Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (30)Реферативна база даних (721)Книжкові видання та компакт-диски (97)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=КОМПОЗИЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 102
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Новікова О.О. 
Азиди ксантону і флуорану та їх фотоініціююча здатність: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / О.О. Новікова ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено синтезу та дослідженню будови, фотохімічних і спектрально-люмінесцентних властивостей нових органічних азидів, похідних ксантону і флуорану з метою використання їх в матеріалах для запису інформації. Досліджена фотоініційована полімеризація метилметакрилату в присутності синтезованих азидів в розчині і масі, методом дилатометрії вивчена кінетика процесу, визначені молекулярні маси продуктів полімеризації. Виявлено ефект "темнової" полімеризації після припинення опромінення. Досліджені азиди можуть бути використані як фотоотверджувачі в фотополімеризаційних композиціях на основі олігоефіракрилатів, як фотоініціатори радикальної полімеризації метилметакрилату, що дають полімер з досить високим значенням ступеня полімеризації, але невисоким виходом, причому процес можна проводити в темряві після попереднього опромінення зразка. При застосуванні синтезованих азидів як світлочутливих компонент були розроблені композиції і одержані зразки фотографічних матеріалів для везикулярного і люмінесцентного процесів запису інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г263.1

Рубрики:

      
2.

Наумов О.С. 
Алітосульфоферитні клінкери і спеціальні цементи з їх застосуванням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.11 / О.С. Наумов ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2002. — 16 с. — укp.

Досліджено кінетику синтезу алітосульфоферитних клінкерів та визначено емпіричні енергії активації різних стадій процесу. Проаналізовано вплив природи залізовмісного компонента на режими випалу алітосульфоферитних сировинних сумішей та фазові співвідношення у продуктах випалу. Обгрунтовано оптимальні співвідношення портландцементного, алітосульфоферитного клінкерів і гіпсу в цементних композиціях, що мають спеціальні властивості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л455.071 + Л458.3
Шифр НБУВ: РА319721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Подплетня О.А. 
Аналіз фармакологічної активності та безпеки нестероїдних протизапальних засобів і експериментальне обгрунтування оптимізації знеболючої та протизапальної терапії: автореф. дис... д-ра. фармац. наук: 14.03.05 / О.А. Подплетня ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2008. — 36 с. — укp.

Комплексно вивчено фармакологічну активність комбінованого лікарського засобу індотрилу, що містить індометацин і тіотриазолін у співвідношенні 1:3. Експериментально обгрунтовано раціональність поєднаного застосування індометацину тіотриазоліну за зазначеного співвідношення у разі різних моделей запалення та больового синдрому. Досліджено гостру та хронічну токсичність комбінованого засобу. У порівняльному аспекті проаналізовано результати застосування дослідженого засобу з іншими ефективними композиціями нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) з антиоксидантами та хондропротектором, а також з іншими представниками цієї групи за умов модельованого ад'ювантного артриту й артрозу у тварин. Установлено, що комбінований лікарський засіб пігулки індотрил має переваги у порівнянні з іншими НПЗЗ та їх комбінацією з антоксидантами та хондропротектором за анальгетичною (вісцелярним і соматичним больовим синдромом) і протизапальною активністю за умов асептичного запалення з використанням різних флогогенів завдяки синергичній дії компонентів: могутнього антциклооксигеназного ефекту індометацину й антиоксидантній, мембраностабілізувальній, протиішемічній і протизапальній дії тіотриазоліна. Поєднане застосування індометацину та тіотриазолину (1:3) у 4,7 раза менше токсично, ніж субстанція індометацину за одноразового введення. Показано безпеку дослідженого препарату за умов хронічного введення - індотріл не впливає на тканину гломерулярного апарату нирок і меншою мірою, ніж індометацин і диклофенак натрію затримує електроліти в організмі, на відміну від класичних НПЗЗ - індометацину та диклофенаку натрію - не здійснює холестатичний вплив, який має прояв у гематотоксичній, гастротоксичній і хондротоксичній активності. Вивчено специфічну фармакологічну активність та підтверджено переваги препарату індотрил у порівнянні з іншими дослідженими засобами у зменшенні симптомів і патогенетичної ефективності у разі запальних і деструктивних захворювань суглобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.703-2 +
Шифр НБУВ: РА361306

Рубрики:

      
4.

Шубович С.О. 
Архітектурна композиція в світлі міфопоетики: Автореф. дис... д-ра архіт: 18.00.01 / С.О. Шубович ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

Архітектурну композицію розглянуто крізь призму архетипів людини, найбільш ясно відбитих у міфології та міфопоетиці. Відповідно, розкрито їхню роль в художній творчості і в творчості архетектурній як синтезуючі різні види мистецтва. Просторова основа архітектурної композиції співвіднесена з просторовою моделлю світу, з міфологічним універсумом, що дозволило розкрити нові грані в естетичній цілісності архітектури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.5 + Щ110.17 + Щ113(0) + Ю812.451.1 + Ш200.045

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  
  

      
5.

Шубович 
Архітектурна композиція в світлі міфопоетики: Автореф. дис... д-ра архітектури: 18.00.01 / Світлана Олександрівна Шубович ; Харківський держ. технічний ун-т будівництва та архітектури. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.5 + Щ110.17 + Щ113(0) + Ю812.451.1 + Ш200.045
Шифр НБУВ: РА306508

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  
  

      
6.

Карпенко В. П. 
Біологічне обгрунтування інтегрованого застосування гербіцидів і рістрегуляторів на ячмені ярому: автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.12 / В. П. Карпенко ; Уман. нац. ун-т садівництва. — Умань, 2011. — 44 с. — укp.

Досліджено фізіолого-біохімічні, анатомо-морфологічні, мікробіологічні й агроценотичні механізми дії гербіцидів різних хімічних класів за інтегрованого їх застосування з рістрегуляторами на формування продуктивності посівів та якості врожаю ячменю ярого, обгрунтовано економічно вигідні й екологічно безпечні заходи з їх використання. Науково обгрунтовано та доведено можливість зниження негативної дії гербіцидів класів сульфонілсечовини, феноксикарбоксилових кислот і комбінованих препаратів на посіви ячменю ярого та навколишнє природне середовище завдяки поєднаному їх застосуванню із рістрегуляторами, які в сумішах з гербіцидами виявляють антидотні властивості. Встановлено, що в композиціях з рістрегуляторами норми внесення гербіцидів (феноксикарбоксилових кислот і комбінованих препаратів) можуть бути знижені проти рекомендованих на 17 - 38 %. На основі проведених досліджень розроблено біологічну основу інтегрованого застосування гербіцидів і рістрегуляторів, яка послугувала науковим підгрунтям для розробки енергоресурсоекономних композицій препаратів, що забезпечують підвищення продуктивності посівів та якості врожаю ячменю й є екологічно безпечними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.705-467.52
Шифр НБУВ: РА384672 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Каражбей Г.М. 
Біологічні особливості основних шкідників цукрових буряків та захист сходів від них в умовах Північного Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 16.00.10 / Г.М. Каражбей ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Визначено видовий склад шкідників сходів цукрових буряків за умов Північного Степу України. Установлено, що основними фітофагами на сходах цієї культури є чорний, сірий та звичайний бурякові блішки, личинки коваликів та піщаний мідляк. Уточнено трофічні зв'язки та шкодочинність чорного бурякового довгоносика. Найбільшу плодючість самок виявлено у разі живлення їх осотом польовим, березкою польовою та цукровими буряками, яка за роки досліджень становила відповідно 190, 131 та 120 яєць. Найменшу плодючість відзначено за умов живлення бобовими травами. Розроблено математичну модель короткострокового прогнозу чисельності чорного бурякового довгоносика та піщаного мідляка. Визначено ефективність дії нових інсектицидів та їх композицій під час обробки насіння цукрових буряків проти шкідників сходів. Установлено, що найбільшу ефективність дії проти чорного бурякового довгоносика та інших шкідників сходів забезпечують гаучо, 70 % з.п., круізер, 35 % т.к.с. та їх композиціями з фураданом, 35 % т.п.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П468.6(4УКР) + П491.152(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА327651

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бахтін О. С. 
Будівельні облицювальні вироби на основі вапняно-вапнякових композицій карбонізаційного твердіння: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / О. С. Бахтін ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Встановлено закономірності впливу підвищеної концентрації вуглекислого газу на карбонізацію вапна та на фізико-механічні властивості вапняного каменю карбонізаційного твердіння. Вивчено процеси структуроутворення у вапняно-вапнякових композиціях. Доведено, що у процесі карбонізації морфологія кристалів утвореного вторинного карбонату кальцію подібна з морфологією кристалів вапнякового наповнювача. Виявлено закономірності одночасного впливу основних технологічних параметрів (питомого тиску пресування, початкового вмісту води у сировинній суміші, кількості та питомої поверхні вапнякового наповнювача) на фізико-механічні властивості карбонізованого матеріалу на основі вапняно-вапнякових композицій. Визначено оптимальні технологічні умови його одержання з необхідними експлуатаційними характеристиками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л459.425 + Н308.4
Шифр НБУВ: РА386204 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Гнатів 
Взаємодія монокристалів твердих розчинів ZnxCd1-xTe і CdxHg1-xTe з травильними композиціями H2O2-HBr-розчинник: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.21 / Іван Іванович Гнатів ; НАН України; Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г122.425-27 + З843.32
Шифр НБУВ: РА352999

Рубрики:

      
10.

Окрепка Г.М. 
Взаємодія монокристалів CdTe та твердих розчинів ZnxCd1-xTe з травильними композиціями HNO3-HBr-розчинник: автореф. дис ... канд. хім. наук : 02.00.21 / Г.М. Окрепка ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г126.235-27 + З843.3-060.1/8 +
Шифр НБУВ: РА367051

Рубрики:

      
11.

Денисюк Р. О. 
Взаємодія твердих розчинів Cd1-xMnxTe з іодвмісними (I2-метанол, I2-диметилформамід) та іодвиділяючими (H2O2-HI-розчинник) травильними композиціями: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.21 / Р. О. Денисюк ; Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с.: a-рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г563.3,0 + К960.2
Шифр НБУВ: РА370240 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Кусяк Н.В. 
Взаємодія InAs, InSb та GaAs з бромвиділяючими травильними композиціями: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / Н.В. Кусяк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852-03 +
Шифр НБУВ: РА322674

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Веселовський Д. Р. 
Властивості і технології ремонту бетону залізобетонних конструкцій полімерними композиціями на основі модифікованих ізоціанатів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / Д. Р. Веселовський ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2010. — 21 с. — укp.

Вивчено механізми та чинники, які впливають на процес просочення та зміцнення бетону модифікованими ізоціанатними мономерами та розчинами їх олігомерів. Досліджено особливості ремонту поверхневих мікротріщин в бетоні полімерними композиціями за його просочення. Розглянуто умови створення ізоціанатутримуючих адгезивів для з'єднання просоченого та нового ремонтного бетону для ремонту об'ємних ушкоджень бетону залізобетонних конструкцій. Розроблено захисну полімерну композицію, яка має високу стійкість щодо гідроабразивного зносу. Вдосконалено полімерні матеріали та технології їх використання для відновлення деградованих залізобетонних конструкцій та споруд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-083-3 + Л719.96:Н
Шифр НБУВ: РА370988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Барило О.Г. 
Вогнебіозахист тканин і паперу просочувальною композицією: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / О.Г. Барило ; Укр. НДІ пожеж. безпеки. — К., 2005. — 22 с. — укp.

Установлено умови захисту тканин та паперу від загоряння та біологічного руйнування з застосуванням просочувальної композиції на основі фосфату сечовини з полігексаметиленгуанідинфосфатом (ФСГ-1). Теоретично встановлено й експериментально підтверджено межові умови переведення легкозаймистих тканин і паперу у важкозаймистий стан шляхом їх обробки вогнебіозахисною композицією ФСГ-1. Проведено розрахунок швидкості вигоряння матеріалів та оцінювання зміни інтенсивності теплового потоку на матеріал за наявності вогнезахисних речовин. За методом інфрачервоної спектроскопії встановлено та морфологічними дослідженнями підтверджено, що вогнебіозахисна композиція являє собою нову комплексну сполуку фосфату сечовини з полігексаметиленгуанідином. З використанням методу газової хроматографії встановлено, що під час термодеструкції вогнебіозахищених тканин і паперу зменшується кількість горючих газів. На підставі даних експериментальних досліджень підтверджено результати розрахунку оптимальної концентрації компонентів у водному розчині просочувальної композиції. Одержано залежність ефективності вогнезахисту від вмісту просочувальної композиції та хімічної природи тканин і паперу та встановлено, що така композиція забезпечує необхідний рівень їх біостійкості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М305.073.83 + Л779.78 +
Шифр НБУВ: РА340849

Рубрики:

      
Категорія:    
15.

Смірнова Т.М. 
Голографічний запис на фотополімерах: механізми і режими запису, дифракційні властивості голографічних граток: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.05 / Т.М. Смірнова ; Ін-т фізики НАН України. — К., 2001. — 34 с. — укp.

Вивчено закономірності голографічного запису на фотополімерних композиціях (ФПК), які забезпечують формування голограм у процесі запису. Встановлено механізми запису об'ємних і рельєфних граток та роль фазового розділення композиції у формуванні стабільних структур. Визначено залежності голографічних властивостей ФПК від термодинамічної спорідненості компонент і кінетичних параметрів полімеризаційного та дифузійного процесів, які зумовлюють запис. Досліджено вплив на параметри граток різного типу особливостей механізму запису та розвитку динамічних ефектів, що супроводжують запис у подібних середовищах. Розглянуто методи оптимізації складу композицій, умови забезпечення максимальної ефективності та швидкості запису. Розроблено нові фотополімерні матеріали, виготовлено та випробувано дослідні зразки голографічних дифракційних граток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з973-045.4
Шифр НБУВ: РА312650 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Самойленко Т.М. 
Гротеск у прозі М.О.Булгакова: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / Т.М. Самойленко ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано еволюцію та форму гротеску в прозі М.О.Булгакова на матеріалі його фейлетонів, ранніх оповідань, сатиричних повістей, роману "Мастер и Маргарита". Вперше в літературознавстві здійснено цілісне дослідження гротеску в епічних творах письменника на підставі єдиного системного підходу. Відзначено, що гротеск у прозі М.О.Булгакова вивчено на різних функціональних рівнях тексту (сюжет, композиція, образна система, час, простір, мова тощо). Встановлено функції гротеску в творчості М.О.Булгакова, роль гротескних форм в організації художнього світу митця та формуванні жанрової своєрідності його творів. Гротеск як спосіб художньої типізації, засіб аналізу соціальної дійсності та психології людини у прозі письменника розглянуто у зв'язках з етнотрадицією, традиціями російської та світової літератури та культури. Уточнено теоретичне поняття гротеску, визначено своєрідність його конкретно-історичних форм у літературі XX ст. на прикладі прози М.О.Булгакова. Показано самобутність художнього методу, в якому виявлено тенденцію до взаємодії та модернізму, поєднання досягнень минулих епох з естетичними відкриттями письменника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)6-4Булгаков,М.О.534
Шифр НБУВ: РА320227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Рябініна Г.О. 
Дослідження деструкції целюлози під впливом розчинів сірчаної кислоти та розробка композицій для надання кислотозахисного оздоблення текстильним матеріалам: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.19 / Г.О. Рябініна ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2008. — 24 с. — укp.

Установлено характер гідролізу целюлози тканин, оздоблених кислотозахисними композиціями на основі метилсиліконату калію, що можна розглядати як перерозподіл фракцій целюлози з різним ступенем полімеризації у напрямку зниження рівня низькомолекулярних фракцій за рахунок їх гідролізу та розчинення. Виявлено, що для надання текстильним матеріалам стійких кислотозахисних властивостей хімічні сполуки, які використовуються як оздоблювальні препарати, мають утворювати на волокні еластичну захисну плівку, яка за умов фізико-механічної дії буде зберігати цілісність своєї структури та зв'язуватися з волокном за допомогою хімічних зв'язків, кількість і періодичність яких є вирішальним фактором. З'ясовано, що використання ГКР-11К разом з аміносилоксаном призводить до відщеплення кінцевої аміногрупи у лужному середовищі та сприяє хімічній взаємодії активних силіконів з гідроксильними групами целюлози, що дозволяє значно підвищити стійкість ефекту кислотонепроникості до багаторазових мильно-содових обробок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М351.105.073.85-3 +
Шифр НБУВ: РА358022

Рубрики:

      
18.

Мазур О.В. 
Дослідження протипухлинної ефективності глікопептидних вакцин на експериментальних моделях інтракраніального злоякісного росту: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / О.В. Мазур ; Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розроблено глікопептидні вакцини, вивчено безпечність їх застосування та протипухлинну ефективність на експериментальних моделях інтракраніального злоякісного росту. За результатами проведених досліджень з пухлинної тканини головного мозку виділено й охарактеризовано глікопептидну фракцію з молекулярною масою 50 кДж. Глікопептидна протипухлинна вакцина (ГПВ) є високоочищеним глікопептидом, одержаним з пухлинної тканини шляхом протеолітичного гідролізу та наступного функціонування за методом іонної хроматографії, що виявляє певну імуномоделювальну та протипухлинну активність. На підставі результатів дослідження протипухлинної дії вакцин, розроблених на основі глікопептидів пухлинних клітин, показано їх ефективність в експериментах in vivo на різних моделях злоякісного росту (гліоми 101.8, меланоми B16, карциносаркоми Уокер і раку Ерліха). Доведено безпечність, показано відсутність загальнотоксичної, місцеподразнювальної, алергізувальної дії ГПВ. Зазначена композиція вітамінів може бути використана для активації систем протипухлинного захисту та стимуляції імунної відповіді. За результатами аналізу імунологічних ефектів, спричинених ГПВ, установлено, що реалізація протипухлинної дії вакцин найвірогідніше відбувається на фоні підвищення рівня цитотоксичних реакцій, опосередкованих клітинами лімфоцитарного ряду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.627.7-5 +
Шифр НБУВ: РА364128

Рубрики:

      
19.

Вороніна А.К. 
Експериментальне обгрунтування зниження токсичності парацетамолу шляхом модуляції його метаболізму в печінці: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.06 / А.К. Вороніна ; АМН України. Ін-т фармакології та токсикології. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Експериментально обгрунтовано зниження токсичності парацетамолу (ПА) шляхом впливу на його біотрансформацію. Показано, що експериментальна композиція "Метавіт", до складу якої входить метіонін, а також ряд вітамінів і Zn у вигляді мікроелемента, введена щурам і мишам внутрішньошлунково спільно з токсичними дозами ПА, комбінації останнього з етанолом і на фоні алкоголізму здатна знижувати загальну гостру токсичність, а також гепатотоксичну дію анальгетика завдяки корекції механізмів його метаболізму в печінці, що перевищує ефективність метіоніну. Зменшення токсичної дії анальгетика відбувається завдяки зниженню залежного від цитохрому Р-450 2Е1 утворення реактивних метаболітів ПА, активації процесів кон'югації з глутатіоном, зменшенню інтенсивності вільнорадикального окиснення в печінці та нормалізації мітохондріального дихання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51-29
Шифр НБУВ: РА312633 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Зупанець К. О. 
Експериментальне об|рунтування комбінованого застосування похідних глюкозаміну з кверцетином при різних варіантах перебігу остеоартриту: автореф. дис. ... канд. фармац. наук : 14.03.05 / К. О. Зупанець ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Доведено відсутність фізико-хімічної взаємодії компонентів даної композиції за результатами комп'ютерного моделювання. Встановлено найбільш оптимальне співвідношення активних інгредієнтів - суміші аміноцукрів і кверцетину, що складає (3:1) у дозі 81,85 мг/кг. Показано, що сумісне застосування похідних глюкозаміну з кверцетином призводить до виникнення ефекту фармакодинамічного синергізму у вигляді потенціювання дії, що підтверджено на моделях ексудативного, альтеративного та проліферативного запалення. Встановлено, що дана композиція належить до відносно нешкідливих речовин. Комбіноване застосування кверцетину з похідними глюкозаміну сприяє модифікації його фармакокінетичних параметрів, збільшуючи його біодоступність і сприяючи пролонгації фармакокінетичного профілю. На моделях різних варіантів остеоартриту показано високу протизапальну та хондропротекторну активність композиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12-5
Шифр НБУВ: РА379412 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського