Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (4)Наукова електронна бібліотека (24)Автореферати дисертацій (39)Книжкові видання та компакт-диски (169)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=ПРОМОВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 299
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Карпов О. М. 
Вступ до курсу "Технологія проектування пристроїв розпізнавання промови" : Навч. посіб. / О. М. Карпов; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2000. - 64 c. - Бібліогр.: 75 назв. - укp.

Вміщено основні поняття та визначення теорії розпізнавання образів. Запропоновано огляд методів первинного аналізу промови та аналіз мовних сигналів за короткі інтервали часу. Узагальнено постановку задачі моделювання процесів аналізу мовних сигналів. Викладено загальний вигляд розв'язку задачі опису параметрів мови як структурної апроксимації різних категорій мовної інформації. Висвітлено лінгвістичні аспекти розпізнавання промови та сегментацію мовних сигналів. Розглянуто алгоритми побудови пристроїв розпізнавання промови, елементи динамічного програмування. Розкрито принцип Беллмана. Наведено загальну схему проектування пристроїв розпізнавання промови.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.55 я73 + З970.664 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кашуба М. В. 
Георгій Кониський - світогляд та віхи життя / М. В. Кашуба. - К. : Укр. Центр духовн. культури, 1999. - 228 c. - (Духовні скарби України). - Бібліогр.: 45 назв. - укp.

Робота знайомить з особистістю та творчим доробком церковного й громадського діяча, письменника, мислителя й філософа ХVIII ст. - Г.Кониського, який створив драму-мораліте в українській літературі, завершив процес переорієнтації філософії від схоластичного арістотелізму до дослідного природознавства, послідовно відстоював права православного населення в Речі Посполитій. У додатках вміщено уривки з його філософського курсу та окремих промов в українському перекладі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4УКР) + Э372-4-346.02 Кониський Г.

Рубрики:

Шифр НБУВ: АО260127 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Левченко Т. Л. 
Гомілетика Іоаникія Галятовського / Т. Л. Левченко // Вч. зап. Харк. гуманіт. ін-ту "Нар. укр. акад.". - 2000. - Т. 6. - С. 431-437. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано барокову гомілетику І. Галятовського - "Наука албо способ зложеня казаня" (1659 - 1660), укладену задля допомоги православному священникові-провінціалу в написанні проповідей за часів Руїни. Мета дослідження - виявити впливи давньогрецької (V - IV ст. до н.е.) риторичної спадщини на барокову теорію церковного красномовства, для якої характерною рисою була "нерефлексована взірцевість античності", що неодноразово підкреслювалося вченими у студіях більш загального плану. Проведено порівняльний аналіз вчень про структурування промови поданих, вірогідно, вже у перших риториках Тісія та Корака (V ст. до н.е.), досліджуваних Платоном, підсумованих Арістотелем та його послідовниками; розглянуто вчення про емоційний вплив і зацікавлення реципієнта, про "відповідність", "ясність", "переконливість", "доказовість" промови тощо. Зазначено, що на компонуванні барокових проповідей позначилися принципи укладання орацій судового, дорадчого й епідиктичного родів, які культивувалися Давньою Грецією та Римом, породжені потребами функціонування тогочасних соціумів.


Ключ. слова: риторика, гомілетика, проповіді, структура, якості промови
Індекс рубрикатора НБУВ: Ш73(0) + Э372.27-462.13 + Ш5(4Укр)3-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69505 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Рязанцева Т. М. 
Змалювати думку... (Консептизм як напрям метафізичної поезії в літературі Європи доби бароко) / Т. М. Рязанцева; Ін-т л-ри ім. Т.Шевченка НАН України. - К., 1999. - 144 c. - Бібліогр.: 130 назв. - укp.

Проаналізовано консептизм - один з найбільш впливових напрямів метафізичної поезії у європейській літературі кінця XVI - XVII ст. Досліджено особливості тематики, поетики, стилістики творів даного напряму. Розглянуто типові риси окремих національних варіантів консептизму, перш за все, іспанського й українського (твори Ф. де Кеведо і Л.Барановича), а також частково італійського й англійського. Встановлено моменти подібності та розбіжності у сферах творчості іспанського і українського поетів. За результатами даного зіставлення доведено, що метафізична поезія Л.Барановича є промовистим прикладом консептизму в українській літературі доби бароко.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш400.221.8 + Ш5(4)-335

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604315 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Дадерко Л.  
Культура і стиль обвинувальної промови прокурора / Л. Дадерко // Право України. - 2000. - № 11. - С. 134-138. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.740.73

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Бублик И. Ф. 
Лингвоэтологические структуры вербальной агрессии (на материале речей депутатов бундестага ФРГ) / И. Ф. Бублик // Вч. зап. Харк. гуманіт. ін-ту "Нар. укр. акад.". - 2000. - Т. 6. - С. 456-461. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Розглянуто проблему лінгвістичного вивчення агресивної поведінки. Дослідження виконано на матеріалі промов депутатів бундестагу ФРН, які було виголошено в період до і після виборів канцлера восени 1998 року. Проаналізовано агресивну мовленнєву поведінку в парламентському узусі ФРН. Наведено визначення вербальної агресії в цілому. Запропоновано прагмалінгвістичну класифікацію агресивних мовленнєвих актів як актів звинувачення, погрози, іронії, глузування, наклепу, приниження, образи, як ініціативних та реактивних, прямих і непрямих. Узагальнено попередні висновки щодо особливостей функціонування агресивних мовленнєвих актів у парламентському узусі, а саме про об'єкт агресивної мовленнєвої поведінки та фактори, що її викликають. Об'єктом агресивних висловлювань у парламенті є морально-етичні позиції, інтелектуальні властивості та ділові якості опонентів. Умовами, що викликають вербальну агресію у парламенті, є наявність сильної парламентської опозиції та гострої соціально-політичної проблеми. Висловлено тезу про доцільність розгляду мовних засобів актуалізації агресивної мовленнєвої поведінки в парламентському узусі ФРН.


Ключ. слова: вербальна агресія, мовленнєва поведінка, агресивний мовленнєвий акт, бундестаг ФРН, депутати
Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-711.2 + Ю703.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69505 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Микола Федорович Сумцов (1854-1922) : Бібліогр. покажч. / ред.: Данилюк Ю. З., Фрадкін В. З.; Ін-т історії України НАН України. - К. : Рід. край, 1999. - 252 c. - укp.

Відображено велику творчу спадщину видатного фольклориста, етнографа, літературознавця. шевченкознавця, славіста, педагога та громадського діяча - М.Ф.Сумцова. Розглянуто наукові праці, нотатки, рецензії вченого, які протягом 1878-1997 рр. видавались окремо або були опубліковані у періодичних виданнях російською, українською та іноземними мовами. Серед них є твори, перекладені з російської на українську мову; варіанти однієї роботи (повний і скорочений); праці, опубліковані під різними назвами, а також роботи без підпису або підписані криптонімами, які збігаються з криптонімами інших авторів. Охоплено літературу про М.Ф.Сумцова, накопичену з початку 80-х рр. ХІХ ст. до 1997 р. Це загальні та спеціальні роботи з оцінками наукових поглядів вченого, рецензії і відгуки на його дослідження, присвячені йому ювілейні видання з біографічними матеріалами, його листування з видатними діячами науки і культури, спогади, а також виклади промов М.Ф.Сумцова, опубліковані у періодичних виданнях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш2 г(4УКР)5д Сумцов М. + Ш4 г(4УКР)5д Сумцов М. + Ш.я1 + Т5г(4УКР)д Сумцов М.

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА594560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Чернявська М. С. 
Муціо Клементі: "Прогрес фортепіано - імітація оркестру..." / М. С. Чернявська // Культура України. Мистецтвознав. - Х., 2000. - Вип. 6. - С. 149-159. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Клементі зробив значний і багатогранний внесок в розвиток фортепіанного мистецтва. Він одним з перших розкрив нові звукові можливості фортепіано і переваги його перед клавесином. Кращі твори композитора-піаніста містять у собі глибину музичної думки, визначену промовистість і художній зміст. У них знайшов своє втілення "симфонічний" склад його мислення, одним з яскравих прикладів якого є словнозвісна "Патетична сцена". Клементі сприяв своїми фортепіанними творами виникненню піанізму нового типу, що дало змогу новому фортепіано вийти на широку концертну естраду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.42-03(4Іта)51-81 Клементі

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Різун В. В. 
Нариси про текст. Теоретичні питання комунікації і тексту / В. В. Різун, А. І. Мамалига, М. Д. Феллер. - К. : РВЦ "Київ. ун-т", 1998. - 335 c. - Бібліогр.: 110 назв. - укp.

Представлено три наукові нариси, які є цілком самостійними дослідженнями. У першому нарисі "Аспекти теорії тексту" розкривається загальне уявлення про текст як продукт авторської творчості, предмет читацького сприймання і розуміння, засіб впливу, а також як відносно самостійну інформаційну систему. У другому нарисі "Синтаксис тексту" досліджуються можливості виокремлення певного ряду мовних одиниць (речення, складне синтаксичне ціле, висловлювання про предмет мовлення, текст), які формуються на грунті текстових зв'язків і відношень компонентів. У третьому нарисі "Текст як модель комунікативного акту" представлено концепцію тексту як створюваної і оброблюваної автором моделі комунікативного акту з читачем. Спираючись на думки Арістотеля щодо процесу "промови", які містяться у "Риториці" давньогрецького філософа, на сучасні психолінгвістичні погляди, теорії перекладу і редагування, висловлювання видатних вчених автор цього нарису розглядає функціонування тексту у "вільному спілкуванні", коли читач (слухач) у процесі читання (слухання) позбавлений можливості перепитати автора, а кількість читачів є невизначено великою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш107.70 + Ш141.4-70

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Дадерко Л.  
Підготовка обвинувальної промови прокурора / Л. Дадерко // Право України. - 1999. - № 9. - С. 84-87. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.740

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Молдован В. В. 
Риторика загальна та судова : Навч. посіб. / В. В. Молдован; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - 2-е вид. - К. : Юрінком Інтер, 1999. - 317 c. - укp.

Висвітлено такі питання, як історію загального та судового красномовства, зміст і процес підготовки та складові частини судової промови, промов державного обвинувача й адвоката. Розроблено методику проведення навчальних ігор з цієї проблематики. Запропоновано кращі взірці судових промов відомих юристів, висловлювання мислителів стародавнього та сучасного світу про ораторське мистецтво, юридичні афоризми з римського права, українські прислів'я та приказки, які можна використати у промовах риторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш70 я73 + Х891.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА589954 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Молдован В. В. 
Судова риторика : Навч. посіб. / В. В. Молдован. - К. : Юрінком Інтер, 1998. - 317 c. - у.

Висвітлено такі питання, як історію загального та судового красномовства, зміст і процес підготовки та складові частини судової промови, промов державного обвинувача й адвоката. Розроблено методику проведення навчальних ігор з цієї проблематики: "Адвокати та прокурори", "Допитливі та кмітливі", "Процесуальний документ", "Судові дебати", "Судова промова". На конкретних прикладах наведено найдоцільніші засоби та методи конструювання окремих частин промови, відзначено помилки та вади, які зустрічаються в практиці, висловлено міркування та рекомендації, спрямовані на підвищення професійного рівня судових дебатів. Запропоновано кращі взірці судових промов відомих юристів, висловлювання мислителів стародавнього та сучасного світу про ораторське мистецтво, юридичні афоризми з римського права, українські прислів'я та приказки, які можна використати у промовах риторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х895.1 я73 + Ш70 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586139 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Біблія і культура : Зб. наук. ст. Вип. 6 / ред.: А. Є. Нямцу; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича, Ін-т л-ри ім. Т.Г.Шевченка НАН України. - Чернівці : Рута, 2004. - 454 с. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми теорії літератури, порівняльного літературознавства, культурології, а також літературознавчі, філософсько-теологічні та лінгвістичні проблеми функціонування легендарно-міфологічної та біблійної сюжетно-образної тематики в культурі різних народів. Висвітлено цивілізаційні, психологічні та біблійні аспекти імені в романі Д.Ф.Купера "Звіробій", аспекти референції та інтерпретації у поезії українського зарубіжжя. Проаналізовано гносеологічні передумови та естетичні здобутки міфотворчості єлизаветинських хроністів. Описано мовні особливості жанрів проповіді, обрядової промови ("слова") та молитви.

Рассмотрены актуальные проблемы теории литературы, сравнительного литературоведения, культурологии, а также литературоведческие, философско-теологические и лингвистические проблемы функционирования легендарно-мифологической и библейской сюжетно-образной тематики в культуре разных народов. Освещены цивилизационные, психологические и библейские аспекты имени в романе Д.Ф.Купера "Зверобой", аспекты референции и интерпретации в поэзии украинского зарубежья. Проанализированы гносеологические предпосылки и эстетические достижения мифотворчества елизаветинских хронистов. Описаны особенности речи проповедей, обрядовой речи ("слова") и молитвы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э37-202.04 + Ч11в2:Эя54(4УКР) + Ш.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70549 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Год Б. В. 
Виховання в епоху європейського Відродження (середина XIV - початок XVII ст.) : Моногр. / Б. В. Год; Полтав. держ. пед. ун-т ім. В.Г.Короленка. - Полтава : АСМІ, 2004. - 463 c. - Бібліогр.: с. 420-461. - укp.

Розглянуто питання виховання особистості в епоху європейського Відродження (середина XIV - початок XVII ст.) на підставі узагальнення різноманітних джерел, зокрема, трактатів, листів, настанов, промов італійських, французських, іспанських, німецьких, англійських і нідерландських мислителів і педагогів-практиків. Запропоновано гуманістичну концепцію розвиненої особистості.

Рассмотрены вопросы воспитания личности в эпоху европейского Возрождения (середина XIV - начало XVII ст.) на основе обобщения разнообразных источников, в частности, трактатов, писем, директив, выступлений итальянских, французских, испанских, немецких, английских и нидерландских мыслителей и педагогов-практиков. Предложена гуманистическая концепция развитой личности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(0)43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА657767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Мова і засоби масової комунікації. Мова сучасного мистецтва. Круглий стіл (до 200-річчя від дня народження М.О.Максимовича) / ред.: Д. С. Бураго; Ін-т філол. Київ. нац. ун-ту ім. Т.Шевченка, Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні НАН України, Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. - К. : Вид. дім Д.Бураго, 2004. - 351 с. - (Мова і культура. Сер. Філол.; Вип. 7, т. 3). - укp. - рус.

Розглянуто питання риторики телевізійної реклами в аспекті міжрівневої інтеграції. Наведено функціональну характеристику ілокутивних актів рекламної комунікації. Проаналізовано напрямки урбаністичної комунікації в контексті дослідження мовленнєвої комунікації Києва. Висвітлено особливості стилістичного увиразнення фразеологізмів у журналістських текстах, а також функціонально-семантичні особливості темпоральності у текстах української публіцистики. Визначено лінгвоідеологічні та комунікативні особливості політичного дискурсу Великобританії з питань іміграції, шляхи формування образу оратора в передвиборчому політичному дискурсі на основі промов кандидатів у президенти США.

Рассмотрены вопросы риторики телевизионной рекламы в аспекте межуровневой интеграции. Приведена функциональная характеристика иллокутивных актов рекламной коммуникации. Проанализированы направления урбанистической коммуникации в контексте исследования коммуникации речи Киева. Освещены особенности стилистического подчеркивания фразеологизмов в журналистских текстах, а также функционально-семантические особенности темпоральности в текстах украинской публицистики. Определены лингвоидеологические и коммуникативные особенности политического дискурса Великобритании по вопросам иммиграции, пути формирования образа оратора в предвыборном политическом дискурсе на основе речи кандидатов в президенты США.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш100.01 + Ш107.715 + Ш.г(4УКР)6дМаксимович,М.

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Основи юридичної психології : Навч. посіб. / уклад.: Н. М. Давидюк, І. А. Гуляс; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці : Рута, 2004. - 60 c. - Бібліогр.: с. 56-58. - укp.

Розглянуто предмет, методи, завдання та структуру юридичної психології. Проаналізовано соціально-психологічні особливості юридичної діяльності. Висвітлено питання правової, виправної, кримінальної та психології злочинного діяння, слідчих дій, судочинства, судової промови.

Рассмотрены предмет, методы, задачи и структура юридической психологии. Проанализированы социально-психологические особенности юридической деятельности. Освещены вопросы правовой, исправительной, уголовной и психологии преступного деяния, следственных действий, судебных производства и речи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947я73

Шифр НБУВ: ВА657947 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Право і лінгвістика : Матеріали II міжнар. наук.-практ. конф., Сімф.-Ялта, 23 - 26 верес. 2004 р.: У 2 ч. Ч. 1 / ред.: В. С. Венедиктов; Нац. ун-т внутр. справ. Крим. юрид. ін-т. - Сімф. : ДОЛЯ, 2004. - 207 c. - укp.

Проаналізовано сучасний стан розвитку юридичної термінології та правознавчої науки. Висвітлено логіко-лінгвістичні аспекти розуміння права як соціального феномену. Розглянуто особливості формування термінології у сфері адміністративно-правових відносин та етнонаціональні аспекти проблеми удосконалення термінологічного апарату у міжнародному праві. Висвітлено питання мовного забезпечення правотворчого процесу та використання надбань лінгвістичної науки у юридичній діяльності. Розглянуто стратегію і тактику мовленнєвої поведінки за умов переконливого дискурсу в судових промовах. Обгрунтовано шляхи удосконалення лінгвістичної підготовки правознавців у вищій школі. Розглянуто новітні технології вивчення іноземних мов у вищих навчальних закладах юридичного профілю.

Проанализировано современное состояние развития юридической терминологии и правоведческой науки. Освещены логико-лингвистические аспекты понимания права как социального феномена. Рассмотрены особенности формирования терминологии в сфере административно-правовых отношений и этнонациональные аспекты проблемы усовершенствования терминологического аппарата в международном праве. Освещены вопросы языкового обеспечения правотворческого процесса и использования лингвистических знаний в юридической деятельности. Рассмотрены стратегия, тактика и языковые особенности убедительного дискурса обвинительной речи. Обоснованы пути усовершенствования лингвистической подготовки правоведов в высшей школе. Рассмотрены новейшие технологии изучения иностранных языков в высших учебных заведениях юридического профиля.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш1 в2:Х я431 + Х.в 2:Ш я43(4УКР-6КРИ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В348529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Гловацький І. Ю. 
Промови українських адвокатів Галичини на політичних судових процесах початку ХХ ст. : Наук.-практ. посіб. / І. Ю. Гловацький; Львів. юрид. ін-т. - Л., 2004. - 284 c. - укp.

Висвітлено участь відомих правників Галичини у резонансних політичних судових процесах М.Січинського, С.Федака, які відбувалися на початку ХХ ст. у Львові. Наведено тексти захисних промов на даних процесах К.Левицького, Т.Окуневського, П.Євина, Я.Олесницького, В.Старосольського, М.Глушкевича, С.Шухевича, Л.Ганкевича, М.Волошина.

Освещено участие известных правоведов Галиции в резонансных политических судебных процессах М.Сичинского, С.Федака и двенадцати боевиков УВО, происходивших в начале ХХ в. во Львове. Приведены тексты защитных речей на данных процессах К.Левицкого, Т.Окуневского, П.Евина, Я.Олесницкого, В.Старосольского, М.Глушкевича, С.Шухевича, Л.Ганкевича, М.Волошина.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР331)8-1 + Х895.1 + Х2(4УКР331)61-629.551.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА661501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Задорожний В. Б. 
Видоутворення як причина акцентних змін у системі дієслова в українській мові / В. Б. Задорожний // Мовознавство. - 2002. - № 4-5. - С. 12-20. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Ключ. слова: акцентний тип, акцентні зміни, аналогія, аналогійний, вид (доконаний, недоконаний), тип (кінцевонаголошений, кореневонаголошений)
Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-131

Шифр НБУВ: Ж60238 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Їм промовляти душа моя буде: "Лісова пісня" Лесі Українки та її інтерпретації / упоряд.: В. Агеєва. - К. : Факт, 2002. - 223 c. - (Літ. проект "Текст + Контекст"). - Бібліогр.: с. 220-222. - укp.

Розглянуто інтерпретації "Лісової пісні" Л.Українки - одного з шедеврів української літератури, де прадавня міфопоетика, туга за втраченою гармонією людини зі світом і модерністське прагнення краси витворюють магію тексту. Наведено інтерпретації драми дослідників різних поколінь, уривки з листування, які дають змогу поглибити розуміння твору.

Рассмотрены интерпретации "Лесной песни" Л.Украинки - одного из шедевров украинской литературы, где прадавняя мифопоэтика, туга за утраченной гармонией человека с природой и модернистская потребность в красоте создают магию текста. Приведены интерпретации драмы исследователей разных поколений, отрывки из писем, которые дают возможность глубже и понять произведение.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш6(4УКР)5-62 + Ш5(4УКР)5-4 Українка,Леся 536

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА623716 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського