Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (295)Тематичний інтернет-навігатор (356)Автореферати дисертацій (4960)Реферативна база даних (4669)Книжкові видання та компакт-диски (747)Журнали та продовжувані видання (45)
Пошуковий запит: (<.>K=ЕЛЕКТРОННІ$<.>+<.>K=ВЕРСІЇ$<.>+<.>K=ДИСЕРТАЦІЙ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 65
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   довідник   
1.


Довідник офіційного опонента. Збірник нормативних документів та інформативних матеріалів з питань експертизи дисертаційних досліджень [Електронний ресурс] / уклад. Ю. І. Цеков ; за ред. Р. В. Бойка. - 2-е вид., випр. і допов.. - К. : Толока, 2008. - 64 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У виданні вміщені нормативні документи та інформаційні матеріали на допомогу науковцям, які беруть участь в атестаційному процесі як офіційні опоненти на захисті дисертації, автори відгуків на дисертаційні дослідження, члени спеціалізованих учених рад, а також усім, хто цікавиться питаннями атестації наукових кадрів вищої кваліфікації. Подані документи чинні на 1 листопада 2001 року.



Кл.слова:
захист наукових робіт

   Тип видання:   довідник   
2.

Уокенбах, Дж.
Microsoft Excel 2007 для "чайников" [Електронний ресурс] / Дж. Уокенбах, К. Банфилд. - М. : Диалектика, 2007. - 384 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Microsoft Office Excel 2007 для "чайников". Краткий справочник — простое и дружеское пособие по последней версии популярнейшей программы электронных таблиц — Microsoft Office Excel 2007. Здесь вы сможете легко и быстро найти ответы на все вопросы, возникающие в процессе работы с программой, — от описания нового интерфейса и создания рабочих листов и книг до работы со сводными таблицами и выполнения анализа "что-если". Книга написана понятным и доступным языком и незаменима для тех, кто собирается самостоятельно освоить Microsoft Office Excel 2007.



Кл.слова:
електронні таблиці

   Тип видання:   наукове видання   
3.


Видання Секції суспільних і гуманітарних наук Національної академії наук. 2003-2008 [Електронний ресурс] : бібліографічний покажчик. - К. : Вид-во НБУВ, 2008. - 568 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання містить бібліографічні описи монографій, брошур, збірників наукових праць, навчальних посібників, довідкових видань, словників, бібліографічних покажчиків, авторефератів дисертацій, виданих установами Секції суспільних і гуманітарних наук у 2003–2008 роках.



Кл.слова:
Академія наук -- бібліографія -- дисертація -- монографія

   Тип видання:   наукове видання   
4.


Українська революція і державність (1917-1920 рр.) [Електронний ресурс] / голов. ред. О. С. Онищенко ; уклад. А. Л. Панова, В. Ф. Солдатенко, Л. В. Бєляєва ; наук. ред. В. Ю. Омельчук. - К. : Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського, 2001. - 816 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Науково-бібліографічне видання «Українська революція і державність (1917-1920 рр.)» є першою спробою зібрати й узагальнити друковані праці, бібліографічними засобами представити доробок з теми. До видання ввійшли книги, брошури, автореферати дисертацій, статті з журналів, збірників, тези наукових конференцій, рецензії, депоновані рукописи за 1917-2000 рр. українською й російською мовами. Мета покажчика - донести до дослідників, усіх, хто займається вивченням історії України, необхідну історіографічну й джерелознавчу інформацію.



Кл.слова:
історіографія -- бібліографія

   Тип видання:   навчальний посібник   
5.

Максина, Е. Л.
Электроника [Електронний ресурс] : конспект лекций / Е. Л. Максина. - М. : Эксмо, 2008. - 160 с.. - (Экзамен в кармане)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Данное пособие представляет собой конспект лекций по электронике, составленный в помощь студентам средних и высших технических учебных заведений. Материал подобран в соответствии с программой Министерства Образования по данной дисциплине и соответствует государственному стандарту.



Кл.слова:
Електронні прилади

   Тип видання:   дисертація   
6.

Шамота, Г. М.
Формування портфелю інноваційних проектів промислових підприємств [Електронний ресурс] / Г. М. Шамота. - Суми : [б. в.], 2010

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Метою дисертаційної роботи є розвиток теоретичних основ й удосконалення методичних рекомендацій та практичних механізмів щодо формування портфелю інноваційних проектів на підприємствах машинобудування.



Кл.слова:
машинобудування -- інновація -- конкурентноспроможність

   Тип видання:   методичний посібник   
7.


Методичний посібник з перекладу актів acquis українською мовою [Електронний ресурс]. - К. : Державний департамент з питань адаптації законодавства, 2006. - 58 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Переклад правових актів Європейського Союзу українською мовою є необхідним не тільки для спрощення роботи з такими актами, але й для створення української версії Офіційного вісника Європейського Союзу. Переклад має бути здійснений так, щоб отриманий результат мав високий рівень схожості з паперовою версією Офіційного вісника, зокрема, нумерація правових актів та сторінок, кількість колонок на сторінці, розміщення тексту на сторінці тощо. У разі неможливості отримати паперову версію Офіційного вісника Європейського Союзу, для перекладу можна використовувати його електронну версію1 у форматі tif, яку можна замовити на сайті www.europa.eu.int. Електронна версія у форматі tif є фотокопією оригіналу Офіційного вісника. Як джерело оригіналу можна також використовувати текст у форматі pdf.



Кл.слова:
англійська мова -- лінгвістика -- українська мова -- переклад -- acquis communautaire

   Тип видання:   монографія   
8.

Тур, Т.
Правда про Бабин Яр. Документальне дослідження [Електронний ресурс] / Т. Тур. - [Б. м. : б. в.]

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В документальному дослідженні "ПРАВДА ПРО БАБИН ЯР" Тетяна Тур наводить вагомі аргументи на підтвердження версії, що "жидівська трагедія Бабиного Яру" є лише легендою. На прикладі Бабиного Яру ми бачимо останній етап руйнування міфу про Голокосту



Кл.слова:
Друга світова війна -- голокост

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Соціологія   
9.

Шендеровський, К. С.
Соціальна освіта та соціальні комунікації [Електронний ресурс] : тексти лекцій / К. С. Шендеровський. - К. : Київ. нац. ун-т; Ін-т, 2011. - 206 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В текстах лекцій наведено найбільш методологічно значущі, проблемні та важкі для засвоєння розділи з нової дисципліни «Освітня проблематика (проблематика соціальної освіти)», що є дисципліною за вибором студентів для напряму підготовки 6.030301 «журналістика». Обсяг, послідовність викладу та структура матеріалу відповідає тематичному плану дисципліни. Тексти лекцій, як навчальне видання, містять систему відомостей наукового та прикладного характеру, викладену у формі конспектів, що зручно для вивчення і викладання. Наведені дослідження було проведено в межах дисертаційного дослідження як результат вивчення актуальної проблеми інституалізації соціальних комунікацій в сфері вирішення соціальних проблем. В текстах лекцій розглядаються нові проблеми, розкриваються альтернативні підходи, що характеризують оригінальні напрямки розвитку соціальної освіти зокрема та комунікаційних продуктів в цілому. Наведені малюнки, таблиці та схеми є авторськими та використовуються під час навчання у форматі слайдів або як роздатковий матеріал для аудиторної роботи.



Кл.слова:
соціологія -- комунікація -- освіта

   Тип видання:   методичний посібник   
10.


MySQL Reference Manual for version 4.0.5 [Electronic resource]. - [S. l. : s. n.]
Переклад назви: Довідкове керівництво по MySQL для версії 4.0.5

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
база даних -- запит -- таблиця

   Тип видання:   методичний посібник   
11.


Perl version 5.8.8 documentation [Electronic resource]. - [S. l. : s. n.], 2006
Переклад назви: документація Perl версії 5.8.8

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
утиліта -- модуль -- мова програмування

   Тип видання:   методичний посібник   
12.

Campbell, T.
101 eBay seller secrets revealed! [Electronic resource] / T. Campbell. - [S. l. : s. n.], 2000. - 32 p.
Переклад назви: 101 eBay секрет продавця розкритий!

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Here are 101 of some of the best touchstones for you to ponderand act on as you build and expand your auction empire...



Кл.слова:
електронна торгівля -- продаж -- електронні гроші

   Тип видання:   підручник   
13.

Шляхтун, П. П.
Політологія [Електронний ресурс] / П. П. Шляхтун. - К. : Либідь, 2002. - 576 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Так само як людина — істота біологічна — не може існувати без повітря, вона як істота суспільна не може жити без політики. Це твердження, на перший погляд, може здатися безпідставно перебільшеним, оскільки є чимало людей, які ставляться до політики зневажливо, вважають її брудною справою. Проте це зовсім не означає, що такі люди стоять поза політикою. Не цікавлячись політикою, не виступаючи її суб'єктом, вони за будь-яких умов залишаються об'єктом політики, зазнають впливу політичних інститутів: держави, політичних партій, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації тощо та осіб, які їх представляють. Політика є діяльністю з керівництва та управління суспільством на основі публічної влади. її соціальне призначення полягає в узгодженні багатоманітних і суперечливих інтересів і потреб індивідів та людських спільнот, забезпеченні їх співіснування в межах єдиного суспільства, в організації суспільного життя. Виконує це призначення передусім держава як головний політичний інститут. Якби не було держави зі встановленими нею загалыюобов 'язковими правшами суспільної поведінки (правовими нормами), дотримання яких забезпечується силою державного примусу, в суспільстві запанували б анархія і хаос, сила й насильство, «війна всіх проти всіх», як визначав додержавшій стан людства видатний англійський філософ XVII ст. Т. Гоббс. Саме держава надає суспільству організованості, об 'єднує людей на основі спільних інтересів та цінностей у цілісне утворення, надає суспільному життю цілеспрямованого характеру. Жити в суспільстві й бути вільним від політики, впливу держави неможливо. Але залежність індивідів, суспільства в цілому від держави може бути різною. В одному разі суспільство змогло підпорядкувати собі державу, поставити її на службу суспільному благові, досягти завдяки мудрому державному керівництву країни висот у своєму розвитку, в іншому — держава вивищувалася над суспільством, чинила над ним насильство, а можновладці використовували державну владу насамперед у власних інтересах. Характер відносин між суспільством і державою вирішальною мірою залежить від політичної культури членів суспільства як сукупності їхніх знань про політику, ціннісних орієнтацій і поведінки стосовно неї. У кінцевому підсумку політика, влада завжди роблять з людьми те, що вони їй дозволяють, а держава і правителі є такими, яким є саме суспільство. Недарма кажуть, що кожен народ має таких правителів, яких заслуговує. Формування політичної культури членів суспільства, набуття ними політичних знань і навичок політичної поведінки є важливою умовою функціонування політики, насамперед держави, в інтересах суспільства. Природа створила людину так, що вона дбає передусім про власні інтереси. Політики як люди, чия діяльність пов язана з використанням публічної влади, також: не є винятком. Для того щоб політики якомога більше дбали про суспільні інтереси і якнайменше використовували владу у власних інтересах, потрібний постійний і пильний контроль громадськості за здійсненням влади, діями політиків. А це також вимагає від громадян політичних знань. Оволодівати політичною наукою, отже, потрібно для того, щоб не бути лише пасивним об'єктом політики, об'єктом політичного маніпулювання з боку охочих до влади людей, а впливати на здійснення влади як у суспільних, так і у власних інтересах. Роль і значення політики та наукових знань про неї особливо зростають у переломні історичні періоди, коли зазнають докорінних перетворень самі основи суспільного життя, ідеали, цінності, світоглядні орієнтації людей. Саме такий період кардинальних змін переживає нині українське суспільство. Необхідність політологічних знань в сучасних умовах актуалізується й тим, що сучасні політичні технології, особливо ті, що пов 'язані з проведенням виборчих кампаній і формуванням іміджу політичних лідерів та реалізуються за допомогою електронних засобів масової інформації, створюють широкі можливості для маніпулювання масовою та індивідуальною політичною свідомістю. Протистояти такому маніпулятивному впливу можна тільки на основі глибоких наукових знань про політику. Головне призначення пропонованого підручника полягає в тому, щоб допомогти студентам — майбутнім фахівцям різних сфер суспільної діяльності — оволодіти систематизованими науковими знаннями про політику, які склали б основу їхньої демократичної політичної культури. Такі знання потрібні кожній освіченій людині. Вони сприятимуть формуванню здатності самостійно аналізувати політичні явища і процеси, визначати своє місце в них. Підручник, звичайно, не претендує на всеосяжне висвітлення проблем політичної науки. У ньому аналізуються лише найважливіші, вузлові проблеми політології, насамперед ті, що стосуються сутності політики, інституціоналізованих і персоналізованих форм її здійснення. Значна увага приділяється також історії становлення і розвитку політичних ідей як за рубежем, так і в Україні. В окремих главах подається матеріал про здійснення політики, політичної влади в Україні. Підручник розрахований на поглиблене вивчення науки про політику і може бути використаний студентами всіх спеціальностей вищих навчальних закладів, у тому числі спеціальності «Політологія». Його побудовано таким чином, що кожен структурний елемент може бути темою окремого виступу на семінарському занятті, реферату, контрольної чи курсової роботи. В разі необхідності наявний теоретичний матеріал можна розширити завдяки літературним джерелам, список яких наведено до кожної теми. Ці джерела слугуватимуть вихідними і в написанні дипломних та дисертаційних робіт, підготовці до складання кандидатських іспитів із спеціальностей політичних наук. Авторське бачення структури, тематики і проблематики курсу «Політологія» може прислужитися викладачам політології у вищих навчальних закладах при власному визначенні тематики і проблематики навчального курсу з політології. Ознайомлення із систематизованим викладенням у підручнику проблем теорії політикиі буде корисним і тим, хто обрав політику своїм фахом, tie перебільшуючи значення науки про політику для політичної практики, все ж таки можна стверджувати, що багато наявних у нинішньому українському суспільстві негараздів спричинені невисоким професіоналізмом наших політиків, відсутністю у них глибоких політологічних знань і як наслідок -низьким рівнем політичної культури. Політика і наука про неї в Україні все ще існують нарізно, а державна політика в багатьох и проявах здійснюється без належного теоретичного обгрунтування, нерідко методом спроб і помилок. Рядові громадяни, зі свого боку, ще не зайняли активної позиції стосовно влади і продовжують залишатися її пасивними об єктами, очікуючи від неї за сформованою ще за соціалізму звичкою всіляких соціальних благ. Політика є одним із таких видів людської діяльності де кожен вважає себе фахівцем, тому що всі члени суспільства і кожний окремо так чи інакше стикаються з нею. Судити про політику можуть і повинні всі. Тож хай ця праця прислужиться тому, щоб такі судження робилися зі знанням справи



Кл.слова:
предмет політології -- пам’ятник архітектури -- функція політології

   Тип видання:   бібліографія   
14.


Анотований покажчик дисертацій, захищених у спеціалізованій вченій раді Інституту історії України Національної академії наук України (1991−2011 рр.) [Електронний ресурс] / уклад. Л. І. Синявська, О. З. Силка, І. С. Азарх. - К. : Інститут історії України НАН України, 2011. - 440 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Бібліографічний покажчик містить відомості про захищені у спеціалізованій вченій раді Інституту історії України НАН України за 1991−2011 рр. дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата та доктора історичних наук за трьома спеціальностями: 07.00.01 − «Історія України», 07.00.02 − «Всесвітня історія», 07.00.06 − «Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни». Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів.



Кл.слова:
НАН України

   Тип видання:   науково-популярне видання   
15.

Шарп, Дж.
Від диктатури до демократії [Електронний ресурс] : концептуальні засади здобуття свободи / Дж. Шарп. - К. : [б. в.], 2003. - 81 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга “Від диктатури до демократії” вперше опублікована у Бангкоці 1993 р. Комітетом з відновлення демократії у Бірмі спільно з Хітом П’яінгом (Khit Pyaing, The New Era Journal). З того часу книгу було перекладено принаймні вісьмома мовами та видано, зокрема, в Сербії, Індонезії і Таїланді. У Сполучених Штатах Америки книгу видано двічі. Для української версії автор надіслав більш актуальну статистичну інформацію. Український переклад книги здійснений Мар’яною Шипош з англійської мови за другим американським виданням.



Кл.слова:
політика -- державний устрій

   Тип видання:   методичний посібник   
16.

Дякович, М. М.
Електронні реєстри в діяльності нотаріусів України [Електронний ресурс] : практичний посібник / М. М. Дякович. - К. : Алерта : Центр учбової літератури, 2011. - 344 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Практичний посібник «Електронні реєстри в діяльності нотаріусів України» підготовлений з метою формування бачення та розуміння функціонування системи електронних реєстрів у діяльності нотаріусів України та їх значення у забезпеченні реалізації і захисту прав та законних інтересів юридичних та фізичних осіб. У посібнику розкривається роль комп’ютерних технологій у діяльності нотаріуса, місце електронних реєстрів у нотаріальному процесі. Матеріал викладений шляхом поєднання нормативної бази в частині організації роботи з електронними реєстрами та коментарів автора, які побудовані на існуючих наукових доробках та повсякденному особистому досвіді роботи нотаріуса. У посібнику кожному реєстру присвячено окремий розділ, де розкривається мета створення і порядок користування електронними реєстрами. З метою забезпечення повноти розуміння матеріалу наведено зразки заповнення відповідних заяв. Для зручності, в кінці посібника подано законодавчі акти. Посібник допоможе легко освоїти теоретичний матеріал, подані рекомендації та роз’яснення полегшать здобуття практичних навиків. Книга буде цікавою як для нотаріусів, помічників нотаріусів, стажистів, адвокатів, працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану та працівників органів юстиції так і для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів та факультетів.



Кл.слова:
комп’ютерні технології -- нотаріальний процес

   Тип видання:   методичний посібник   
17.

Антоненко, І. П.
Каталогізація електронних ресурсів [Електронний ресурс] : наук. - метод. посібник / І. П. Антоненко, О. В. Баркова. - К. : НБУВ, 2007. - 115 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику подано науково-методичні рекомендації з каталогізації електронних ресурсів, які складаються з термінологічного визначення об'єктів каталогізації, їх уніфікації та типології, правил та форматного забезпечення представлення бібліографічної інформації. Текст супроводжується таблицями, які сприяють використанню стандартів бібліографічного опису та формату UNIMARC (УКРМАРК) для формування каталогізаційних записів на електронні ресурси. Базові терміни щодо видів і типів електронних ресурсів та супутні терміни подано у глосарії. Методика каталогізації опрацювання електронних ресурсів як специфічних об'єктів каталогізації проілюстрована широким спектром прикладів. Базові терміни щодо електронних ресурсів та супутні терміни подано у глосарії.



Кл.слова:
електронні ресурси -- методика каталогізації -- бібліографічний опис

   Тип видання:   навчальний посібник   
18.

Демченко, Т. П.
Колективізація та Голодомор 1932-1933 рр. на Чернігівщині [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Т. П. Демченко. - Чернігів : ЧППК, 2007. - 70 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник призначений для заступників голів райдержадміністрацій, заступників голів районних рад, заступників голів міських рад міст обласного значення з гуманітарних питань, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які вчаться за професійною програмою підвищення кваліфікації, викладачів Центру, всіх, хто цікавиться історією України та рідного краю. Він підготовлений на виконання Обласного плану заходів на 2007 – 2008 роки у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 рр., затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 17 травня 2007 р. №200. Посібник містить матеріали про колективізацію та голодомор на Чернігівщині в кінці 20-их – на початку 30-их років ХХ ст., нормативно- правові акти, документи, рекомендовану літературу, локальні електронні ресурси, інтернет-посилання та фотоілюстрації з цієї тематики.



Кл.слова:
радянська влада -- український народ -- геноцид -- трагічна історія

   Тип видання:   навчальний посібник   
19.

Єкельчик, С.
Імперія пам'яті [Електронний ресурс] : російсько-українські стосунки в радянській історичній уяві / С. Єкельчик. - К. : Критика, 2008. - 304 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Благонадійні в 1940-х чи 1950-х роках підручники, романи, опери, картини нібито безнадійно застаріли, а грізні викривальні постанови ЦК КПРС «у галузі культури» припали пилом. Та все-таки події, що їх аналізує канадський історик з Університету Вікторії Сергій Єкельчик, сьогодення стосуються безпосередньо. Утверджені за тих часів концепції дружби народів СРСР та українсько-російського братерства чинні у політичному дискурсі дотепер. Ба більше, зужиті ідеологеми тяжіють і над найзатятішими опонентами всього «совєтського» в сучасній Україні: ті також вірять в об’єктивне існування нації як органічної спільноти й так само уявляють історію як природний лінійний розвиток нації на шляху до здобуття державности (тільки справжньої, а не у формі «Української РСР»). Концепція «возз’єднання» України з Росією 1654 року вже великою мірою скомпрометована, але й далі живе поняття «возз’єднання» всіх українських етнічних земель у складі Української РСР протягом 1939–1945 років, – а саме сталінські ідеологи вперше описали ці події такою мовою. Цю книжку, що її вперше надрукувало видавництво Торонтського університету у 2004 році, присвячено репрезентаціям минулого в українській науці та культурі сталінського часу. Автор підважує стереотипні уявлення про сталінізм як всеохопну й дієву диктатуру й на основі численних архівних джерел аналізує обмеженість і часту неефективність державного контролю над культурою, важливу роль української інтеліґенції у виробленні радянської моделі історичної пам’яті та можливість «прочитати» ідеологічно витримані твори в українському патріотичному дусі. Було би спрощенням думати, доводить Сергій Єкельчик, що тогочасні російсько-українські стосунки – однобічний диктат «старшого брата». Вони насправді становили складну систему контролю, компромісів і конвенцій, до якої активно залучалися тогочасні українські інтелектуали. Попри твердження цілої пострадянської української історіографії, сталінський варіянт української культури не був результатом придушення «природних» національних почуттів місцевої інтеліґенції. Республіканська бюрократія та інтеліґенція, які інтерпретували туманні, проте потужні сиґнали з Кремля, були, як запевняє дослідник, головними гравцями у формуванні сталінської історичної уяви, а шістдесятники підхопили відновлення національного наративу не тому, що були вродженими націоналістами, а тому, що виросли в сталінській імперії пам’яті, а ця імперія не змогла виробити ненаціональної версії минулого.



Кл.слова:
спільнота -- культура -- взаємовідносини

   Тип видання:   бібліографія   
20.


Видання Секції суспільних і гуманітарних наук Національної академії наук України. 2003–2008 [Електронний ресурс] : бібліогр. покажчик. - К. : НБУВ, 2008. - 568 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.08 Мб


Видання містить бібліографічні описи монографій, брошур, збірників наукових праць, навчальних посібників, довідкових видань, словників, бібліографічних покажчиків, авторефератів дисертацій, виданих установами Секції суспільних і гуманітарних наук у 2003–2008 роках.



Кл.слова:
бібліотека -- каталог -- бібліотекознавство
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського