Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Сидоренко О.Л.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Сидоренко О.Л. 
Гломерулонефрит зі супутньою HBV-інфекцією: особливості клінічного перебігу, стану імунної реактивності та метаболічних зрушень: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / О.Л. Сидоренко ; Київ. мед. акад. післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Встановлено, що частота HBV-інфекції у пацієнтів з гломерулонефритом (ГН) значно перевищує таку в здорових і практично однакова серед пацієнтів з гострим та хронічним перебігом захворювання. Уточнено роль HBV-інфекції у патогенезі та симптоматиці ГН. Встановлено, що за супутньої HBV-інфекції у пацієнтів з ГН спостерігаються особливості клінічного перебігу недуги (частіший розвиток набрякового, інтоксикаційного та больового синдромів, більш глибокі зміни сечового осаду, порушення концентраційної та фільтраційної функцій нирок, ознаки ураження печінки), вища частота хронізації гострого гломерулонефриту (ГГН). Підтверджено особливості змін імунної реактивності у пацієнтів з ГН, розглянуто зміни імунітету у пацієнтів з супутньою HBV-інфекцією. Виявлено, що супутня HBV-інфекція поглиблює вторинний імунодефіцит та синдром ендогенної інтоксикації. Встановлено, що рівень ендогенної інтоксикації за ГН перебуває у прямому кореляційному зв'язку з показниками гуморальної та зворотному - з показниками клітинної ланок імунітету. Доведено, що супутня HBV-інфекція є фактором ризику розвитку остеопенії у пацієнтів з ГН. Рекомендовано усім хворим на гломерулонефрит проводити дослідження крові на наявність маркерів вірусу гепатиту B.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414.011-3 + Р514.16-3 +
Шифр НБУВ: РА328864

Рубрики:

      
2.

Сидоренко О.Л. 
Приватна вища школа як соціальний інститут: особливості становлення та розвитку в Україні: Автореф. дис... д-ра соціол. наук: 22.00.03 / О.Л. Сидоренко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 38 с. — укp.

Науково опрацьовано цілісну соціологічну концепцію інституціоналізації приватної вищої школи. Визначено феноменальну природу приватної освіти через ендогенні ознаки й екзогенні чинники (політичні, економічні, соціокультурні). Наведено інтерпретацію базових понять. Вивчено соціальні моделі вищої приватної освіти у країнах сучасного світу. Виявлено провідні тенденції та закономірності їх розвитку. Здійснено кваліфікацію інституціонального статусу приватної вищої школи в Україні через її структуру та інфраструктуру, економічні засади, правові механізми, соціальні функції та принципи діяльності. Розкрито специфіку соціальних зв'язків між суб'єктними групами, у небюджетних вищих навчальних закладах в аспекті навчальної, виховної, науково-дослідної та управлінської діяльності. Розроблено регіональну модель приватної вищої освіти на Слобожанщині та надано пропозиції щодо її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)70 + С5*674
Шифр НБУВ: РА313119 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського