Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (43)Тематичний інтернет-навігатор (59)Наукова електронна бібліотека (848)Реферативна база даних (10055)Книжкові видання та компакт-диски (8968)Журнали та продовжувані видання (364)
Пошуковий запит: <.>RZN=Ц$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 540
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Зайвий В.В. 
Інженерне забезпечення бойових дій за досвідом воєнних конфліктів у ДРА, Перській затоці та Чечні (1979 - 2003 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 22.02.22 / В.В. Зайвий ; Нац. акад. оборони України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу опублікованих документів і праць науковців досліджено процес інженерного забезпечення бойових дій військ за специфічних умов збройного конфлікту, розкрито його характерні риси й особливості, визначено основні тенденції розвитку цього процесу, а також запропоновано можливі напрями використання одержаного досвіду за умов розвитку Збройних Сил України. Значну увагу приділено питанням розвитку тактики інженерних частин і підрозділів у певних воєнних конфліктах. Розкрито принципи, форми та способи застосування інженерних військ на різних етапах збройного конфлікту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц56,8(4/8)-53 + Ц35(0)635-56 +
Шифр НБУВ: РА345203

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Царенко І. Л. 
Інноваційно-педагогічні технології у системі підготовки майбутніх вчителів з безпеки життєдіяльності : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / І. Л. Царенко ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих АПН України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Охарактеризовано напрями розвитку системи підготовки майбутніх вчителів з безпеки життєдіяльності. Обгрунтовано науково-теоретичні засади щодо розробки інноваційно-педагогічних технологій у процесі підготовки студентів вищих педагогічних НЗ з безпеки життєдіяльності. Розроблено дослідницьку технологію лабораторного практикуму. Вдосконалено зміст, організаційно-педагогічні умови формування готовності майбутніх вчителів щодо викладання основ безпеки життєдіяльності у середній школі на засадах технологічного підходу та методику визначення готовності студентів до викладання ОБЖ на основі розроблених і структурованих критеріїв. Уточнено теоретичний зміст понять "інноваційність педагогічної технології" та "готовність до викладання ОБЖ". Розглянуто теоретичні положення щодо інтегративних процесів у професійній освіті та професійній підготовці студентів з безпеки життєдіяльності у вищих педагогічних НЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311,01 + Ч489.518.5 + Ц99 р(4УКР)3-3
Шифр НБУВ: РА371314 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
3.

Шмиголь В.М. 
Інформатизація екологічної діяльності на об'єктах військового призначення: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / В.М. Шмиголь ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розв'язано задачі аналізу особливостей управління екологічною діяльністю військ і застосування сучасних інформаційних технологій. Наведено концептуальну модель бази даних, нові методи й алгоритми прогнозування концентрацій шкідливих речовин, що містяться у викидах. Розроблено інформаційну технологію обрахунку результатів екологічного спостереження за станом навколишнього середовища на базі табличного процесора Ms Excel. Досліджено застосування інформаційної технології на реальному військовому підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1(4УКР) в2:Ц,022 + Х859(4УКР)021.134:Ц + Ц89: З97
Шифр НБУВ: РА372668 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Томенко В.І. 
Інформаційні технології створення автоматизованих систем управління підрозділами МНС при надзвичайних ситуаціях у природних екосистемах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.І. Томенко ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено інформаційні технології для створення автоматизованих систем управління критичного застосування, зокрема, розроблено інформаційні технології для створення автоматизованих систем управління (АСУ) підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій (МНС) України за надзвичайних ситуацій (НС) у природних екосистемах. Запропоновано оптимізацію структури базового стану таких АСУ з урахуванням ризиків виникнення кожної з НС для побудови АСУ, які поєднують заздалегідь створені базові частини системи та добудови після виникнення НС. Визначено граничні значення параметрів передавачів і приймачів інформації, які забезпечують потрапляння розрахункових відстаней між підрозділами до області допустимих значень. Запропоновано застосування коефіцієнтів зменшення довжини інформаційних каналів у разі побудови топологічних структур місцезнаходжень мобільних підрозділів МНС на територіях з різним типом і профілем місцевості. Розроблено метод підготовки даних створення АСУ, що функціонують у природних екосистемах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц9-53ф +
Шифр НБУВ: РА360876

Рубрики:

      
5.

Вилко В.М. 
Інформаційно-психологічне забезпечення збройних сил США в локальних війнах і збройних конфліктах 1950 - 2000 рр. (історичний аспект): Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / В.М. Вилко ; Нац. акад. оборони України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вперше науково обгрунтовано зміст поняття "інформаційно-психологічне забезпечення збройних сил США" як цілеспрямованої системної діяльності органів психологічних операцій, державного та військового управління та засобів масової інформації щодо встановлення взаємодії з місцевим населенням і громадськими організаціями, спрямовану на формування сприятливого інформаційного середовища та створення спеціальних морально-психологічних умов підготовки та застосування збройних сил США під час війни або збройного конфлікту. Здійснено наукову періодизацію історії виникнення, становлення та розвитку ІПЗ ЗС США. Доведено, що становлення ІПЗ як окремого виду бойового забезпечення відбулося у період війни у Перській затоці під час здійснення операцій БНС "Щит пустелі" та "Буря в пустелі" в 1991 р. Розкрито нові тенденції щодо удосконалення апарату управління, механізмів та змісту ІПЗ ЗС США в локальних війнах і збройних конфліктах другої половини XX ст. Здійснено класифікацію інформаційно-психологічних операцій ЗС США за масштабами проведення, сферою застосування та об'єктами впливу в локальних війнах і збройних конфліктах другої половини XX ст. Розроблено практичні рекомендації щодо удосконалення організації морально-психологічного забезпечення ЗС України та визначено основні напрями протидії негативному інформаційно-психологічному впливу на їх особовий склад.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(0)63(7СПО) ф + Ц1,8(7СПО)14 ф +
Шифр НБУВ: РА336134

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Странніков 
Інформаційно-психологічне протиборство у воєнних конфліктах другої половини ХХ ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Андрій Миколайович Странніков ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1,8(4/8)141 + Ц35(0)63
Шифр НБУВ: РА358271

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Жарков Я.М. 
Інформаційно-психологічний вплив на війська та населення противника (1939 - 2000 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Я.М. Жарков ; Нац. акад. оборони України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено аналіз історіографії та наукових джерел стосовно питань інформаційно-психологічного впливу (ІПВ) на війська та населення противника у 1939 - 2000 рр. Визначено його потенційний апарат. Розглянуто досвід ведення такої пропаганди у роки Другої світової війни (1939 - 1945 рр.), організації та проведення психологічних операцій (ПсО) США у війнах і збройних конфліктах у 1946 - 1991 рр. і спецпропаганди СРСР під час бойових дій в Афганістані у 1979 - 1989 рр. Значну увагу приділено хронологічному висвітленню розвитку ІПВ у локальних війнах і збройних конфліктах (1992 - 2000 рр.). Вивчено офіційні документи армії США та визначено зміст і особливості ПсО на сучасному етапі. На підставі наукового аналізу історії становлення та розвитку ІПВ сформульовано практичні рекомендації щодо врахування світового досвіду ІПВ за умов реформування сучасних Збройних сил України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)301 +
Шифр НБУВ: РА353548

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Малець І.О. 
Інформаційно-системні моделі діалогового управління в термінальних ієрархічних системах в умовах надзвичайних ситуацій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.О. Малець ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи удосконалення функціонування термінальних ієрархічних систем на базі побудови інформаційно-системних моделей діалогового керування процесами ліквідації загроз і надзвичайних ситуацій (НС). Вперше розроблено процедуру синтезу стратегій координаційного керування з використанням моделей цільового та термінального просторів і схему ієрархічної термінальної системи керування для маршрутизації каналів обміну потоками ситуаційних даних і команд керування на базі комплексування мультимедійних ситуаційних образів, одержаних з місця НС. Удосконалено інформаційні технології, використані для синтезу координаційних стратегій управління ліквідацією загроз та оперативно-командного управління ієрархічною структурою МНС, шляхом побудови моделі термінально-ситуаційного простору та введення межових режимів. Вперше розроблено інформаційну технологію синтезу координаційної стратегії управління в цільовому просторі для об'єднання в ієрархічну термінальну структуру інтегрованих систем виробництва та МНС. Удосконалено методи маршрутизації каналів зв'язку та визначення шляхів руху груп ліквідаторів до потенційно небезпечних об'єктів, що забезпечує оперативний діалог у процесі прийняття та реалізації управлінських рішень у термінальному часі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц9-5с +
Шифр НБУВ: РА367347

Рубрики:

      
9.

Таушан Д.В. 
Інформаційно-телекомунікаційні технології як засіб індивідуалізації навчання курсантів вищих військових навчальних закладів: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Д.В. Таушан ; Нац. акад. держ. прикордон. служби України ім. Б. Хмельницького. — Хмельницький, 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально перевірено ефективність використання засобів інформаційно-телекомунікаційних технологій (ІТТ) під час навчання іноземної мови (ІМ) за умов індивідуалізації навчально-пізнавальної діяльності курсантів вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ). Визначено алгоритм розробки та методику використання програмного забезпечення навчального призначення для вивчення ІМ у ВВНЗ, на базі якого створено та впроваджено до навчального процесу комплексний мультимедійний курс з метою вивчення англійської мови, експериментально доведено ефективність його використання за умов індивідуалізації навчальної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)39 +
Шифр НБУВ: РА327629

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Прохненко І.А. 
Історія військової справи даків І ст. до н.е. - початку ІІ ст. н.е.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / І.А. Прохненко ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2002. — 17 с. — укp.

Джерельною основою дослідження є свідчення античних авторів, епіграфіка, зображення римської скульптури (колона та трофей Трояна), нумізматичні та речові матеріали, а також військово-оборонні пам'ятки. Розглянуто історичну ситуацію в Карпато-Дунайському ареалі та викладено у хронологічній послідовності події протистояння даків і римлян, кельтських племен бойїв і таврисків, населенням міст - полісів Західного та Північно-Західного Понту, сарматських племінних об'єднань язигів і роксолан. На підставі аналізу речей озброєння встановлено особливість екіпірування й складу дакійського війська. За результатами дослідження реконструйовано зразки військового зодчества. Розглянуто місцеві традиції зброярства, військового будівництва й виділення елементів, запозичених під час контактів з кельтами, греками, римлянами та сарматами. З метою з'ясування місця дакійського війська серед озброєних формувань варварського й античного світу проаналізовано здобутки військового навчання римлян, сарматів і германців. Зроблено висновок, що військова справа даків відповідала рівню своєї епохи, а дакійське військо може бути віднесеним до найбільш боєздатних формувань варварського світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)324.453 + Ц35(0)32
Шифр НБУВ: РА319251 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Стасюк С. В. 
Історико-правова традиція регулювання збройних конфліктів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / С. В. Стасюк ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Системно досліджено міжнародно-правові аспекти регулювання сучасних збройних конфліктів у контексті усталеної історико-правової традиції дотримання правил ведення війни. Проаналізовано еволюцію історико-правової традиції регулювання збройних конфліктів, з'ясовано закономірності перходу від синкретичних норм звичаєвого права до розгалуженої системи кодифікованого міжнародного права збройних конфліктів. Розкрито історичні передумови зародження та розвитку української правової традиції регулювання збройних конфліктів як демократичного підгрунтя вітчизняної політико-правової думки. Обгрунтовано головні напрями імплементації норм права збройних конфліктів до національного законодавчого поля, які базуються на історичних, національних і ментальних особливостях української спільноти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х919.0 + Х8(4УКР)-381 + Ц2(4/8)44 + Ф1(4УКР)
Шифр НБУВ: РА382576 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Лойко О.М. 
Історична необхідність формування сучасної професійної армії України: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / О.М. Лойко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу документів і матеріалів, наукових праць і різноманітних матеріалів досліджено питання трансформації та модернізації армій провідних країн світу. Узагальнено досвід військового будівництва США, Великобританії та Франції, проаналізовано соціально-економічні, бюджетно-фінансові, демографічні, зовнішньо та внутрішньополітичні фактори, які вплинули на військово-політичне керівництво провідних держав світу щодо прийняття рішення стосовно раціоналізації Збройних сил, покращення їх якісного компоненту на базі удосконалення озброєння та бойової техніки, професіоналізації регулярного війська та підвищення рівня його підготовки. Висвітлено передумови та суспільно-економічну ситуацію в Україні, що вплинули на процес формування та модернізації її Збройних сил протягом останнього десятиліття. З урахуванням сучасних політичних і економічних реалій, актуальних вимог у сфері національної безпеки та обороноздатності держави показано необхідність створення професійного війська України. Проаналізовано діяльність Верховної Ради та уряду держави щодо військового будівництва в Україні та побудови професійної вітчизняної армії. Визначено характерні риси та вимоги сучасного етапу професіоналізації Збройних сил України, а також напрями майбутнього розвитку української армії у контексті побудови професійного війська.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-54 + Ц4,8(4УКР),0 +
Шифр НБУВ: РА337131

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Ліпкевич С.Я. 
Історичний досвід входження колишніх членів Організації Варшавського Договору та держав Балтії до НАТО (в контексті перспектив України): автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / С.Я. Ліпкевич ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 19 с. — укp.

З застосуванням нових концептуальних підходів в історичному контексті досліджено створення нової системи безпеки на європейському континенті. Узагальнено та проаналізовано концептуально-правові та практичні аспекти внеску Північноатлантичного альянсу як військово-політичної організації у формування надійних механізмів гарантування міжнародного миру та безпеки після радикальних змін в євроатлантичному геостратегічному середовищі. Комплексно досліджено досягнення у реалізації стратегії євроатлантичної інтеграції України. Проаналізовано наявні прорахунки, які заважають ефективному здійсненню обраного зовнішньополітичного курсу держави. Розглянуто історіографію проблеми створення системи гарантії національної безпеки держави шляхом цілісного розгляду динаміки реалізації політики України у сфері захисту національних інтересів. Доведено необхідність формування такої системи з урахуванням міжнародних факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)64-612.31 + Ц851.11 + Х915.232.3-7 +
Шифр НБУВ: РА354731

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
14.

Харук А. І. 
Авіаційна промисловість України як складова військово-промислового комплексу у 1910-ті - 1980-ті роки: автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 20.02.22 / А. І. Харук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 32 с. — укp.

Вперше цілісно реконструйовано картину тенденцій становлення та розвитку промислового виробництва авіаційної техніки в Україні для військових потреб. Вперше проведено дослідження розвитку авіаційної промисловості на теренах України, що має комплексний, міждисциплінарний характер. Вперше виділено періоди становлення галузі та проаналізовано їх особливості для сфер українського виробництва. Досліджено наслідки впровадження науково-дослідних і проектно-конструкторських робіт у літакобудування, що забезпечувало високі тактико-технічні характеристики авіаційної техніки. Введено до наукового обігу нові факти, призабуті відомості про вчених і виробників, діяльність яких сприяла стрімкій динаміці прогресивних змін у створенні літаків. Висвітлено вплив імперського (союзного) центру на розвиток авіабудування в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)6-24 + Ц651(4УКР)1:6
Шифр НБУВ: РА381408 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Романенко В. Д. 
Авіаційна техніка ленд-лізу 1941 - 1945 рр. (пам'яткознавчий аспект): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 26.00.05 / В. Д. Романенко ; Укр. т-во охорони пам'яток історії та культури НАН України, Центр пам'яткознавства. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розглянуто процес підготовки й організації поставок авіаційної техніки до СРСР по ленд-лізу у 1941 - 1945 рр., та інфраструктуру, яка займається прийманням авіатехніки, її доставкою, навчанням льотного складу. Наведено повний перелік типів літаків, які поставлялися до СРСР по ленд-лізу, кількість одержаних машин, строки їх надходження. Сформульовано основні вимоги щодо літаків Вітчизняної війни як пам'яток воєнної історії України. Розроблено базу даних, яка однозначно ідентифікує будь-який літак ленд-лізу за його серійним чи заводським номером, робить його опис як пам'ятки історії та техніки. Наведено приклади успішного застосування бази даних для ідентифікації літаків та її використання як інформаційного ресурсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)622 л61 + Ц35(2)626-65 л61
Шифр НБУВ: РА372850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Мелкумян К. Ю. 
Автоматизована система моніторингу типових техно-екологічних подій: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / К. Ю. Мелкумян ; НТУУ "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сучасні підходи та методи організації роботи мобільних роботів (МР) за екстремальних зовнішніх умов, на підставі якого зроблено висновок щодо актуальності розв'язання всіх взаємопов'язаних для цього задач у комплексі. Запропоновано новий підхід щодо автоматизації в рамках втоматизованої системи моніторингу типових ТЕП (АСМ ТТЕП) процесів створення технічного й інформаційного забезпечення для проведення моніторингу типових ТЕП. Запропоновано класифікацію ТЕП, що дозволило виділити та сформувати типові ТЕП, які стали базовими для розробки методів і моделей системи. В рамках алгоритмічного та програмного забезпечення розроблено алгоритми автоматизованого вибору оптимальних шляхів доставки обладнання від ситуаційного центру до об'єкта моніторингу та розрахунку в реальному масштабі часу дискретних просторових координат траєкторії руху маніпулятора, функції визначення типу ТЕП і формування комплектації МР. Створено новий підхід до синтезу в реальному масштабі часу траєкторії просторового руху маніпулятора МР, який передбачає оптимізацію інтерполяційних агрегатів на внутрішніх ділянках, забезпечуючи підвищення гладкості кривих і зменшення обчислювальних витрат, що є актуальним під час керування МР з обмеженими обчислювальними ресурсами. Розроблено та програмно реалізовано метод відновлення геометрії просторових об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.99 + Ц9-53 с51
Шифр НБУВ: РА381814 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Глуцький В.І. 
Автоматизована система управління повсякденною діяльністю вищого військового навчального закладу на базі локальної обчислювальної мережі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.І. Глуцький ; Наук.-вироб. корпор. "Київ. ін-т автоматики". — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено методичні засади проектування та впровадження автоматизованої системи управління повсякденною діяльностю вищого військового навчального закладу. На базі локальної обчислювальної мережі досліджено алгоритм вирішення основного завдання проектування - розподілу інформації між робочими вузлами мережі. Обгрунтовано технічні вимоги до топології, архітектури й апаратного забезпечення мережі. Запропоновано математичну модель масового обслуговування для оцінки норми керованості, використану для визначення кількості відділів і служб. Висвітлено методику розподілу функцій між посадовими особами на основі розв'язання задачі розрізування графів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)390.1-2с51
Шифр НБУВ: РА312897 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Рудов Б.А. 
Адаптація курсантів молодших курсів до навчання у вищому військовому навчальному закладі: Автореф. дис... канд. пед. наук: 20.02.02 / Б.А. Рудов ; Нац. акад. Прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельниц., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Вперше обгрунтовано педагогічні умови успішної адаптації курсантів молодших курсів до навчання у вищих військових навчальних закладах: урахування у процесі організації навчально-пізнавальної та службової діяльності професійно-ціннісних орієнтацій курсантів; індивідуалізація навчання на основі врахування ускладнень, які виникають у пізнавальній діяльності курсантів; формування умінь і навичок саморегуляції навчальної діяльності. Уточнено суть, структуру та основні етапи адаптації особистості до навчання у даних закладах. Розвинуто положення щодо показників і рівнів адаптації курсантів до навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)390.1-2 + Ю942-8-213.1
Шифр НБУВ: РА320962 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Мота А.Ф. 
Адміністративна відповідальність військовослужбовців за законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Ф. Мота ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Визначено поняття адміністративної відповідальності військовослужбовців, обставини, що виключають таку відповідальність, характеризовано адміністративні стягнення та порядок їх накладення на військовослужбовців. Проведено класифікацію та визначено адміністративні правопорушення, за вчинення яких військовослужбовці повинні нести відповідальність на загальних підставах. Охарактеризовано процесуальний порядок притягнення військовослужбовців до відповідальності. З'ясовано питання профілактики адміністративних деліктів серед військовослужбовців, значення заходів адміністративної відповідальності для їх попередження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)07 + Ц4,8(4УКР)272 +
Шифр НБУВ: РА322601

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Марченко Б.М. 
Адміністративна діяльність Державної прикордонної служби України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Б.М. Марченко ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено повноваження й основні функції Державної прикордонної служби України, обгрунтовано теоретичні засади організації її адміністративної діяльності. Визначено основну мету та завдання даного виду діяльності, розглянуто форми та методи її реалізації. Проаналізовано міжнародний досвід діяльності прикордонних відомств, розглянуто проблеми та перспективи модернізації адміністративної діяльності Державної прикордонної служби України за умов інтеграції країни до ЄС з урахуванням світових тенденцій охорони державних кордонів і потреб забезпечення їх безпеки. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства про регулювання адміністративної діяльності Державної прикордонної служби України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц68,8(4УКР)1-5 + Х819(4УКР)112.038 +
Шифр НБУВ: РА369268

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського