Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=КОРОБЕЙНІКОВА$<.>+<.>A=ЮЛІЯ$<.>+<.>A=ЛЕОНІДІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Козак Л. М. 
Фізичний розвиток і формування психофізіологічних функцій у дітей молодшого шкільного віку / Л. М. Козак, Л. Г. Коробейнікова, І. Д. Глазирін, М. М. Середенко // Фізіол. журн. - 2001. - 47, № 5. - С. 87-92. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Изучены физическое развитие и формирование психофизиологических функций у детей младшего школьного возраста. Обследовано 25 учеников (12 девочек и 13 мальчиков) 4-го класса средней школы. Уровень физического развития исследован по антропометрическим и функциональным показателям. Психофизиологические функции школьников изучены в динамике учебного года. Проведенные исследования свидетельствуют о том, что процесс обучения приводит к утомлению, что может отображаться на эффективности психических функций и оказывать отрицательное влияние на физическое развитие. Формирование психических функций у детей младшего школьного возраста на протяжении учебного года характеризуется их развитием и постепенным вовлечением новых элементов функциональной системы в процессе обучения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коробейнікова Л. Г. 
Особливості розвитку психофізіологічних функцій у дітей молодшого шкільного віку / Л. Г. Коробейнікова // Фізіол. журн. - 2006. - 52, № 2. - С. 42. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Коробейніков Г. В. 
Особливості психофізіологічної організації системи переробки інформації у спортсменів різної статі / Г. В. Коробейніков, В. М. Ільїн, С. Б. Коваль, Л. Г. Коробейнікова // Мед. інф-ка та інженерія. - 2009. - № 3. - С. 61-65. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Представлено результати досліджень психофізіологічних особливостей системи переробки інформації у спортсменів різної статі. Досліджено прояв нейродинамічних і когнітивних функцій у 24 спортсменів, членів збірної команди України із дзюдо (17 чоловіків і 7 жінок). Установлено, що прояви статевого диморфізму у спортсменів та осіб, які не займаються спортом, вірогідно розрізняються. У спортсменів прояв статевого диморфізму проявляється за наявності більш високих значень показників когнітивних функцій. Вивчення системи переробки інформації свідчить про наявність статевого диморфізму у процесі формування різної організації психофізіологічних функцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю943-51 + Ч51 в2:Ю9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коробейнікова Л. Г. 
Особливості фізичного розвитку та формування психофізіологічних функцій у дітей молодшого шкільного віку в умовах різних форм навчання : Автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.13 / Л. Г. Коробейнікова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2002. - 19 c. - укp.

Встановлено, що особливість фізичного розвитку та формування психофізіологічних та нейродинамічних функцій у дітей молодшого шкільного віку проявляється в поступовому залученні нових елементів функціональної системи організму, яка відповідає за процес навчання. Показано, що зростання обсягу шкільного навантаження в дітей-ліцеїстів молодшого віку сприяє формуванню психофізіологічних функцій: уваги, асоціативного мислення та працездатності головного мозку. Виявлено, що показники фізичного розвитку в дітей-ліцеїстів нижчі, ніж у школярів, які навчаються за звичайною програмою. Відзначено, що навантаження навчанням призводить до стомлення дітей молодшого шкільного віку, яке може впливати на ефективність психофізіологічних нейродинамічних функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-31 + Ч421.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА320244 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Бігич О. Б. 
Електронні засоби навчання іноземних мов студентів: досвід розробки й апробації : колект. моногр. / О. Б. Бігич, М. М. Волошинова, О. А. Мацнєва, Д. А. Руснак, О. М. Метьолкіна, Я. В. Окопна, Т. Г. Кириченко, Т. І. Коробейнікова; ред.: О. Б. Бігич; МОНМС України, Київ. нац. лінгвіст. ун-т. - К. : Вид. центр КНЛУ, 2012. - 159 c. - укp.

Запропоновано для ознайомлення оригінальні електронні засоби навчання іноземних мов, розроблені в контексті сучасних тенденцій формування іншомовної комунікативної компетентності у студентів мовних і немовних спеціальностей. Розроблено мультимедійний навчальний посібник "Документація транспортної логістики англійською мовою" та методичний посібник "At the Customs. Навчання професійно орієнтованого діалогу мовлення". Описано навчальні комп'ютерні програми "Improve Your Listening Skills", "Vive le Subjonctif!", "Deutsch nach Englisch", "Switch on Your English" та мультимедійний методичний посібник "Professional Interpreter Trainer".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-913.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751772 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Коробейнікова Л. Г. 
Вікові особливості сприйняття та переробки інформації у спортсменів в умовах психоемоційних навантажень / Л. Г. Коробейнікова // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2012. - Вип. 2. - С. 73-78. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Серед численних досліджень з вивчення сприйняття і переробки інформації відсутні дані про вплив на ці процеси вікових особливостей, в умовах напруженої м'язової діяльності. Вивчено вплив психоемоційного навантаження і різних рівнів стресостійкості на психічні процеси сприйняття і переробки інформації у спортсменів високої кваліфікації на етапі підтримки високих результатів. Досліджено дві групи спортсменів різного віку. Перша група - спортсмени віком 19 - 24 роки (12 спортсменів, членів збірної команди України по греко-римській боротьбі), друга - спортсмени віком 27 - 31 рік (7 спортсменів високої кваліфікації, члени збірної команди України по греко-римській боротьбі).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Коробейнікова Л. Г. 
Динаміка психофізіологічного стану у елітних спортсменів в умовах спортивної діяльності / Л. Г. Коробейнікова // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2012. - Вип. 39. - С. 72-78. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено результати дослідження динаміки психофізіологічного стану у елітних спортсменів в умовах спортивної діяльності. Проведено обстеження 24 елітних спортсменів віком 18 - 25 років в динаміці навчально-тренувального збору. Психофізіологічний стан спортсменів досліджено за тестами, які визначають емоційний стан, баланс нервових процесів, якість сприйняття та переробки інформації та стан вегетативної регуляції ритму серця. Показано, що погіршання характеристик переробки інформації в динаміці навчально-тренувального збору узгоджується із зростанням рівня напруженості регуляції психофізіологічних функцій та системи регуляції ритму серця.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Коробейніков Г. В. 
Оцінювання психофізіологічних станів у спорті : монографія / Г. В. Коробейніков, Є. Н. Приступа, Л. Г. Коробейнікова, Ю. А. Бріскін. - Львів : ЛДУФК, 2013. - 311 c. - Бібліогр.: с. 287-311 - укp.

Розглянуто результати багаторічних досліджень, присвячених вивченню психофізіологічних станів, що виникають за умов спортивної діяльності. Досліджено особливості формування психофізіологічної організації системи переробки інформації у спортсменів високої кваліфікації. Розглянуто питання психофізіологічних особливостей зорового сприйняття у спорті. Досліджено динаміку психофізіологічних і вегетативних функцій у спортсменів на різних етапах підготовки. Проаналізовано підходи до регулювання та коректування психофізіологічних станів, що виникають за умов змагальної і тренувальної діяльності елітних спортсменів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.18 + Ю943-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА777867 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Коробейнікова Л. Г. 
Сприйняття та переробка зорової інформації і стресостійкість до психоемоційних навантажень у спортсменів різного віку / Л. Г. Коробейнікова, М. Ю. Макарчук // Фізіол. журн.. - 2013. - 59, № 3. - С. 89-96. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Серед численних досліджень, присвячених вивченню сприйняття та переробки інформації за умов екстремальної напруженої м'язової діяльності спортсменів високої кваліфікації, відсутні дані про вплив на ці процеси вікового компонента. Вивчено вплив психоемоційного навантаження і різних рівнів стресостійкості на психічні процеси сприйняття та мислення у спортсменів високої кваліфікації (члени збірної команди України з греко-римської боротьби) двох вікових груп. Молодшу групу склали 12 спортсменів віком від 19 до 24 років, а старшу - 7 спортсменів віком від 27 до 31 року. Виявлено, що у спортсменів молодшої вікової групи вище продуктивність зорового сприйняття та краща ефективність переробки зорової інформації у порівнянні зі спортсменами старшої вікової групи. Це свідчить про наявність залежності когнітивного компонента спрйняття та переробки інформації від віку у спортсменів високої кваліфікації. Оскільки спортсмени старшої вікової групи у порівнянні з молодшою мають більш високу стресостійкість, їм властива більша здатність утримувати високу прецездатність зорової сенсорної системи за умов психоемоційного напруження. У спортсменів старшої вікової групи психоемоційне напруження викликає значні зміни у регуляції варіабельності ритму серця, що вказує на стресовий характер навантаження. У спортсменів молодшої групи спостерігається лише зміни показника вегетативного балансу (LF/HF), що говорить про посилення симпатичної активації регуляції ритму серця. Це свідчить про оптимальну реакцію системи регуляції ритму серця на психоемоійне навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Коробейніков Г. В. 
Адаптаційні реакції ритму серця у спортсменів з різним рівнем психофізіологічного реагування / Г. В. Коробейніков, Л. Г. Коробейнікова, В. В. Орлюк // Наука і освіта. - 2012. - № 4. - С. 95-98. - Бібліогр.: 8 назв. - укp. - рус.

Застосовано інформаційно-ентропійні характеристики варіабельності ритму серця у спортсменів із різним рівнем швидкості психофізіологічного реагування. Простежено взаємозв’язок швидкісного реагування на рівні психофізіологічних функцій та напруження автономної регуляції ритму серця. Зроблено висновок, що зростання ентропії системи автономної регуляції ритму серця відображає стан адаптації організму спортсмена до напруженої м’язової діяльності. Виявлено, що швидкість психофізіологічного реагування зумовлена зменшенням тривалості та періодичності коливань кардіоінтервалів. Результати дослідження статистичних показників, спектральних та інформаційно-ентропійних характеристик варіабельності ритму серця подано в таблицях.

Применены информационно-энтропийные характеристики вариабельности ритма сердца у спортсменов с различным уровнем скорости психофизиологического реагирования. Прослежена взаимосвязь скоростного реагирования на уровне психофизиологических функций и напряжения автономной регуляции ритма сердца. Сделан вывод, что рост энтропии в системе автономной регуляции ритма сердца отражает состояние адаптации организма спортсмена к напряженной мышечной деятельности. Обнаружено, что скорость психофизиологического реагирования обусловлена уменьшением продолжительности и периодичности колебаний кардиоинтервалов. Результаты исследования статистических показателей, спектральных и информационно-энтропийных характеристик вариабельности ритма сердца представлены в таблицах.

Applied are the information and entropy characteristics of athletes’ heart rate variability with different levels of speed psycho-physiological responses. Investigated is the relationship of high-speed response at the level of psycho-physiological functions and battery voltage regulation of heart rate. It is concluded that the increase of entropy in the autonomic regulation of heart rate reflects the state of adaptation of an athlete to intense muscular activity. Found that the rate of psycho-physiological response due to the shorter duration and frequency of the oscillations cardio. Results of the study of statistics and spectral information and entropy characteristics of heart rate variability are presented in tables.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16225 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Коробейнікова Л. Г. 
Динаміка стану вегетативної регуляції ритму серця у спортсменів-єдиноборців в умовах ортостазу / Л. Г. Коробейнікова, Г. В. Коробейніков, О. К. Дудник // Біол. студії. - 2012. - 6, № 2. - С. 119-126. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено функціональний стан спортсменів за умов ортостатичного навантаження. Обстежено 29 спортсменів-єдиноборців високої кваліфікації. Вегетативну регуляцію ритму серця оцінено за допомогою кардіомонітора "Polar RS800CX". Результати досліджень свідчать, що у спортсменів із оптимальною реакцією та помірним напруженням регуляції ритму виявляється переважання низькочастотного спектра ритму серця за умов ортостатичного навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Коробейнікова Т. І. 
Формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні майбутніх учителів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Т. І. Коробейнікова; Київ. нац. лінгв. ун-т. - К., 2013. - 23 c. - укp.

Розглянуто питання формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні майбутніх учителів іноземних мов з використанням інформаційно-комунікаційних технологій на початковому ступені навчання в ВНЗ. Досліджено структуру та уточнено цілі формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні студентів мовного ВНЗ на початковому ступені навчання. Теоретично обгрунтовано та практично розроблено підсистему вправ, навчальну комп’ютерну програму для формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні в перший рік навчання англійської мови в мовному ВНЗ. Запропоновано й експериментально перевірено модель навчання з використанням розробленої комп’ютерної програми для студентів початкового ступеня навчання мовних ВНЗ. Подано методичні рекомендації щодо формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні майбутніх учителів іноземних мов з використанням розробленої комп’ютерної програми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.322 с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402491 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Коробейнікова Л. Г. 
Психофізіологічні стани організму людини в період тренувань та змагань з олімпійських видів боротьби : автореф. дис. ... д-ра біол. наук : 03.00.13 / Л. Г. Коробейнікова; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 38 c. - укp.

Дослідження присвячено оптимізації інформативних складових психофізіологічних станів елітних атлетів за умов проведення тренувань та змагань з олімпійських видів боротьби. Виявлено, що за умов навантаження в процесі тренування виникає погіршення характеристик переробки інформації, що прямопропорційно зростанню рівня напруженості регуляції психофізіологічних функцій, появі психоемоційного стомлення та виникненню тривоги та стресу. Виявлено, що реакція системи вегетативної регуляції ритму серця на психоемоційне когнітивне навантаження призводить до зростання активації симпатичного відділу вегетативної нервової системи з активацією вищих відділів вегетативної регуляції, що має прояв у детермінованій організації системи регуляції ритму серця. Одержано фактичний матеріал щодо формування психофізіологічного стану в умовах тренування та змагань, який характеризується оптимізацією збудження нервових процесів з одночасним утриманням високої працездатності нервової системи. Виявлено наявність високого рівня тривожності в атлетів в передстартовому стані та залежність емоційних реакцій від чинників зовнішнього середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.72 + Ч517.150.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА418584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Коробейніков Г. В. 
Статеві особливості нейродинамічних функцій у елітних спортсменів / Г. В. Коробейніков, Л. Г. Коробейнікова, Т. М. Ричок // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2015. - № 2. - С. 55-59. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Серед численних досліджень присвячених вивченню нейродинамічних функцій - сприйняття і переробки інформації, відсутні дані про статеві особливості, за умов напруженої м'язової діяльності. Вивчено статеві особливості прояву нейродинамічних функцій у елітних дзюдоїстів. Досліджено 2 групи спортсменів високої кваліфікації різної статі (22 жінок і 24 чоловіків, члени збірної команди України з дзю-до). Виявлено, що у спортсменів-чоловіків вища продуктивність зорового сприйняття і краща ефективність переробки зорової інформації при дослідженні нейродинамических функцій, порівняно зі спортсменками-жінками, що свідчить про наявність залежності когнітивного компонента сприйняття і переробки інформації від статі у спортсменів високої кваліфікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.911

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Коробейнікова Л. Г. 
Вікові особливості психофізіологічного стану у елітних спортсменів / Л. Г. Коробейнікова, О. Б. Заповітряна, В. С. Мищенко // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Біол. науки. - 2015. - № 19. - С. 76-82. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення вікових особливостей психофізіологічного стану у елітних спортсменів. Обстежено 26 спортсменів високої кваліфікації, членів національної збірної команди України з греко-римської боротьби, віком 22 - 34 років, та 15 борців, членів молодіжної збірної команди України з греко-римської боротьби, віком 19 - 21 рік. Психофізіологічний стан досліджувався за тестами: Люшера, "перцептивна швидкість", витривалість нервової системи, функціональна рухливість нервових процесів, баланс нервових процесів. Досліджені особливості психофізіологічних станів у борців високої кваліфікації різних вікових груп за умов тренувальної діяльності свідчать про відмінності між групами юніорів (19 - 21 років), молодих (22 - 25 років) та старших (26 - 34 років) спортсменів. Виявлено, що борці старшої вікової групи (26 - 34 років) відрізняються від більш молодих борців (19 - 21 та 22 - 25 років) більшими значеннями стомлення, із одночасним зниженням автономності при формуванні стратегій діяльності. Вікове погіршання сприйняття зорової інформації у борців старшої вікової групи проявляється у зниженні продуктивності, ефективності та швидкості, порівняно із борцями юніорами та молодої вікової групи (22 - 25 років). Однак, борці старшої вікової групи, маючі більший досвід, проявляють кращі властивості точності сприйняття зорової інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143/44

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Коробейнікова Л. Г. 
Стан психофізіологічних функцій у висококваліфікованих спортсменів різних вікових груп / Л. Г. Коробейнікова, М. Ю. Макарчук, Г. В. Коробейніков, В. С. Міщенко, О. Б. Заповітряна // Фізіол. журн.. - 2016. - 62, № 6. - С. 81-87. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Вивчено вплив вікових особливостей кваліфікованих спортсменів на психофізіологічний стан на етапі підтримки високих результатів. Досліджено три групи спортсменів різного віку - від 18 до 20 років, від 21 до 25 років і від 26 до 34 років, члени збірної команди України з греко-римської боротьби. Виявлено, що спортсмени старшої вікової групи відрізняються від молодших наявністю більшої втоми з одночасним зниженням автономності при формуванні стратегій спортивної діяльності і досконалим механізмом вегетативних реакцій. Вікові погіршення сприйняття зорової інформації у них проявляються у зниженні продуктивності, ефективності і швидкості порівняно зі спортсменами молодших груп. Також виявлено більш високий рівень напруження автономної регуляції ритму серця порівняно з молодими спортсменами та більш оптимальна активація симпатичного відділу вегетативної нервової системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Коробейніков Г. В. 
Оцінка психофізіологічного стану у борців високої кваліфікації в умовах тренувальних навантажень за нейродинамічними характеристиками / Г. В. Коробейніков, Л. Г. Коробейнікова, В. С. Міщенко, Н. В. Харковлюк-Балакіна, О. О. Іващенко, О. К. Дудник // Вісн. Одес. нац. ун-ту. Біологія. - 2018. - 23, вип. 2. - С. 139-148. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

У висококваліфікованих борців із підвищеним рівнем функціональної рухливості нервових процесів вища швидкість переробки зовнішньої інформації та здатність до оволодіння руховими навиками. Підвищення рівня функціональної рухливості нервових процесів здійснюється завдяки виконанню швидких, спонтанних, але необдуманих рішень, а зниження рівня компенсується покращенням якості рефлекторного реагування завдяки здійсненню більш обережних і точних рухових дій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.151.5 + Ч510.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Коробейнікова Ю. Л. 
Діагностичні аспекти змін стану порожнини рота в пацієнтів при користуванні металокерамічними мостоподібними протезами в бічних ділянках зубних рядів : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / Ю. Л. Коробейнікова; ДВНЗ України "Укр. мед. стоматол. акад". - Полтава, 2016. - 21 c. - укp.

Уперше новою методикою проведено оцінювання оклюзійних співвідношень металокерамічних мостоподібних протезів (МКМПП) із зубами-антагоністами. Уперше вивчено структурно-функціональні зміни тканин пародонта опорних зубів під незнімними МКМПП за допомогою конусно-променевої комп'ютерної томографії. Набуло подальшого розвитку питання методу іригації в комплексі гігієнічних заходів щодо догляду за незнімними металокерамічними мостоподібними конструкціями. Уперше за допомогою нового методу мікроскопічної кристалографії визначено гігієнічний стан порожнини рота в пацієнтів, які користуються незнімними мостоподібними протезами, що надає можливість застосовувати його в клінічних умовах. Набуло подальшого розвитку питання діагностики стану порожнини рота в пацієнтів, які користуються незнімними МКМПП тривалий час. Уперше проведено багатофакторний дисперсійний кореляційний аналіз зв'язку між показниками конусно-променевої комп'ютерної томографії та цифрової оклюзіографії у комплексі додаткових факторів, а саме: терміну користування незнімними МКМПП, наявності чи відсутності дефектів зубних рядів і топографії мостоподібних конструкцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА425727 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Пропедевтика ортопедичної стоматології : [підручник] / Д. М. Король, М. Д. Король, М. Я. Нідзельський, В. Ф. Макєєв, Л. С. Коробейніков, Д. Д. Кіндій, О. Д. Оджубейська, Р. В. Козак, Д. В. Калашніков, С. Г. Зубченко, Ю. Л. Коробейнікова, О. В. Циганок, К. Д. Тончева; ред.: Д. М. Король. - Вінниця : Нова Книга, 2019. - 326, [1] c. - укp.

Викладено короткий анатомо-фізіологічний нарис жувального апарата. Представлено загальні та спеціальні методи обстеження хворого (діагностика). Наведено ознаки хвороби та їх оцінювання (симптоматологія, або семіотика). Охарактеризовано клінічне та зуботехнічне матеріалознавство. Увагу приділено лабораторній техніці (методика виготовлення протезів і різних ортопедичних апаратів). Матеріал супроводжено багатим ілюстративним матеріалом. Досліджено історію розвитку ортопедичної стоматології у світі. Особливу увагу приділено формуванню вітчизняної школи ортопедичної стоматології. Охарактеризовано організацію роботи ортопедичного кабінету, відділення, або полікліники.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА840796 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Коробейнікова Т. І. 
Технології захисту локальних мереж на основі обладнання CISCO : навч. посіб. / Т. І. Коробейнікова, С. М. Захарченко; Національний університет "Львівська політехніка". - Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2021. - 231 c. - Бібліогр.: с. 160 - укp.

Розглянуто технології захисту локальних комп'ютерних мереж різних типів на основі використання обладнання компанії Cisco. Зауважено, що матеріал розташовано в логічній послідовності та із зазначенням необхідних команд для налаштування обладнання зазначеної компанії. Подано інформацію про типові атаки на основі роботи протоколу ARP та типові атаки підміни адрес. Розкрито обливості реалізації бездротових мереж і основи їх захисту від типових атак.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.311-016.8 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851876 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського