Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (12)Тематичний інтернет-навігатор (13)Автореферати дисертацій (117)Реферативна база даних (878)Книжкові видання та компакт-диски (769)Журнали та продовжувані видання (24)
Пошуковий запит: (<.>K=ВИСТАВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 44
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Шканова, О. М..
Інфраструктура товарного ринку [Електронний ресурс] : навч. посібник / Олена Михайлівна Шканова ; Міжрегіональна академія управління персоналом. - К. : [б. в.], 2004. - 180 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику дається характеристика інфраструктури товарного ринку — підприємств оптової торгівлі з правом власності на товари, посередницьких структур без права власності на товари (агентів, консигнаторів, комісіонерів, бро керів), а також організаторів оптового обороту (виставок, оптових ярмарків, товар них бірж, аукціонів, оптових продовольчих ринків). Особлива увага приділяється роздрібній торгівлі, яка представлена магазинами, закладами громадського харчу вання, дрібнороздрібною мережею, ринками. Для студентів вищих навчальних за кладів професійної спрямованості "Менеджмент" і "Маркетинг", а також практиків, які здійснюють збут готової продукції виробничих підприємств, оптову або роздрібну торгівлю.



Кл.слова:
торгівля -- торговельне підприємство -- маркетинг

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.

Циганенко, Володимир.
Алгоритм кроків до культури [Електронний ресурс] : збірка статей / В. Циганенко. - Київ : Тендер, 2015. - 424 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 25.49 Мб




Кл.слова:
музейна справа -- виставкова робота -- історія підприємства

   Тип видання:   науково-популярне видання   
3.

Хоткевич, Г.
Гуцули й гуцульщина [Електронний ресурс] / Г. Хоткевич. - Джерсі-Сіті : Свобода, 1920. - 36 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Хоткевич Гнат Мартинович народився 31 грудня 1877р. в Харкові, де минула більша частина його життя. 1900р. закінчив місцевий технологічний інститут. Ще в студентські роки включився в культурно-освітню діяльність на селі, віртуозно опанувавши гру на бандурі. Разом з О. Матюшенком, майбутнім організатором повстання на панцернику «Потемкин», влаштовував вистави, їздив місцями козацької слави. Зрештою, увійшов у контакти із членами Української соціал-демократичної партії (О. Коваленко, Ж. Коллар та ін.). Все це викликало підозри місцевих властей, внаслідок чого 1899р. він був на рік виключений з інституту як неблагонадійний. Був одним з організаторів виступу кобзарів-лірників на Археологічному з'їзді в Харкові (1902), фундатором першого в Росії Робітничого театру.



Кл.слова:
етнографія -- побут -- фольклор

   Тип видання:   довідник   
4.


Український мистецткий гурток "Спокій". Катальог VI виставки [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.], 1932. - 13 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
живопис -- художня творчість

   Тип видання:   наукове видання   
5.

Терський, Святослав.
Археологія доби Галицько-Волинської держави [Електронний ресурс] : здобутки Волинської археологічної експедиції Львівського історичного музею за 15 років діяльності (1986-2000) : каталог виставки / Святослав Терський ; Державний фонд фундаментальних досліджень, Національна академія наук України, Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича, Львівський історичний музей. - Л. : [Б. в.], 2002. - 108 с.. - (Серія "Археологічні збірки Галичини і Волині" ; вип. 1)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У виданні висвітлені здобутки Волинської археологічної експедиції за 1986-2000 рр. Серед найважливіших відкриттів - найдавніші оборонні украплення дитинця літописного Лучеська (10 ст.), посаду (12 ст.), передмістя Помостичі (14-17 ст.), комплекс житлової, господарської та культової дерев'яної забудов 13-16 ст., палац вельможі 14 ст. у Володимирі тощо.



Кл.слова:
краєзнавство

   Тип видання:   наукове видання   
6.

Стешенко, І.
Історія української драми [Електронний ресурс] / І. Стешенко. - К. : Друкарня Н.Т. Корчак-Новіцького, 1908

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1. - 309 с.


Ця праця належить перу українського літературознавця і письменника, перекладача Івана Стешенка і присвячена історії українського театру. Матеріал поділений на 5 розділів. Перший розглядає загальні теоретичні питання (зародження театру, трансформація давніх культів у вистави), другий — народні романо-германські, слов'янські обряди, їх зміст. У третьому розділі розповідається про використання драми у цілях пропаганди християнства. Останні дві частини книги містять відомості про розвиток драми у різних слов'янських народів, аналіз творів Феофана Прокоповича.



Кл.слова:
театральне мистецтво -- театр

   Тип видання:   наукове видання   
7.

Савченко, Я.
П’ятнадцять років театру імені І. В. Франка [Електронний ресурс] / Я. Савченко. - К. : Мистецтво, 1935. - 54 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дане видання є працею українського радянського поета, літературного критика та публіциста Якова Григоровича Савченко. Воно присвячене п'ятнадцятиріччю одного з найбільших українських театрів — театру ім. І. Франка. Розглядаються актори та режисери, які працювали у театрі за ці роки та вистави, які виносилися на розсуд публіки. Описуються різні періоди формування та розвитку театру на фоні різноманітних суспільно-політичних подій, досягнень соціалістичного будівництва. Матеріал доповнений знімками акторів, інших театральних діячів та сцен з вистав.



Кл.слова:
театральне мистецтво -- історія театру

   Тип видання:   наукове видання   
8.

Рязанов, В. И.
"Мудрость предвечная", киевская школьная драма 1703 года [Електронний ресурс] / В. И. Рязанов. - К. : Тип. АО "Петр Барский в Киеве" , 1912. - 82 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
шкільна вистава -- театральне мистецтво

   Тип видання:   науково-популярне видання   
9.

Рожок, Володимир Іванович.
Музика і сучасність [Електронний ресурс] : монографічні дослідження, науково-популярні, критичні та публіцистичні твори / В. І. Рожок. - К. : Пошуково-видавниче агентство "Книга Пам'яті України", 2003. - 220 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга доктора мистецrвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Івановича Рожка розкриває широку панораму музично-театрального життя України наприкінці ХХ століття, висвітлюючи його найяскравіші сторінки робить своєрідний місток у третє тисячоліття Читач ознайомиться з творчими здобутками окремих художніх колективів, визначних майстрів вітчизняного мистецrва. Автор розкриває їх творчу лабораторію, постійні пошуки оригінальних сценічних рішень, показує прагнення до втілення яскравих художніх образів. На основі аналізу багатьох вистав українських театрів і гастрольних колективів, театральних прем'єр автор розглядає основні тенденпії розвитку сучасної музично-театральної культури, її впливу на загальний мистецький процес . До книги включено актуальні публікації про мистецько-культурне життя в Україні та за рубежем . Для фахівців та широкого кола мистецько-театральної громадськості.



Кл.слова:
мистецтвознавство -- музика -- театр -- українська культура

   Тип видання:   методичний посібник   
10.


Режисура шкільних свят [Електронний ресурс] / уклад. М. Голубенко, О. Шатохіна. - К. : Шкільний світ, 2009. - 128 с.. - (Б-ка "Шк. світу")

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книжці розкривається технологія проведення масових шкільних заходів та свят. Для методистів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників, учителів-предметників, керівників гуртків.



Кл.слова:
свято -- вистава

   Тип видання:   наукове видання   
11.

Размадзе, А.
Наша опера и её хозяйство [Електронний ресурс] / А. Размадзе. - К. : Тип. С. В. Кульженко, 1886. - 45 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ця публікація присвячена «общему взгляду на прошлое и настоящее Московской русской оперы» (під «настоящим» розуміють другу половину XIX ст., до 1886 р.). У книзі надано перелік вистав, що проходили того часу та виконавців, які запрошувалися для співпраці з-за кордону. Цікавими є дані про фінансове забезпечення та розмір заробітних плат працівників опери, касові збори за театральний сезон.



Кл.слова:
російська опера -- театральне мистецтво

   Тип видання:   монографія   
12.

Проців, Олег Романович.
Мисливське господарство та полювання на пернатих у Галичині в ХІХ – на початку ХХ ст. [Електронний ресурс] : монографія / О. Р. Проців ; Український науково-дослідний інститут гірського лісівництва ім. Пастернака. - Івано-Франківськ : "Фоліант", 2017. - 320 с.

  Текст у форматі PDF 7.86 Мб


У монографії проаналізовано розвиток, чисельність та добування пернатої дичини у Галичині – адміністративній одиниці Австро-Угорської імперії та Другої Речі Посполитої. Висвітлюються світоглядні основи, які впливали на формування правових засад в частині права власності на дичину, способів та методів добування. Розглянуто особливості правового регулювання добування пернатої дичини в частині термінів полювання, торгівлі на внутрішньому ринку, експорту-імпорту та проведено порівняльний аналіз з іншими країнами Європи. Здійснено аналіз споживання пернатої дичини та її вартості. Висвітлено особливості організації полювань, роль громадських організацій в лобіюванні інтересів мисливства в частині організації полювання на пернату дичину, виставок, виданні друкованої продукції. Описано забобони, міфологію, космологію Галичини, пов’язану з пернатою дичиною.



Кл.слова:
полювання -- мисливське законодавство -- розведення пернатої дичини

   Тип видання:   монографія   
13.

Проців, Олег Романович.
Ловецтво Львова середини ХІХ – першої третини ХХ ст. [Електронний ресурс] : монографія / О. Р. Проців ; Інститут гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. - Івано-Франківськ : "Фоліант", 2017. - 476 с.

  Текст у форматі PDF 37.54 Мб


У монографії проаналізовано розвиток мисливства у Львові, починаючи з середини ХІХ століття. Досліджено діяльність громадських мисливських організацій Львова, а саме: Галицького мисливського товариства, Малопольського мисливського товариства, Міського мисливського товариства у Львові, Львівського мисливського товариства ім. Святого Губерта, Львівського мисливського товариства «Тур», Міського товариства мисливців «Немрод» у Львові, Галицького товариства охорони тварин. Висвітлено гуманітарні, економічні, організаційні аспекти діяльності цих товариств. Розглянуто економічні аспекти організації мисливства у Львові, а саме: виставки мисливських трофеїв та мисливських собак, розвиток мисливської зброярської галузі, торгівлю продукцією мисливства, мисливський стрілецький спорт, оренду права полювання на землях Львівської гміни.

The monograph analyzes the development of hunting in Lviv, starting from the middle of the 19th century. It was researched the activity of public hunting organizations of Lviv, namely: Halytsky hunting society, Malopolska hunting society, City hunting society in Lviv, Lviv hunting association named after St. Hubert, Lviv Hunting Society "Tour", City Association of Hunters "Nemrod" in Lviv, Galician Society for the Protection of Animals. The humanitarian, economic, organizational aspects of the activity of these societies are described. The economic aspects of hunting organization in Lviv are considered, namely: exhibitions of hunting trophies and hunting dogs, development of the hunting gunsmith industry, trade in hunting products, hunting rifle sport, rental of hunting rights on the lands of Lviv gmina.



Кл.слова:
Львівські мисливські товариства -- мисливські виставки -- мисливство

   Тип видання:   монографія   
14.

Проців, Олег Романович.
Історія мисливства та рибальства Долинського повіту кінця ХІХ – початку ХХ ст. [Електронний ресурс] : монографії / О. Р. Проців. - Івано-Франківськ : "Фоліант", 2016. - 273 с.

  Текст у форматі PDF 11.93 Мб


У монографії проаналізовано розвиток мисливства у Долинському районі починаючи з середини ХІХ століття. Досліджено діяльність громадських мисливських організацій Галичини та, зокрема, Лисовицького мисливського товариства. Висвітлено гуманітарні, економічні, організаційні аспекти діяльності товариства. Розглянуто економічні аспекти мисливства у Долинському повіті, проведено їх порівняльний аналіз із сучасним веденням мисливського господарства.

This monograph is analyzed the development of hunting in Dolyna district since the mid-nineteenth century. It was researched the activity of public hunting organizations in Galicia, and in particular Lysovytsk hunting society. It was considered humanitarian, economic and organizational aspects of company's activity. It was considered economic aspects of hunting in Dolyna district, and conducted their comparative analysis with modern hunting economy.



Кл.слова:
мисливські тварини -- мисливські виставки -- мисливство

   Тип видання:   підручник   
15.

Полянський, П.
Всесвітня історія [Електронний ресурс] : підручник для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів : рівень стандарту, академічний рівень / П. Полянський. - К. : Генеза, 2010. - 125 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У підручнику виставлено економічні, соціальні, політичні, дипломатичні, військові, культурні процеси у світі в першій тритині 20 століття.



Кл.слова:
освіта -- школа -- шкільна програма

   Тип видання:   каталог   
16.


Петро Іванович Холодний (1876-1930) [Електронний ресурс] : каталог посмертної виставки праць / уклад. М. Драґан. - Л. : Друкарня видавничої спілки "Діло", 1931. - 50 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
художник -- художня творчість

   Тип видання:   наукове видання   
17.

Перетц, В. Н.
Новый труд по истории украинского театра [Електронний ресурс] / В. Н. Перетц. - СПб. : Сенатская типография, 1911

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

. - 42 с.

. - С. 139 - 192


Дане видання досліджує російські шкільні вистави та вплив на них навчальних закладів ордену Ісуса. Єзуїти зуміли перетворити шкільну драму на дійовий засіб пропаганди власних ідей, надавши виставам блиску і привабливості. Автор надає аналіз та коментар як до пам'яток російської шкільної драми, так і тих, що вперше опубліковані в даній праці. Книга є продовженням твору «Къ исторіи русской драмы. Экскурсъ въ область театра іезуитовъ», в якій розглядається шкільно-ієзуїтська драма у Франції, Італії, Німеччині і Польщі.



Кл.слова:
шкільна вистава -- українська драматургія

   Тип видання:   каталог      альбом   
18.


Надія [Електронний ресурс] : всеукраїнська антивоєнна, миротворча виставка = Hope : all-ukrainian anti-war, peacekeeping exhibition / відп. за вид. О. Мельник. - Київ : [б. в.], 2014. - 128 с.

  Текст у форматі PDF 6.00 Мб


Ми художники. Наша зброя – мистецтво. Воно не автомат і не гармата. Наша зброя не вбиває, а лише пробуджує. Мистецтво – наш дзвін, яким ми відчайдушно намагаємося пробудити сонних – байдужих до чужого болю, до майбутнього свого і вселюдського. Ми показуємо справжнє обличчя шовініста-людиноненависника (Наталя Мелесь, «Той, що прийшов з мечем»), обличчя зла (Ганна Фурс, «7 смертних гріхів. Гнів»), щоб світ, нарешті прокинувшись, відкривши очі, жахнувся йому. Ми показуємо і красу нашої землі, її мирних людей, що прийшли у цей білий світ, щоб натхненно працювати, кохати, народжувати і ростити дітей, а якщо треба – усе це захищати. Ми, солдати духовності, звертаємося до солдата-завойовника: Оглянься! Всі ми на цій землі – одна родина. Весь рід людський – твоя рідня, якщо ти людина! Наша надія бути почутими – мізерна. Але знову нагадаю слова Іммануїла Канта – прислухаймось: «Людський розум говорить нам, що вічний мир не можливий, але ми повинні працювати на його встановлення так, ніби знаємо, що це можливо». Тому ми й працюємо, щоб безнадія не здолала Надію.



Кл.слова:
малярство -- графіка -- скульптура

   Тип видання:   зб. статей   
Категорія:    
19.


Матеріали науково-практичної конференції за підсумками роботи Музею історії м. Києва 1999 року (23 грудня 1999 року) [Електронний ресурс] = Київ і кияни : збірник матеріалів ; Музей історії міста Києва / Музей історії міста Києва. - Київ : [б. в.], 1999. - 52 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.12 Мб


У 1999 р. музеєм була проведена значна робота з усіх напрямків діяльності. Головним здобутком цього року була підготовка експозицій та відкриття двух філій - Музею культурної спадщини та Київського музею О.С.Пушкіна. Проводилась робота по доповненню існуючих експозицій, як Музею історії міста Києва, так і Літературно-меморіального будинку-музею М.Булгакова. (95 од.) Проводилась підготовча робота по створенню виставки- експозиції "XX ст.: Київ, події, люди", але за браком коштів ця експозиція не була відтворена (переноситься на наступний рік). Науковим складом музею протягом року проводилась значна робота згідно наукових тем досліджень. Підсумки цієї діяльності колективу музею будуть підведені на щорічній науково-практичній конференції (23.12.99 р.). Результат наукових досліджень колективу вилився і в численні публікації. За 1999 р. було опубліковано 82 статті (в минулому році - 61) в газетах та журналах. Слід відзначити, що наукові статті співробітників музею були опубліковані не тільки в Україні, але й за кордоном ("Український історик" (США), "The Ukrainian review" (Велика Британія), "Благовіст" (Польща). Окрім вищезгаданих публікацій до "Зводу пам'яток історії та культури" науковцями музею підготовлено понад 100 статей.




   Тип видання:   монографія   
20.

Лемко, І.
Львів понад усе [Електронний ресурс] / І. Лемко. - 2-е вид. доп.. - Л. : ЛА Піраміда, 2007. - 188 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Квартири з туалетом надворі чи на балконі. Житло на рівні пивниці з бульбою. Старі «польські» кахльові п’єци. Старі «польські» вмивальники. Високі вуличні водяні колонки з довгими закрученими на кінці важелями. Конячі «яблука» на бруківці після вуйкової Фіри. Квітковий годинник на початку Личаківської. Бабці-«парашутистки». Виставки учнівської творчості на львівських проспектах. Зубний порошок у круглих картонних пуделках. Соки в гастрономах - у скляних конусах з краниками. Трамвайні автомати з проїзними квитками за 3 коп. Гра в лото оцифрованими боцівочками. Проскрибовані міні-спідниці і штани-кльоші. «Бабети», «канадки», «бокси» і «напівбокси». «Болонові» плащі. Кремплінові костюми. Пиво по 22 коп. бокал. «Алжирське» по 67 коп. пляшка. «Біоміцин». «Верховина» без фільтру, «Орбіта» з фільтром. Нічні черги за продуктами… Хто бачив – той згадає, хто не застав – хай повірить.



Кл.слова:
місто -- спогад
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського