового статусу осіб цієї категорії. Розроблено пропозиції та рекомендації стосовно проекту Положення про виправні центри.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)19 + Х884.9(4УКР)19
Шифр НБУВ: РА337647

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бородовська Н.О. 
Забезпечення кримінально-процесуального статусу особи, засудженої судами України до позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.О. Бородовська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні проблеми забезпечення кримінально-процесуального статусу особи, засудженої судами України до позбавлення волі. Розкрито сутність, значення, механізм та місце правозабезпечувальної діяльності в системі інших видів державної та недержавної діяльності у кримінальному процесі країни щодо кримінально-процесуального статусу такої особи. Доведено важливість здійснення правосуддя виключно судами, а не позасудовими органами, на засадах незалежності від виконавчої влади, підкорення тільки закону, змагальності та гласності. Визначено, що процесуальний статус засудженого зумовлюється структурою правового статусу людини та громадянина. Доведено, що засуджений є окремим, активним суб'єктом реалізації функції захисту та забезпечення свого кримінально-процесуального статусу. Визначено систему органів, що здійснюють правозабезпечувальну діяльність щодо засудженого як у кримінальному процесі, так і під час відбування ним покарання у вигляді позбавлення волі в установі виконання покарань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.1 + Х884.9(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА343670

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Вівчар П.В. 
Особливості морального виховання неповнолітніх засуджених у виховно-трудових колоніях: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / П.В. Вівчар ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням організації морального виховання неповнолітніх засуджених у виховно-трудових колоніях. Розкрито специфіку змісту морального виховання цієї категорії неповнолітніх, експериментально перевірено педагогічні умови ефективної його реалізації у навчально-виховній діяльності виховно-трудової колонії. Висвітлено шляхи взаємодії колонії, сім'ї, церкви і громадськості у моральній підготовці неповнолітніх засуджених до життя на волі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352 + Х884.024 + Ю947.3

Рубрики:

      
11.

Галай А.О. 
Організаційно-правові засади формування та функціонування персоналу установ виконання покарання: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.О. Галай ; Нац. акад. держ. податкової служби України. — Ірпінь, 2003. — 20 с. — укp.

На основі сучасних досягнень адміністративно-правової науки, аналізу як історії розвитку, так і сучасного адміністративного, кримінально-виконавчого законодавства України та зарубіжних країн, практики його застосування, зроблено висновок про те, що в структурі державних службовців особливе місце займає персонал установ виконання покарання, оскільки цілі та завдання його діяльності, його функції та статус суттєво відрізняються від ознак діяльності працівників інших державних органів. Проаналізовано та обгрунтовано наукове поняття "персонал установ виконання покарання". Розглянуто проблеми формування персоналу установ виконання покарання: системи вимог до персоналу, його підготовки та підбору. Як наслідок удосконалено та системно розкрито питання організації належного формування персоналу установ виконання покарання. Проведено теоретичний аналіз функціонування їх персоналу з організаційно-управлінської позиції, виділено та проаналізовано такі складові системи побудови його діяльності, як організація, управління, правове забезпечення. Проведено класифікацію персоналу установ виконання покарання за тими функціями, які він виконує.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)02 п + Х884.9(4УКР)02 п
Шифр НБУВ: РА328001

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Гель А.П. 
Криміналістичний аспект дослідження особи засудженого до позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.П. Гель ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто завдання та суть процесу криміналістичного дослідження особи засудженого до позбавлення волі, проаналізовано механізм утворення джерел інформації про властивості такої особи, класифіковано та охарактеризовано джерела інформації про особу засудженого. Внесено пропозиції щодо удосконалення існуючої системи документальних джерел інформації. На підставі аналізу структури злочинності в місцях позбавлення волі визначено властивості особи засудженого, інформація про які має істотне значення для розслідування злочинів, вчинених засудженими. Розглянуто основні напрямки та форми використання інформації про властивості особи засудженого в діяльності органів розслідування, внесено пропозиції щодо її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4Укр)11 + Х884.9(4Укр)11
Шифр НБУВ: РА319177 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Герасименко В.П. 
Заміна покарання більш м'яким при його відбуванні за кримінальним правом України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.П. Герасименко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу та поняття заміни покарання, питання, взаємопов'язані з відмежуванням заміни покарання від суміжних правових інститутів, конкретні види заміни покарання більш м'яким під час його відбування. Проведено теоретичний аналіз підстав, порядку та кримінально-правових наслідків заміни невідбутої частини покарання більш м'яким. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення кримінально-правових норм інституту заміни покарання та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)033 + Х884.9(4УКР)17 +
Шифр НБУВ: РА353429

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Гречанюк С. К. 
Теорія та практика взаємодії органів та установ державної пенітенціарної служби України з державними та неурядовими інституціями: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / С. К. Гречанюк ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 39 с. — укp.

Розроблено теоретичні адміністративно-правові засади та практичні механізми організації взаємодії установ та органів Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ) з державними та неурядовими інституціями. Сформовано науково-обгрунтовані пропозиції та рекомендації теоретико-методологічного, організаційно-правового й управлінського характеру, спрямовані на підвищення ефективності такої взаємодії. Концептуально узагальнено та систематизовано положення управлінської та правової науки, теорії та підходи науковців, які відображають сутність і закономірності взаємодії в діяльності правоохоронних органів та екстрапольовані на діяльність органів та установ ДПСУ. Сформульовано поняття, розкрито ознаки такої служби, а також особливості, принципи, стадії, форми та види взаємодії з публічними інституціями. Запропоновано заходи правового й організаційного характеру, спрямовані на удосконалення взаємодії органів та установ ДПСУ з державними та неурядовими інституціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)-9 в
Шифр НБУВ: РА384592 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гречанюк С.К. 
Організаційно-правові засади взаємодії кримінально-виконавчих установ з державними органами та недержавними організаціями: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.К. Гречанюк ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-правові засади взаємодії кримінально-виконавчих установ з державними органами та недержавними організаціями. Проаналізовано стан наукової розробки проблеми, охарактеризовано методологічну базу дослідження, наукові джерела та нормативно-правове регулювання. Сформульовано зміст поняття "взаємодія кримінально-виконавчих установ з державними органами та недержавними організаціями". Розкрито наукові положення організаційно-правового забезпечення взаємодії виправних установ з правоохоронними органами, державними інституціями, релігійними правозахисними організаціями, засобами масової інформації з метою постпенітенціарної адаптації засуджених. Значну увагу приділено питанню управлінської діяльності начальника відділення соціально-психологічної служби. Обгрунтовано можливості запровадження дистанційного навчання засуджених та підприємницької діяльності у кримінально-виконавчих установах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР) + Х884.9(4УКР)
Шифр НБУВ: РА342365

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Гулак О.В. 
Організаційно-правові засади діяльності підприємств кримінально-виконавчих установ відкритого типу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Гулак ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-правові засади й особливості діяльності вітчизняних підприємств кримінально-виконавчих установ відкритого типу. Вивчено історичні аспекти розвитку адміністративно-правового регулювання їх діяльності в Україні. Проаналізовано стан наукової розробки цієї проблеми. Виявлено особливості організаційно-правового регулювання трудової діяльності засуджених до обмеження волі. Висвітлено загальні проблемні питання організації діяльності сільськогосподарських підприємств кримінально-виконавчих установ відкритого типу. Досліджено основні положення міжнародних правових актів і норм зарубіжного законодавства у контексті побудови ефективної пенітенціарної системи, зокрема установ відкритого типу, та її виробничого комплексу. Сформульовано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до нормативно-правових актів з питань удосконалення організаційно-правового забезпечення діяльності зазначених підприємств, форм і методів державного управління у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)023 + Х884.9(4УКР)023
Шифр НБУВ: РА355529

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Гусак А. П. 
Кримінологічні аспекти ресоціалізації неповнолітніх, засуджених за вчинення насильницьких злочинів, в умовах позбавлення волі: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. П. Гусак ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто ознаки неповнолітнього як суб'єкта злочину. Проаналізовано поняття "насильство", "насильницький злочин". Встановлено види насильства та розроблено підхід щодо класифікації насильницьких злочинів. Розкрито груповий характер насильницьких злочинів, вчинених за участю неповнолітніх. Охарактеризовано сучасний стан і тенденції насильницької злочинності неповнолітніх в Україні. Висвітлено основні детермінанти насильницької злочинності неповнолітніх. Визначено суть понять "ресоціалізація", "адаптація", "реабілітація". Подано структуру процесу ресоціалізації. Виділено труднощі організації ресоціалізаційної роботи за умов позбавлення волі й окреслено напрями її вдосконалення. Запропоновано відповідні законодавчі зміни та доповнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)024 + Х883.9(4УКР)52
Шифр НБУВ: РА369973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Гуцуляк М.Я. 
Кримінально-виконавча характеристика покарання у виді громадських робіт: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Я. Гуцуляк ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 19 с. — укp.

Висвітлено становлення та розвиток виконання та відбування покарання у виді громадських робіт у контексті кримінально-виконавчої та кримінально-правової характеристики, сучасний стан виконання і відбування зазначеного виду покарання, наведено пропозиції щодо його удосконалення. Розглянуто кримінально-виконавчу характеристику покарання у виді громадських робіт, визначено кримінально-виконавчу інспекцію як суб'єкт виконання цього виду покарання, показано її взаємодію з державними органами та громадськістю. Наведено результати порівняльного аналізу зарубіжного досвіду організації виконання покарання у виді громадських робіт, розкрито права та обов'язки засуджених до покарання у виді громадських робіт, визначено порядок застосування до них засобів виправлення і ресоціалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)023 + Х884.9(4УКР)19
Шифр НБУВ: РА371453 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Давидова О.В. 
Психологічна корекція соціальних установок засуджених із насильницькою спрямованістю особистості в процесі їх реалізації: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Давидова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Розглянуто процес формування соціальних установок особистості та його вплив на злочинну поведінку. Проаналізовано чинники та закономірності процесу формування антисоціальних установок, методів психологічної корекції соціальних установок. Досліджено проблему найбільш ефективних методів ресоціалізації. Наголошено увагу на необхідності організації психотерапевтичного підходу до процесу ресоціалізації засуджених з насильницькою спрямованістю особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.11 + Ю947.3 + Х884.9(4Укр)18
Шифр НБУВ: РА320053 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
20.

Дем'янчук Т. Д. 
Кримінально-виконавча система у боротьбі з "ворогами народу" в Західній Україні (вересень 1939 р. - червень 1941 р.). Історико-правовий аналіз: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Т. Д. Дем'янчук ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено комплекс суспільно-політичних та історико-правових проблем, пов'язаних із процесом становлення та трансформації радянської кримінально-виправної системи й її роль і місце в боротьбі з "ворогами народу" в Західній Україні в перший період радянізації краю. Проаналізовано правові підстави арештів і виселень, їх динаміку та масштаби. Охарактеризовано умови утримання в тюрмах досудового слідства та в установах виконання покарань, а також умови проживання родин "ворогів народу" на спецпоселеннях і в місцях заслання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР33)62-49 + Х884.9(4УКР3)02-1
Шифр НБУВ: РА377387 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського