Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (18)Реферативна база даних (959)Книжкові видання та компакт-диски (607)Журнали та продовжувані видання (51)
Пошуковий запит: (<.>A=ФЕДОРЕНК$<.>+<.>A=РАИС$<.>+<.>A=ПЕТРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 59
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Федоренко О.В. 
Автоматизоване проектування цифрових фільтрів з гіперкомплексними коефіцієнтами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / О.В. Федоренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання автоматизованого проектування цифрових фільтрів з використанням гіперкомлексних числових систем для представлення коефіцієнтів передавальних функцій. Проаналізовано методи побудови таких фільтрів та можливості автоматизації їх побудови. Узагальнено метод побудови цифрових фільтрів, для представлення наборів коефіцієнтів передавальних функцій яких використовуються різні гіперкомплексні числові системи. Визначено системи різних вимірностей, що є прийнятними для представлення коефіцієнтів передавальних функцій цифрових фільтрів. Побудовано передавальні функції цифрових фільтрів першого порядку, коефіцієнти яких належать даним гіперкомплексним числовим системам. Запропоновано підхід, що грунтується на властивостях ізоморфного переходу між різними гіперкомплексними числовими системами та дозволяє зменшити кількість операцій, необхідних для роботи цифрового фільтра з гіперкомплексними коефіцієнтами. Для практичної реалізації даних фільтрів запропоновано моделі рекурсивних цифрових фільтрів. Наведено підхід для зменшення на заданій смузі частот сумарної чутливості модуля передавальної функції цифрового фільтра з гіперкомлексними коефіцієнтами до зміни її коефіцієнтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.44 +
Шифр НБУВ: РА360558

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Федоренко О.А. 
Біофізичні властивості іонних каналів мембран ядерної оболонки: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.02 / О.А. Федоренко ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 22 с. — укp.

З використанням методу петч-клемп у мембранах ізольованих ядер пірамідних нейронів СА1 ділянки і гранулярних нейронів зубчастої звивини гіпокампа та Т-лімфоцитів виявлено іонні канали, більшість з яких описано вперше, та досліджено їх біофізичні властивості. Встановлено, що катіонні канали великої провідності не пов'язані з комплексами ядерної пори. З'ясовано, що в ядерних мембранах клітин різних типів експресуються спонтанно активні іонні канали з відмінними біофізичними властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*551.27*715.7 +
Шифр НБУВ: РА353254

Рубрики:

      
3.

Федоренко С. В. 
Виховання естетичної культури у старшокласників середніх спеціалізованих шкіл мистецтв Великої Британії: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.07 / С. В. Федоренко ; НАПН України, Ін-т пробл. виховання. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто психолого-педагогічну проблему виховання естетичної культури (ЕК) старшокласників середніх спеціалізованих шкіл мистецтв (ССШМ) Великої Британії (ВБ) та впровадження британського досвіду (БД) в освітню практику України. Визначено зміст ЕК особистості в педагогічній теорії ВБ, охарактеризовано особливості організації процесу виховання ЕК старшокласників у британських ССШМ. Проаналізовано подібність та відмінність у підходах британських і вітчизняних учених до визначення поняття "естетична культура" у науково-мистецькій парадигмі сучасної освіти та розкрито його зміст. Узагальнено досвід реалізації змісту, форм і методів виховання ЕК старшокласників у ССШМ ВБ (напрями спеціалізації: виконавчі та візуальні мистецтва, медіа-мистецтва). Проведено порівняльний аналіз програм з мистецьких дисциплін для середніх шкіл ВБ й України. Подано рекомендації щодо використання БД виховання ЕК підлітків в українському освітньому просторі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421,355 + Ч424(4ВЕЛ)714.6 + Щ10 р(4ВЕЛ)2
Шифр НБУВ: РА381919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Федоренко Т.М. 
Вплив християнства на формування правової системи Київської Русі з кінця Х по 40-ві роки ХІІІ століття: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Т.М. Федоренко ; Київ. нац. ун-т ім.Т.Шевченка. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив християнства на формування давньоруського права епохи Київської Русі наприкінці Х - у 40-х рр. ХІІІ ст. Висвітлено правові явища, що сформувались під впливом християнства та соціальні механізми, які забезпечували даний вплив. З'ясовано шляхи становлення церковної системи права та розглянуто її взаємодію з світською системою права. Визначено етапи розвитку церковної юрисдикції та вплив християнства на правосвідомість і правову культуру Київської Русі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4Укр)414-30 + Э372.27-34
Шифр НБУВ: РА316729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Федоренко В.О. 
Генетичний контроль стійкості актиноміцетів до антибіотиків та його роль у біосинтезі антибіотиків: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.15 / В.О. Федоренко ; НАН України. Ін-т клітин. біології та генет. інженерії. — К., 2004. — 32 с.: рис., табл. — укp.

Вивчено закономірності генетичного контролю стійкості актиноміцетів до антибіотиків та вплив генетичних детермінантів антибіотикорезистентності на біосинтез полікетидних антибіотиків еритроміцину в Sacch. erythraea, спіраміцину в S. ambofaciens, даунорубіцину та доксорубіцину в S. peucetius subsp. caesius, а також аміноглікозидного антибіотика канаміцину в S. kanamyceticus. Установлено, що у досліджених штамів відбуваються спонтанні та індуковані мутагенами множинні зміни ознак резистентності до антибіотиків. Показано, що мутанти Sacch. erythraea стійкі до рифампіцину, хлорамфеніколу, гіострептону та стрептоміцину, мутанти S. peucetius subsp. caesius стійкі до даунорубіцину та доксорубіцину, а також мутанти S. kanamyceticus стійкі до аміноглікозидів та є перспективними для селекції штамів з підвищеним синтезом антибіотиків. З бібліотеки генома продуцента ландоміцину E S. globisporus 1912 клоновано та секвеновано кластер генів біосинтезу цього антибіотика. У ньому вивлено 30 генів та визначено ймовірні функції 28-ми з них. Ідентифіковано п'ять класів мутацій генів, що контролюють утворення канаміцину в S. kanamyceticus. Клоновано та секвеновано ген kmrB, що кодує метилазу 16S pРНК та зумовлює стійкість S. kanamyceticus до канаміцину, гентаміцину, сизоміцину та тобраміцину. Опрацьовано схеми клонування генів у штамах S. kanamycenticus та S. globisporus за допомогою кон'югаційного перенесення плазмід з E. coli.доксорубіцин та продукції нових ландоміцинів H, F та G.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е422.38*444*801-642:Г296 + Е422.38*725.31 +
Шифр НБУВ: РА334395

Рубрики:

      
6.

Федоренко Д.В. 
Геокриміногенна обстановка в особливо великому промисловому місті (на основі статистичних даних по місту Донецьку): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.В. Федоренко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Визначено кримінологічні особливості великого промислового міста, найважливішими з яких є підвищена густота населення, збільшення концентрації маргінальних прошарків, зростання нервового та екологічного навантажень на людину, збільшення кількості стресових і конфліктних ситуацій, промисловий і транспортний травматизм тощо. Розкрито взаємозв'язок між інтенсивністю міграційних процесів і правопорядком в особливо великому промисловому місті. Проаналізовано фактори, що впливають на рівень, структуру та динаміку злочинності. Наведено рекомендації щодо підвищення ефективності правотворчої та правозастосовної діяльності різноманітних державних органів, а також удосконалення діяльності міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х889.9(4УКР-2ДОН)4 + С5*368*18
Шифр НБУВ: РА311490 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Федоренко В.П. 
Діагностика і комплексне хірургічне лікування некротично-запальних уражень стопи у хворих на цукровий діабет: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / В.П. Федоренко ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2006. — 32 с. — укp.

Розглянуто проблему покращання результатів комплексного хірургічного лікування (КХЛ) хворих на цукровий діабет (ЦД), ускладнений некротично-запальними ураженнями стопи (НЗУС) шляхом чіткого окреслення даної патології, визначення критеріїв її класифікації у хворих на ЦД, обгрунтування механізмів виникнення НЗУС, частоти ранніх і пізніх ускладнень ЦД, порушень метаболізму та гомеостазу, ризику розвитку феномену взаємообтяження, розробки стратегічних принципів і критеріїв ефективності КХЛ. Проаналізовано результати застосування КХЛ, проведено обстеження 634-х хворих на ЦД (148-м осіб, хворих на ЦД типу 1 та 486 - типу 2), ускладнений НЗУС, за період з 1991 р. до 2002 р. Зокрема, виявлено, що НЗУС виникають пізніше у хворих на ЦД типу 1 молодших за віком зі збереженим кровопостачанням НК (ЗКНК), яким від початку захворювання постійно призначають інсулін, ніж у хворих на ЦД типу 2 старших за віком з порушеним кровопостачанням НК (ПКНК), які одержують пероральні гіпоглікемізувальні препарати. Підтверджено, що постійна гіперглікемія, необізнаність хворих про необхідність дотримання раціональної дієти та фізичної активності зумовлюють розвиток інших ускладнень ЦД (ретинопатії - у 14,7 Вперше для прогнозування перебігу захворювання здійснено комплексну оцінку значення наявності ішемії НК, протеїнурії, анемії, лімфоцитопенії, біохімічних та імунологічних маркерів запального процесу, ендогенної інтоксикації, розладів імунітету. Доведено, що численні некректомії за ПКНК безперспективні, а тривале неефективне лікування НЗУС збільшує ризик виникнення сепсису-синдрому системної запальної відповіді (ССЗВ), анемії, серцево-судинних ускладень, ниркової недостатності. З'ясовано, що за відсутності умов для реваскуляризації стопи вичікування вкрай небезпечне, показано здійснення високої ампутації нижньої кінцівки (ВАНК). Зазначено, що у межах компетенції та відповідальності хірурга під час лікування хворих на ЦД, ускладнений НЗУС, передусім є: збереження життя хворого, повне загоєння (епіталізація) операційної рани, збереження опороздатності стопи, зменшення тривалості стаціонарного лікування. Виявлено, що порушення даних стратегічних принципів обумовлює збільшення частоти повторних операцій, летальності та матеріальних витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-5 + Р457.865.7-4 +
Шифр НБУВ: РА344595

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
8.

Федоренко 
Екологічне обгрунтування контролю чисельності хлібних жуків роду Anisoplia в Правобережному Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 16.00.10 / Андрій Віталійович Федоренко ; Національний ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.158.251 Scb*804*803.32(4УКР)
Шифр НБУВ: РА366977

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Федоренко О.Д. 
Емоційно-оцінний потенціал демінутивів у публіцистиці (на матеріалі української періодики (1995 - 2004 років): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / О.Д. Федоренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. І-т журналістики. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено питання виявлення потенціалу демінутивних одиниць як засобу створення емоційно-оцінного колориту повідомлення й емоційного впливу на адресата. За допомогою контент-аналізу здійснено спробу описати мовні засоби, здатні реалізувати на словотвірному рівні емоційну оцінку у газетній періодиці. З'ясовано значення демінутивних утворень для комунікативно-впливового потенціалу газетно-публіцистичних текстів. З метою одержання даних про сприймання пестливих слів адресатом, вплив емотивно-оцінних слів (зокрема демінутивів) і читача, про роль цих засобів у вираженні авторської оцінки проведено анкетування. Здійснено порівняльний аналіз впливу лексем з демінутивними формантами на емоційно-оцінне забарвлення центральної та регіональної молодіжної преси. Виявлено шляхи досягнення адекватності емоційних оцінок, виражених або посилених демінутивними формантами, у російській та українській пресі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.161 +
Шифр НБУВ: РА346075

Рубрики:

      
10.

Федоренко Г.О. 
Законодавча влада в системі розподілу державної влади в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Г.О. Федоренко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні аспекти принципу розподілу влади як важливої ознаки правової держави та необхідної передумови становлення законодавчої влади парламентського типу в Україні. Узагальнено історичний розвиток становлення засад народовладдя та розподілу влади в Україні. Розглянуто систему законодавства України, що регулює організацію та діяльність Верховної Ради України, а також практику його застосування. Значну увагу приділено механізму здійснення представницької функції Верховної Ради. Викладено авторську концепцію розуміння призначення та місця законодавчої влади у системі розподілу державної влади в Україні. Запропоновано практичні рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності Верховної Ради України, удосконалення механізму її взаємодії з іншими органами державної влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)62-91
Шифр НБУВ: РА311399 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Федоренко 
Застосування зенітної артилерії Сухопутних військ у воєнних конфліктах кінця другої половини XX ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Дмитро Сергійович Федоренко ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(0)635-54 + Ц54,8(4/5)22
Шифр НБУВ: РА357884

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Федоренко Я.А. 
Зміни у культурно-духовному житті українського селянства в період хрущовської "відлиги": автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Я.А. Федоренко ; Черкас. Нац. ун-т ім. Богдана Хмельницького. — Черкаси, 2009. — 20 с. — укp.

Вперше зроблено спробу комплексного дослідження змін у культурно-духовному житті українського села в період хрущовської "відлиги". Проаналізовано основні форми та методи діяльності культурно-просвітницьких закладів у сільській місцевості 1953 - 1964 рр., вивчено принципи роботи сільських бібліотек, становлення кіномережі на селі в зазначений період. Виявлено позитивні та негативні боки розвитку сільської освіти у середині 1950 - початку 1960-х рр. Досліджено зміни, які відбулися у соціально-побутовій сфері українського села. Розкрито налагодження системи ремонтних майстерень, будівництва житла, покращання благоустрою селян. З'ясовано особливості церковно-релігійного життя українського села в період "відлиги", висвітлено роль державного фактора у формуванні нових традицій, звичаїв і свят на селі. Вперше в загальноісторичному дискурсі проаналізовано вплив періоду хрущовської "відлиги" на формування талановитих особистостей за умов українського села.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)63-7 +
Шифр НБУВ: РА363725

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Федоренко Д.В. 
Зчеплення нематичного рідкого кристалу з полімерною поверхнею при світлоіндукованих адсорбції та десорбції молекул барвника: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.15 / Д.В. Федоренко ; Ін-т фізики НАН України. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Досліджено еволюцію світлоіндукованого зчеплення на полімерній поверхні комірки, заповненої нематичним РК з домішкою азобарвника. Визначено закономірності утворення й еволюції світлоіндукованого зчеплення, побудовано модель, що описує експериментальні дані. Встановлено, що світлоіндуковане зчеплення з'являється на нефоточутливій поверхні підкладки внаслідок конкуренції трьох світлоіндукованих механізмів: адсорбції та десорбції молекул барвника, а також впливу об'ємного кутового моменту. Зроблено розмежування процесів, які обумовлють появу та розвиток світлоіндукованого зчеплення. Виявлено, що опромінення комбінованих рідкокристалічних комірок з домішкою азобарвника у нематичній фазі призводить до дрейфу осі легкого орієнтування у напрямку поляризації опромінюючого світла. З'ясовано, що причиною світлоіндукованого дрейфу осі легкого орієнтування є поворот максимуму кутового розподілу адсорбованих молекул барвника, який відбувається внаслідок світлоіндукованої адсорбції/десорбції молекул барвника на підкладці за присутності світлоіндукованого об'ємного моменту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.35,022 + В374,022 +
Шифр НБУВ: РА362745

Рубрики:

      
14.

Федоренко М.М. 
Інформаційна технологія символьно-числового аналізу виробничо-економічних процесів для підтримки прийняття управлінських рішень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.М. Федоренко ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2003. — 18 с. — укp.

Розроблено методи керування виробничо-економічними системами шляхом утворення прикладної інформаційної технології, що базується на аналітичних моделях керованих процесів і систем, а також методику оцінки стійкості виробничо-економічних процесів. Наведено метод обліку невизначеності первинних параметрів у вигляді їх інтервальних значень. Запропоновано оцінку їх впливу на результати виробничої діяльності. Розглянуто символьно-числове розв'язання задачі оптимальної організації роботи підприємства сфери обслуговування. Досліджено розв'язання проблеми вибору константи згладжування, що грунтується на графоаналітичному методі з використанням символьно-числових обчислень. Розроблено методику прогнозування процесів, що не піддаються факторному аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)210.11 +
Шифр НБУВ: РА327346

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
15.

Федоренко І.В. 
Історія становлення та розвитку науково-технічної школи М.Ф. Герасюти теорії польоту ракетно-космічної техніки (друга половина XX століття): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.07 / І.В. Федоренко ; Центр дослідж. наук.-техн. потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

У історичному аспекті розглянуто процес становлення та розвитку української школи балістики, динаміки польоту та засобів подолання протиракетної оборони, створеної член-кореспондентом АН УССР, доктором технічних наук професором М.Ф. Герасютою - заступником Головного конструктора КБ "Південне" стосовно проектно-теоретичних питань. Проведено комплексне історико-наукове дослідження внеску М.Ф. Герасюти та представників його науково-технічної школи в теоретико-прикладний розвиток теорії польоту ракетно-космічної техніки. Проаналізовано склад представників науково-технічної школи М.Ф. Герасюти з метою виявлення персонльного внеску кожного з них і закріплення пріоритетів у науковому напрямку, що досліджувався. Висвітлено суспільно-політичні й економічні умови виникнення науково-технічної школи М.Ф. Герасюти. Запропоновано розглядати науко-технічну школу як структурне утворення. Досліджено питання фактичної ефективності робіт М.Ф. Герасюти та представників його школи у забезпеченні основних тактико-технічних характеристик бойових ракет і космічних ракетоносіїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О6р(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА364558

Географічні рубрики:

      
16.

Федоренко В.Л. 
Конституційно-правові основи всеукраїнського референдуму: проблеми теорії та практики: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / В.Л. Федоренко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 18 с. — укp.

В дисертації досліджуються теоретичні та практичні проблеми всеукраїнського референдуму як однієї з основних форм безпосередньої демократії та самостійного виду конституційно-правових відносин. Виходячи з діючих конституційних норм, розглядаються питання вдосконалення правового регулювання інституту українського референдуму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)526.3

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Федоренко О.І. 
Лексична сполучуваність компонентів сталих дієслівно-субстантивних виразів типу Ito give a smile, to have a look, to make a suggestionD у сучасній англійській мові: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / О.І. Федоренко ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 24 с. — укp.

Досліджено специфіку та закономірності лексичної сполучуваності компонентів сталих дієслівно-субстативних словосполучень нефразеологічного характеру - фразеоматичних комплексів (фразем) типу to give a smile, to have a look, to make a suggestion у сучасній англійській мові. Базуючись на принципах корпусної лексичної граматики досліджено комбінаторні властивості дієслів широкої семантики do, give, get, have, keep, make, put, take у складі сталих дієслівно-субстативних словосполучень. Уперше встановлено семантичний об'єм іменників, які сполучаються зі вказаними широкозначними операторами. Розглянуто основні типи парадигматичного зв'язку, в якому перебувають сталі словосполучення внаслідок лексичної варіантності дієслівних компонентів (сполучення-синоніми та сполучення-конверсиви). На підставі аналізу доведено, що сполучуваність компонентів сталих дієслівно-субстативних виразів лексично та семантично мотивована: заповнення позиції іменного компонента програмується набором змістових ознак дієслова.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-314 +
Шифр НБУВ: РА329513

Рубрики:

      
18.

Федоренко С.М. 
Лікування переломів довгих кісток нижніх кінцівок та їх ускладнень у дітей спицестрижньовим апаратом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.09 / С.М. Федоренко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Визначено можливості механічного усунення різноплощинної деформації під час виконання позавогнищевого остеосинтезу у дітей спицестрижньовим апаратом (ССА) удосконаленої конструкції у процесі лікування переломів довгих кісток нижніх кінцівок. Обгрунтовано показання та протипоказання для застосування удосконаленого ССА у разі переломів довгих кісток нижніх кінцівок та їх ускладнень. Визначено переваги застосування розробленого ССА у порівнянні з іншими моделями. Проаналізовано результати лікування методом позавогнищевого остеосинтезу за Г.А.Ілізаровим, стрижньовими системами та удосконаленим ССА. Експериментально та клінічно доведено переваги застосування нової конструкції ССА у порівнянні з апаратом Ілізарова та іншими відомими апаратами зовнішньої фіксації. Розроблено та впроваджено систему лікування з застосуванням нового ССА для лікування переломів довгих кісток нижніх кінцівок та їх ускладнень у дітей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.458.198.558.088-588 +
Шифр НБУВ: РА335847

      
19.

Федоренко І.А. 
Механізм державного регулювання і планування залучення інвестицій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.А. Федоренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано організаційно-економічний механізм планування залучення та регулювання інвестицій, який базується на моделі оцінки та прогнозуванні факторів, що впливають на активізацію інвестиційних проектів, а також на стратегії управління інституціональними та організаційними структурами. Наведено організаційно-економічний механізм державного регулювання залучення інвестицій, що є системою принципів, форм і методів разом з відповідними інституційними та організаційними структурами, які виконують функції, адекватні сучасному стану економіки щодо активізації інвестиційного капіталу з метою забезпечення стійкого економічного зростання. Удосконалено методичні засади визначення потенційних джерел інвестування, що дає змогу виявити та локалізувати причини кризового стану в галузі інвестування. Розроблено економіко-математичні моделі оцінки залежності між факторами й умовами, що впливають на показники динаміки інвестицій до основного капіталу та прямі іноземні інвестиції, виявлено закономірності та розраховано прогнози за показниками. Виявлено, що на сучасному етапі економічного розвитку основними факторами, що впливають на інвестиційні процеси, є: оборотні кошти в різних галузях економіки, грошова маса, залишки внесків населення до банків у кінці року, кошти на рахунках підприємств, організацій, населення, індекс споживчих цін, основні фонди в економіці, кошти населення, облікова ставка НБУ, заборгованість з кредитів комерційних банків, споживання населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 +
Шифр НБУВ: РА321455

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Федоренко О.С. 
Наближення (psi, beta)-диференційовних функцій тригонометричними поліномами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.01 / О.С. Федоренко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено питання наближення (psi, beta)-диференційовних функцій тригонометричними поліномами з певним вибором гармонік.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.492,022
Шифр НБУВ: РА312470 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського