Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (31)Реферативна база даних (1198)Книжкові видання та компакт-диски (913)Журнали та продовжувані видання (88)
Пошуковий запит: (<.>A=АНТОНЮК$<.>+<.>A=СЕРГІЙ$<.>+<.>A=ПЕТРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 62
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Антонюк І.М. 
Нотні колекції бібліотеки Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка у світлі історико-культурного процесу краю: автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 26.00.01 / І.М. Антонюк ; Львів. нац. муз. акад. ім. М.В.Лисенка. — Л., 2008. — 17 с. — укp.

Досліджено нотні колекції та фрагменти бібліотек, музичних інституцій та окремих збирачів, що діяли у Львові в кінці XVI - на початку XX ст.. Розглянуто нотодруки давніх львівських книгарень, висвітлено особливості відображення в нотних колекціях музичного життя міста та галицького регіону в даний історичний період. Проаналізовано діяльність окремих колекціонерів, зокрема, В.Вшелячинського, А.Хибінського, М.Щупачкевич, К.Тарнавської, Г.Оттавої, А.Нєментовської. Визначено індивідуальні особливості основних колекцій і розкрито їх роль в історії розвитку галицької музичної культури. До наукового обігу введено невідомі раніше матеріали, зокрема, архівні документи бібліотеки Львівської національної музичної академії (ЛНМА) ім. М.В.Лисенка, спростовано окремі помилкові твердження учених (наприклад, про відсутність нот з бібліотеки Товариства Св. Цецилії 1826 - 1829 рр. і повну загибель бібліотеки ГМТ 1838 - 1848 рр.), викладено нові факти з музичного життя Галичини, вперше висвітлено діяльність М.Щупачкевич як педагога консерваторії Польського Музичного Товариства та колекціонерки. Визначено особливості комплектування бібліотек львівських музичних інституцій та окремих колекціонерів. Вперше на базі фонду бібліотеки ЛНМА ім. М.В.Лисенка досліджено атрибуції нотних видань: штампи, зафіксовані писемні історичні пам'ятки, сліди перебування нот у різних колекціях. Проаналізовано діяльність перших бібліотекарів ЛДК - З.Попеля, А.Струтинської, Я.Колодій. Знайдено невідомі раніше частки львівських колекцій XVIII ст. - Вавельської королівської капели, колекції Сапєгів з Красічина. Зібрано й описано невідомі автографи, зокрема, Я.Рукгабера, Ф.Ліста, Й.Бароні-Кавалькабо, Ж.Мазаса, Б.Кудрика. Систематизовано 78 нотних колекцій бібліотеки ЛНМА ім. М.В.Лисенка. Перекладено з польської та опубліковано матеріали невідомих листів Н.Бернацького, О.Полінського, С.Невядомського, А.Хибінського до ГМТ. Наведено відомості про першу гастрольну подорож львівського "Бояна" до Праги у 1898 р. Описано понад 5 700 прижиттєвих видань композиторів XVIII - XIX ст., які зберігаються у бібліотеці ЛНМА ім. М.В.Лисенка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 я 179(4УКР-2ЛВО) л61-4 +
Шифр НБУВ: РА357018

Рубрики:

      
2.

Антонюк І.Ю. 
Технологія булочних виробів із використанням мікронізованого зерна: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.16 / І.Ю. Антонюк ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання створення булочних виробів шляхом використання мікронізованих зерен пшениці, проса та насіння льону як домішок. Проаналізовано вітчизняну та зарубіжну літературу з проблем профілактичного харчування і використання біоактивних домішок під час виробництва булочних виробів. Обгрунтовано необхідність використання мікронізованих зерен пшениці, проса та насіння льону у виробництві булочних виробів підвищеної резистентної дії. Розроблено математичні методи оптимізації рецептур булочних виробів і технологічних процесів їх приготування. Нові види булочних виробів рекомендовано для масового харчування населення, що мешкає за несприятливих екологічних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л834-3
Шифр НБУВ: РА317193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Антонюк А.А. 
Методи управління маркетинговою діяльністю промислового підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А.А. Антонюк ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність функціонування служби маркетингу на підприємствах і методів управління витратами на маркетинг на основі аналізу функцій маркетингової діяльності. Проведено порівняльну характеристику базових концепцій управління витратами, обгрунтовано використання концепції ланцюжка цінностей як принципової схеми внутрішньофірмового управління витратами на маркетинг. Викладено концептуальний підхід до управління маркетинговою діяльністю підприємств з послідовними етапами формування товарного портфеля фірми, обгрунтовано стратегію просування товарів на ринку, визначено бюджет маркетингових витрат і відповідний механізм зворотних зв'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-211.1
Шифр НБУВ: РА372675 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Антонюк В. П. 
Методи підвищення ефективності пасивних радіотехнічних систем контролю джерел електромагнітного випромінювання: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 / В. П. Антонюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Вдосконалено та розроблено нові методи оцінки місцеположення джерел електромагнітного випромінювання в системі з довільним розташуванням приймальних пунктів. Досліджено методи й алгоритми первинної обробки сигналів, вимірювання геометрії розташування енергетичних центрів антенних граток приймальних пунктів за реальних умов експлуатації з міліметровими похибками та принципи побудови просторово-когерентної малобазової пасивної різницево-далекомірно-кутомірної системи. Розроблено високоефективні методики випробувань системи за реальних умов експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-01-7 с
Шифр НБУВ: РА372890 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Антонюк В.З. 
Формування художньо-естетичної культури старших підлітків у процесі вивчення інформатики у загальноосвітній школі: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / В.З. Антонюк ; Херсон. держ. ун-т. — Херсон, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено процес формування художньо-естетичної культури старших підлітків на уроках інформатики. Здійснено аналіз філософських, психологічних і педагогічних праць з дослідженої проблеми. Розкрито суть поняття "художньо-естетична культура". Розроблено китерії та рівні сформованості художньо-естетичної культури старшокласників. Наведено визначені й експериментально перевірені зміст, форми, методи та педагогічні умови її формування у старших підлітків на уроках інформатики у загальноосвітній школі, яких науково обгрунтовано як функціональну модель реалізації цього процесу. Зазначено щодо доцільності дослідження можливих засобів удосконалення процесу формування художньо-естетичної культури особистості за умов різноманітних форм навчання, у позакласній і позашкільній роботі, у закладах нового типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.355 + Ч421.331.2 +
Шифр НБУВ: РА355371

Рубрики:

      
6.

Антонюк В.О. 
Лектини у медико-біологічних та фітохімічних дослідженнях: сировинна база, отримання, властивості та аспекти практичного використання: Автореф. дис... д-ра фармац. наук: 15.00.02 / В.О. Антонюк ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2007. — 37 с. — укp.

Вивчено вітчизняну сированну базу для одержання лектинів, визначено їх вуглеводну специфічність. Вперше виявлено та досліджено основні фізико-хімічні властивості лектинів з кореневищ купини багатоквіткової та кільчастої, воронячого ока чотирилистого, трьох видів трави нечуй-вітер, з плодових тіл грибів дубовика оливково-бурого, пецици пухирчастої та пецици коричнево-каштанової, саркосцифи яскраво-червоної, а також з ікри окуня та судака, кори саротамнуса віникового та карагани деревоподібної, каштану кінського, насіння щириці хвостатої та щириці загнутої. Для деяких лектинів запропоновано нові методи очистки або комплексної переробки. Визначено токсичність одержаних лектинів до клітин різних ліній пухлинних клітин, резистентних до протипухлинного засобу цисплатини. Досліджено дію ряду лектинів на ріст і розвиток колорадських жуків і нематод. Показано можливість використання лектинів для поділу й аналізу глікокон'югатів та глікозидів, виявлення ранніх стадій апоптозу, а також в гістохімії та судово-медичній експертизі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 лектини +
Шифр НБУВ: РА350536

Рубрики:

      
7.

Антонюк В.П. 
Оцінка та забезпечення розвитку людського капіталу України: автореф. дис... д-ра екон. наук : 08.00.07 / В.П. Антонюк ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 36 с. : рис. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні та науково-методичні засади оцінювання та забезпечення розвитку людського капіталу (ЛК) України. Обгрунтовано теоретичні засади вдосконалення державної соціальної політики у контексті людського й інноваційного розвитку. Удосконалено теоретичні підходи до трактовки категорії "людський капітал", визначено її місце в системі споріднених категорій. Систематизовано умови та чинники формування та використання ЛК, стадії його відтворення. Розроблено модель комплексного підходу до процесу дослідження ЛК як соціально-економічного явища. Визначено взаємозв'язок концепцій стосовно людського капіталу та людського розвитку. Удосконалено науково-методичні засади оцінки ЛК, інвестицій у його формування. Досліджено процес інвестування за етапами життєвого циклу людини. Здійснено оцінювання обсягів інвестицій у ЛК на макро- та регіональному рівнях. Обгрунтовано шляхи їх збільшення. Визначено обсяги нагромадженого ЛК у натуральних і вартісних показниках в Україні та її регіонах. На підставі кореляційно-регресійного аналізу оцінено вплив ЛК на параметри соціально-економічного й інноваційного розвитку України. Визначено соціально-економічні основи та проблеми формування ЛК в Україні. Обгрунтовано взаємозв'язок процесів формування людського капіталу та середнього класу. Доведено, що підвищення віддачі від ЛК для його власників є економічним підгрунтям збільшення середнього класу. Проаналізовано інституційні умови формування ЛК. Обгрунтовано необхідність удосконалення державної політики щодо розвитку ЛК. Розроблено проект Концепції державної політики формування та використання людського капіталу у контексті інноваційного розвитку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)240
Шифр НБУВ: РА359035

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Антонюк В.С. 
Основи підвищення працездатності різального інструменту шляхом формування зносостійких покриттів дискретного типу: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / В.С. Антонюк ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 35 с. — укp.

Вперше розроблено та науково обгрунтовано концепцію підвищення працездатності різального інструменту, яка полягає в розробці методології проектування зносоcтійких покритів дискретного типу шляхом мінімізації напружено-деформованого стану робочих поверхонь інструменту в залежності від фізико-механічних характеристик, геометричних параметрів покриттів та умов зовнішнього навантаження. Встановлено закономірності забезпечення когезійної міцності покриттів, адгезійної міцності в системі "покриття - інструмент" та контактної міцності поверхні різального інструменту з покриттями дискретного типу на підставі вибору їх параметрів та топографії шляхом розрахунку критичного кроку тріщини у разі когезійного розтріскування, визначення напружень на поверхні адгезійного контакту. Розвинуто уявлення стосовно впливу виду покриттів на стійкість різального інструменту, у відповідності з якими зміна конструкції покриття на його робочих поверхнях та режимів їх нанесення забезпечують необхідні фізико-механічні характеристики поверхневого шару та експлуатаційні показники інструменту. На базі одержаних математичних моделей виконано оптимізацію параметрів процесу формування зносостійкості покриттів за критерієм мінімальних загальних витрат та багатокритеріальну оптимізацію режимів експлуатації інструменту з покриттями дискретного типу за критеріями максимальної продуктивності процесу різання та його мінімальної собівартості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-14 + К722.536.017 +
Шифр НБУВ: РА343649

Рубрики:

      
9.

Антонюк Г.Я. 
Механізм забезпечення конкурентоспроможності підприємств молокопереробної галузі в умовах евроінтеграції: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Г.Я. Антонюк ; Львів. нац. аграр. ун-т. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито суть конкурентоспроможності молокопереробного підприємства. Узагальнено та доповнено існуючі методи оцінювання його конкурентоспроможності. Типологізовано її чинники стосовно зазначених підприємств. Аргументовано необхідність інтегрування суб'єктів ринку молочної продукції. Систематизовано критерії оцінювання ефективності інтеграційних об'єктів. Запропоновано індекс оцінювання ефективності участі підприємства в інтеграційному об'єднанні. Проаналізовано стан, тенденції та умови розвитку молокопереробної галузі, основні загрози, виникнення яких можливе на даних підприємствах за умов зовнішньоекономічної інтеграції. Розглянуто чинники, які перешкоджають стабільному розвитку та зростанню конкурентоспроможності суб'єктів ринку молочної продукції. Оцінено рівень конкурентоспроможності підприємств молокопереробної галузі, а також механізм їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.353.1-13 +
Шифр НБУВ: РА365512

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
10.

Антонюк Д.А. 
Підвищення зносостійкості корпуса різця дорожньої фрези: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 / Д.А. Антонюк ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Запропоновано здійснювати зменшення спрацьованості робочого органа - обертових різців дорожньої фрези - шляхом оптимізації його геометричної форми з урахуванням умов і механізму зношування, режимів обробки асфальтобетону, а також розробки зностостійкого сплаву та технології його нанесення. Уточнено закономірності фрезерування дорожнього покриття різцем дорожньої фрези. За результатами дослідження поверхонь тертя зношених різців встановлено механізм руйнування поверхні корпусу інструмента. У динаміці досліджено інтенсивність спрацьовування різців, розміщених на різних ділянках барабана фрези. Вдосконалено математичні залежності, які відображають вплив геометричних розмірів корпусу різця на величину тиску й інтенсивність зношування інструмента. Визначено вплив властивостей зовнішнього середовища та параметрів експлуатації різців дорожньої фрези на зносостійкість за умов зношування закріпленим абразивом. За результатами лабораторних і промислових досліджень установлено вплив структурно-фазового стану та системи легування на здатність сталей і сплавів щодо зношування за умов експлуатації інструментів. З використанням математичних методів оптимізовано хімічний склад експериментального наплавлювального сплаву для підвищення зностостійкості робочої поверхні корпусу різця.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О311.45-083-5 +
Шифр НБУВ: РА363887

Рубрики:

      
11.

Антонюк К.І. 
Маркетингове позиціонування на ринку морозива України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / К.І. Антонюк ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Науково обгрунтовано теоретико-методичні та прикладні засади формування маркетингового позиціонування на підприємствах-виробниках морозива України. Опрацьовано понятійний і методичний апарат маркетингового позиціонування, формалізовано його процес, у межах якого обгрунтовано доцільність дослідження чинників внутрішнього середовища підприємства з застосуванням методик SWOT-аналізу та розгортання функції якості. Визначено сучасний стан вітчизняного ринку морозива, його основні характеристики, тенденції, проблеми та перспективи розвитку. Ідентифіковано позиції підприємств на ринку та споживчі вподобання щодо продукту та виробників. Розроблено модель формування стратегії позиціонування, її математичну інтерпетацію і алгоритм аналізу. Досліджено специфіку її реалізації на ринку морозива України та наведено відповідні рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.353.1-211.1 +
Шифр НБУВ: РА361297

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Антонюк К.А. 
Фотометрія та поляриметрія затемнюваних систем, що містять субгіганти: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.02 / К.А. Антонюк ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2004. — 16 с. — укp.

Описано методики спостережень та їх обробки, наведено результати дослідження затемнюваних подвійних систем на стадії обміну масами чи еволюційно близьких до них, а також виявлення відмінностей у зірок, що знаходяться на близьких стадіях еволюції. Вивчено 7 затемнюваних систем (CD, And, DG Per, ZZ Cnc, RX Ari, BW Cas, AT Mon та IY Aur). У 2001 - 2003 рр. було проведено фотополяриметричні спостереження трьох затемнюваних систем - RY Per, VW Cyg, 393 Cyg (34, 37 і 65 ночей спостережень відповідно). На підставі аналізу п'ятикольорових поляризаційних спостережень затемнюваної подвійної системи RY Per виділено міжзоряну та власну складові спостерегуваєної поляризації. Ступінь власної поляризації системи поза затемненням досягає максимуму (0,23 %) у смузі B і швидко зменшується у разі зростання довжини хвилі. Відзначено, що така спектральна залежність величини поляризації свідчить про наявність у системі оптично товстого шару. на підставі результатів аналізу поляриметричних спостережень показано, що у даній системі практично відсутній оптично тонкий шар. Це доводить, що у субгіганті не має відбутися найближчим часом заповнення порожнини Роша та обмін речовиною практично відсутній. З використанням методів поляриметрії оцінено масу газової оболонки (RY Per), а у деяких зірок оптично тонкий шар не виявлено (V 393 Cyg), що може вказувати на взаємозв'язок цього шару з фазою еволюції. Зроблено висновок, що поляризаційні спостереження можна використовувати для діагностики еволюційної стадії затемнюваних подвійних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В631.3,022 + В662-5,022 +
Шифр НБУВ: РА334368

Рубрики:

      
13.

Антонюк К.В. 
Структурно-функціональні фактори розвитку міжнародного ринку туристичних послуг: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / К.В. Антонюк ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено структурно-функціональні фактори розвитку міжнародного ринку послуг за умов глобалізації. Значну увагу приділено засадам формування та функціонування світового ринку послуг, систематизації класифікації послуг і досліджено характер, масштаби та новітні тенденції розвитку міжнародного туристичного ринку, визначено особливості його регулювання. Проаналізовано структурно-функціональні зміни на даному ринку. Визначено роль і місце України у міжнародних туристичних процесах. Обгрунтовано сучасний механізм підвищення конкурентоспроможності національної туристичної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.413.58 +
Шифр НБУВ: РА355649

      
14.

Антонюк Л.Л. 
Конкурентоспроможність національної економіки в умовах глобалізації: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / Л.Л. Антонюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 32 с. — укp.

Розглянуто теоретичні засади феномену міжнародної конкурентоспроможності за умов глобалізації, досліджено механізм його формування у високорозвинених країнах світу. Виявлено генезис, характер і масштаби конкуренції національних держав у глобальному середовищі. Висвітлено методологічні засади оцінки динамічних моделей їх міжнародної конкурентоспроможності, на базі яких проведено основні економетричні дослідження. Проаналізовано вплив інноваційних процесів на підвищення державної конкурентоспроможності. Встановлено рівень вітчизняної конкурентоспроможності на світовому ринку, здійснено її порівняльний аналіз з національним економічним потенціалом. Наведено рекомендації щодо розвитку інноваційних процесів у регіонах. Визначено засоби державного впливу на зростання конкурентоспроможності економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-13 + У9(4УКР)0-13 +
Шифр НБУВ: РА332030

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Антонюк М.М. 
Розробка технологічних основ збагачення хлібобулочних виробів селеном: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.01 / М.М. Антонюк ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Науково обгрунтовано нестачу селену в раціонах харчування населення України та розроблено технологічні засади збагачення хлібобулочних виробів селеном у біологічно безпечній формі. Досліджено вплив різних носіїв селену на перебіг біохімічних, мікробіологічних процесів і структурно-механічні властивості напівфабрикатів хлібопекарського виробництва. Найперспективнішим збагачувачем обрано селеновмісний солод сої, який містить селен переважно в органічній (зв'язаній з білками) формі. Визначено доцільність збагачення хліба селеном у процесі приготування напівфабрикатів, що передбачають накопичення біомаси та підвищення активності бродильної мікрофлори, а саме: житніх і пшеничних молочнокислих заквасок, рідких дріжджів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л83-32 +
Шифр НБУВ: РА345921

Рубрики:

      
16.

Антонюк М.О. 
Структурно-семантичні та функціональні характеристики давньоанглійської метафори: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / М.О. Антонюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Проведено лінгвокогнітивне дослідження давньоанглійської номінативної, когнітивної й образної метафори. Доведено, що давньоанглійська номінативна метафора є ефективним засобом вербалізації нових понять, які виникали в англо-саксонському суспільстві, проаналізовано особливості її вживання з метою створення найпростішої термінології та власних назв. Встановлено, що давньоанглійська когнітивна метафора є джерелом концептуалізації ряду понять. Виокремлено базові давньоанглійські структурні, орієнтаційні й онтологічні метафори. Визначено метафоричний потенціал окремих груп дієслів, іменників і прикметників, а також лінгвокогнітивні та лінгвокультурологічні особливості метафоричних переносів. Розкрито роль давньоанглійської образної метафори як засобу концептуалізації понять і поповнення поетичної лексики за допомогою прийому епічної варіації, розроблено її типологію в семантичному та синтаксичному аспектах. Охарактеризовано загальну систему давньоанглійської образної метафори.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-03 + Ш5(4ВЕЛ)-357 +
Шифр НБУВ: РА357195

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Антонюк Н. А. 
Управління інноваційним процесом на підприємстві на основі структури його витрат: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. А. Антонюк ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні проблеми реалізації інноваційних процесів на промислових підприємствах України. Систематизовано існуючі підходи щодо управління інноваційними процесами. Запропоновано теоретико-методичний підхід щодо управління інноваційним процесом на підприємстві. Розроблено науково-методичний підхід щодо формування структури витрат інноваційного процесу на підприємстві. Вдосконалено методи оцінки ефективності інноваційно-інвестиційних проектів підприємства на базі диференційованого підходу щодо оцінки грошових потоків. Надано рекомендації щодо здійснення контролю ефективності інноваційно-інвестиційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55-21
Шифр НБУВ: РА370993 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Антонюк Н.В. 
Українське культурне життя в генеральній губернії (1939- 1944 роки): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / Н.В. Антонюк ; НАН України, Інститут українознавства ім. І.Крип'якевича. — Л., 1999. — 35 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР33)61-7 + Т3(4ПОЛ=9УКР)61-7

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
19.

Антонюк Н.Р. 
Сухі будівельні полімерцементні суміші з целюлозним волокном: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Н.Р. Антонюк ; Одес. держ. акад. буд-ва і архіт. — О., 2004. — 23 с.: рис. — укp.

Установлено роль типу волокон (целюлозних, метілцелюлозних та тонкодисперсного наповнювача) щодо течії технологічних сумішей, у тому числі таких реологічних показників, як ефективна в'язкість, темп руйнування структури за умов течії та тиксотропію. Для сухих полімерцементних сумішей, що містять целюлозні волокна та призначених для штукатурних робіт, визначено їх водопотребу та водовіддачу за умови рівності ефективної в'язкості у разі зміни складу. За результатами експериментальної оцінки та експериментально-статистичного моделювання параметрів якості затверділих полімерцементних композитів установлено закономірності впливу складу, зокрема вмісту целюлозних волокон, на їх міцність, у тому числі в ранній час твердіння. Визначено вплив целюлозних волокон і метилцелюлози на характер порового простору композитів з використанням нового показника - змінного у разі водопоглинання індексу повітряних пор. За допомогою обчислювальних експериментів визначено область раціональних складів полімерцементних сухих будівельних сумішей з целюлозними волокнами для високоякісних штукатурок і встановлено можливість зниження витрат метілцелюлози.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н332.328 +
Шифр НБУВ: РА329534

Рубрики:

      
20.

Антонюк О. І. 
Механізм банківського мікрокредитування малого підприємництва в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. І. Антонюк ; Ун-т банк. справи Нац. банку України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Уточнено теоретичні аспекти розвитку механізму мікрокредитування, визначено недоліки, які перешкоджають запровадженню механізму мікрокредитування. Обгрунтовано теоретичні та методичні підходи, розроблено пропозиції щодо удосконалення організації мікрокредитування малого бізнесу, визначено перспективи банківської діяльності на ринку мікрокредитування. Обгрунтовано структуру організаційно-економічного механізму мікрокредитування на основі впровадження моделі прогнозування потреби в мікрокредитах і оптимізації портфеля банківського мікрокредитування, що дає можливість ефективно впливати на процеси розвитку малого бізнесу та зменшити ризики, пов'язані з мікрокредитуванням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2
Шифр НБУВ: РА379244 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського