Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (28)Реферативна база даних (2916)Книжкові видання та компакт-диски (3203)Журнали та продовжувані видання (32)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881.9(4УКР)1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 423
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Гаркуша С. В. 
Адміністративна відповідальність за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. В. Гаркуша ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання відповідальності за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів (ст. 177-2 КУпАП). Досліджено елементи юридичних складів адміністративних правопорушень у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, розмежовано їх юридичні склади. Розглянуто особливості адміністративно-юрисдикційної діяльності органів державної податкової служби. Розкрито кваліфікуючі ознаки складу правопорушення, передбаченого ст. 177-2 КУпАП та інших правопорушень даної сфери. Подано ряд теоретичних положень і практичних рекомендацій, сформульованих у результаті комплексного аналізу адміністративної відповідальності за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.89 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА377537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шемелинець І. І. 
Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про працю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. І. Шемелинець ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 19 с. — укp.

Узагальнено історичний розвиток нормативно-правового регулювання адміністративної відповідальності за порушення законодавства про працю. Проведено класифікацію адміністративних проступків у сфері трудових правовідносин, в основу якої покладено об'єкт посягання. Конкретизовано функції адміністративної відповідальності у сфері трудових правовідносин, в результаті чого обгрунтовано наявність економічної й організаційної функції. Удосконалено дефініції "адміністративна відповідальність за порушення законодавства про працю", "адміністративний проступок у сфері трудових правовідносин", "провадження у справах про адміністративні проступки, що посягають на трудові права громадян". Процедуру виявлення та фіксації адміністративних проступків у сфері трудових правовідносин. Дістало подальшого розвитку обгрунтування доцільності розширення повноважень професійних спілок щодо проведення громадського контролю за дотриманням законодавства про працю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.89 + Х881.9(4УКР)115
Шифр НБУВ: РА377573 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Варивода В.І. 
Адміністративно-правова протидія проституції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.І. Варивода ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та концептуальні засади протидії проституції. Проаналізовано інституціональні причини та соціальні явища, породжені існуванням досліджуваного явища. Вивчено правове поле в галузі міжнародного законодавства та досвід зарубіжних країн щодо правового регулювання та протидії проституції. Досліджено розвиток теоретико-правових поглядів існування й соціальну природу даного явища та його наслідки, обгрунтовано можливості врегулювання проблем шляхом декриміналізації проституції та подальшої її правової регламентації. Розроблено та запропоновано дієвий механізм вдосконалення діяльності правоохоронних органів, урядових та неурядових організацій з метою протидії насильницькій проституції та торгівлі людьми в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 + Х881.9(4УКР)113.4 + Х883.9(4УКР)711.14 +
Шифр НБУВ: РА343223

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Коломоєць О.Д. 
Адміністративно-правове регулювання відповідальності за вчинення насильства у сім'ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О.Д. Коломоєць ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено поняття "адміністративно-правовий механізм попередження насильства в сім'ї" й "адміністративна відповідальність за вчинення насильства в сім'ї". Запропоновано класифікацію суб'єктів здійснення запобігання насильству в сім'ї за рівнем компетентності. Удосконалено понятійно-категорійний апарат у сфері запобігання насильству в сім'ї, зокрема, такі поняття як "насильство в сім'ї", "відповідальність за вчинення насильства в сім'ї", "інші члени сім'ї", "корекційна програма", "захисний припис". Проаналізовано зарубіжний досвід правового регулювання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї, сформульовано передумови та пріоритети його запозичення для вітчизняного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА372033 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ткаченко О.В. 
Адміністративно-правові засади протидії корупції в органах внутрішніх справ: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Ткаченко ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено корупцію як соціальне явище та правову категорію, а також як правопорушення та злочин у діяльності співробітників органів внутрішніх справ (ОВС). Визначено загальні й особливі передумови виникнення корупції серед даних співробітників, їх наслідки та вплив на розвиток суспільних відносин у державі. Висвітлено сфери професійної діяльності співробітників ОВС, які є найбільш небезпечними для ураження корупцією. На базі норм адміністративного права розроблено організаційно-управлінські засади системи протидії корупції в ОВС. Нв підставі теоретичних висновків дослідження й аналізу чинного законодавства, з урахуванням міжнародного досвіду розроблено та внесено пропозиції, спрямовані на вдосконалення антикорупційного законодавства та діяльності суб'єктів боротьби з корупцією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.23 + Х881.9(4УКР)127.4 +
Шифр НБУВ: РА355940

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Марченко Ю.В. 
Антитерористична діяльність як складова національної безпеки (політологічний аналіз): Автореф. дис... канд. політ. наук: 21.01.01 / Ю.В. Марченко ; Нац. ін-т стратег. дослідж. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено антитерористичну діяльність як складову системи національної безпеки. Проаналізовано поточні геополітичні трансформації та зрушення в системах національної системи за умов постбіполярного світу. Визначено особливості впливу глобалізаційних процесів на реорганізацію структур безпеки та становлення мережевих структур. Розкрито роль публічної політики у стабілізації суспільно-політичних процесів. Досліджено актуальні зміни за умов антитерористичної діяльності, проблеми та специфіку концептуалізації феномену тероризму, а також наявні заходи щодо боротьби з цим суспільно-політичним явищем. Проаналізовано міжнародну та національну нормативно-правову базу боротьби з тероризмом і окреслено перспективи її удосконалення. Обгрунтовано необхідність більш тісного міжнародного співробітництва у сфері антитерористичної діяльності з метою створення глобальних і регіональних та удосконалення національних структур безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф087 + Ф4(4УКР)64 + Ф015.24 + Х916.881.4 + Х881.9(4УКР)119.3 +
Шифр НБУВ: РА338135

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
7.

Яремко Г. З. 
Бланкетні диспозиції в статтях Особливої частини Кримінального кодексу України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Г. З. Яремко ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто історичний і зарубіжний досвід використання бланкетних відсилок під час формулювання кримінально-правових заборон. Проаналізовано особливості бланкетних диспозицій у статтях особливої частини Кримінального кодексу України залежно від того, ознаки якого елемента складів злочинів характеризує бланкетна вказівка. Сформульовано концепцію формулювання бланкетних вказівок на ознаки складів злочинів у ході правотворчості та правозастосування щодо статей Кримінального кодексу України з такими диспозиціями. Встановлено, що її найважливішими складовими є визначення припустимого рівня бланкетності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)1-30
Шифр НБУВ: РА375245 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бублейник В.А. 
Боротьба з незаконним збутом наркотичних засобів: кримінально-правовий і кримінологічний аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.А. Бублейник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінально-правові та кримінологічні заходи боротьби з незаконним збутом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Визначено об'єктивні, суб'єктивні та кваліфікувальні ознаки злочину, передбаченого ст. 307 Карного кодексу (КК) України. На підставі результатів аналізу тенденцій розвитку наркобізнесу в Україні, визначення узагальненого портрета особи-наркозбувальника, а також з'ясування причин і умов, які сприяють поширенню наркоманії в Україні та незаконному збуту наркотиків, наведено комплекс заходів з метою підвищення ефективності діяльності правохоронних органів щодо запобігання та розкриття злочинів у сфері незаконного збуту наркотиків. Запропоновано зміни до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х883.9(4УКР)712.3 +
Шифр НБУВ: РА350412

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Куц І.Г. 
Боротьба з пожежами в житловому секторі (кримінально-правовий та кримінологічний аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.Г. Куц ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто комплекс питань історичного, теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з розробленням заходів боротьби з пожежами у житловому комплексі. Досліджено проблеми, які виникають у діяльності правоохоронних та інших державних органів, розкрито поняття пожежі, охарактеризовано кримінально-правові та адміністративно-правові заходи боротьби з пожежами, а також причини та умови їх виникнення. Наведено характеристики об'єктивних показників пожеж у житловому секторі, розроблено пропозиції щодо поліпшення їх профілактики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)119.6 + Х819(4УКР)112.035 +
Шифр НБУВ: РА323156

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Рябчинська О.П. 
Боротьба з розповсюдженням порнографічних предметів і творів, що пропагують культ насильства і жорстокості: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.П. Рябчинська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Запропоновано безпосереднім об'єктом злочину, передбаченого ст.300 КК України, визнавати моральні засади суспільства у частині розповсюдження інформації, спрямованої на забезпечення поваги гідності особи згідно загальнолюдських цінностей. З метою уніфікації термінології, рекомендовано мінімізувати кількість оціночних понять у дефінації "порнографія" та визнавати як натуралістичне зображення, а також опис статевих органів персонажів (людей, тварин) у момент вчинення ними або щодо них дій сексуального характеру. Пропоновано розглядати зберігання творів, що пропагують культ насильства та жорстокості, з метою збуту або розповсюдження як готування до даних дій, а не як самостійний злочин, зважаючи на те, що дані дії не досягають ступеня суспільної небезпечності, характерного для злочину. Запропоновано включити до переліку кваліфікуючих ознак складу злочину, передбаченого ст.301 КК, ознаку скоєння даного злочину спеціальними суб'єктами - батьками або особами, що їх замінюють, учителями, вихователями та іншими особами, які на законних підставах утримують, доглядають, виховують, дають освіту дітям віком до 16 років. Рекомендовано суб'єктом злочинів, передбачених ст.300 і 301 КК, які вчинюються щодо неповнолітніх або з примушуванням їх до створення порнографічних предметів і творів, що пропагують культ насильства та жорстокості, визнавати осіб, які досягли вісімнадцятирічного віку. Вперше, на підставі результатів аналіза статистичного матеріалу, наведено кримінологічну характеристику злочинів, передбачених ст.300 і 301 КК України.Розроблено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства та інших заходів у галузі боротьби з ввезенням, виготовленням, збутом і розповсюдженням порнографічних предметів і творів, що пропагують культ насильства та жорстокості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)122 +
Шифр НБУВ: РА322838

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Кулик Л.М. 
Боротьба зі злочинами, що вчиняються з використанням зброї: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.М. Кулик ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто комплекс питань теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з організаційно-правовими та кримінологічними аспектами протидії злочинам, вчиненим з використанням зброї. Визначено ознаки даного виду злочинів, а також детермінанти існування та поширення цього явища. Проаналізовано законодавство деяких зарубіжних країн про відповідальність за вчиннення злочинів з використанням зброї. Охарактеризовано сучасний стан діяльності органів внутрішніх справ України у сфері протидії злочинам, що вчинені з використанням зброї. На підставі одержаних результатів наукового дослідження розроблено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства України й запропоновано комплекс заходів протидії злочинам, вчиненим з використанням зброї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)119.014 + Х881.9(4УКР)025.2 +
Шифр НБУВ: РА344511

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Іванов Ю.Ф. 
Боротьба із злочинними посяганнями на власність, предметом яких є автотранспортні засоби (кримінально-правові і кримінологічні аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.Ф. Іванов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням вдосконалення кримінально-правової боротьби із злочинними посяганнями на власність, предметом яких є автотранспортні засоби, а також профілактиці цих діянь. Обгрунтовується думка відносно того, що безпосередніми об'єктами при угоні є суспільні відносини права власності та суспільні відносини, які забезпечують громадську безпеку у сфері експлуатації та використання автотранспорту. Дається кількісна і якісна характеристика злочинцям за віковими ознаками, освітнім рівнем, соціальним станом, а також таким, які вчиняли злочини неодноразово, у нетверезому стані, у складі групи тощо. Аналізуються методи загальної та індивідуальної профілактики, які застосовуються органами внутрішніх справ відносно злочинів, що розглядаються і вносяться пропозиції по підвищенню їх ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)122

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Онісьєв В.А. 
Взаємодія правоохоронних органів у розкритті легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.А. Онісьєв ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Уточнено поняття та систематизацію форм взаємодії у процесі розкриття злочинів, висвітлено міжнародну та вітчизняну нормативно-правову базу взаємодії в боротьбі з легалізацією злочинно здобутих доходів. Охарактеризовано співпрацю правоохоронних органів з галузевими та регіональними міжнародними організаціями в аспекті розкриття легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії правоохоронних органів у розкритті легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х916.839(4УКР)
Шифр НБУВ: РА370707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Цимбал Г.П. 
Взаємодія як умова забезпечення виявлення і розслідування податкових злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.П. Цимбал ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження сучасних проблем взаємодії податкової міліції з правоохоронними органами, контрольно-ревізійними службами та іншими державними контролюючими структурами як умови забезпечення виявлення та розслідування податкових злочинів. На підставі аналізу наукових праць вітчизняних та зарубіжних учених-криміналістів наведено криміналістичну характеристику податкових злочинів, розкрито їх зміст і описано складові елементи. Шляхом вивчення та узагальнення нормативно-правового забезпечення та практики діяльності податкової міліції обгрунтовано необхідність її взаємодії з іншими правоохоронними та державними контролюючими органами під час розслідування податкових злочинів. Проаналізовано сучасні наукові уявлення щодо сутності поняття "взаємодія" та запропоновано його визначення як регламентованої чинними нормативно-правовими актами співпраці державної податкової служби з іншими правоохоронними органами у межах своєї компетенції під час розслідування злочинів у сфері оподаткування. Сформульовано пропозиції щодо внесення статті до нового проекту КПК України про визначення взаємодії, обгрунтовано необхідність її регулювання. Розкрито особливості взаємодії на стадії прйняття рішення про порушення кримінальної справи. Доведено доцільність створення інформаційної автоматизованої системи для органів податкової міліції з метою сприяння виявленню, розкриттю та розслідуванню податкових злочинів. Узагальнено досвід діяльності податкових органів зарубіжник країн та практики їх взаємодії з іншими правоохоронними структурами у боротьбі з податковими злочинами. Показано особливості взаємодії податкової міліції з податковою інстпецією, контрольно-ревізійною службою, МВС, СБУ, митними органами, досліджено можливості використання оперативно-розшукових даних під час розслідування податкових злочинів. Проаналізовано правові документи та існуючу практику міжнародного співробітництва по викриттю порушників податкового законодавства. Запропоновано конкретні заходи для покращення взаємодії ДПС України та відповідних правоохоронних органів зарубіжних країн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х894.9(4УКР)311.78 +
Шифр НБУВ: РА341289

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Дондик Н.Я. 
Використання спеціальних бухгалтерських знань при розслідуванні економічних злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.Я. Дондик ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сутність та наведено класифікацію економічних злочинів з урахуванням особливостей механізму їх відображення у документах. Розроблено класифікацію документів, в яких знаходять відображення злочинні дії з використанням фінансово-господарських операцій. Проаналізовано зміст методів документального та фактичного контролю суб'єкта господарювання в стадії перевірки матеріалів щодо економічних злочинів. Визначено особливості завдань, що вирішує бухгалтер під час проведення окремих слідчих дій. З'ясовано сутність судово-бухгалтерської експертизи за умов розслідування економічних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)413.3 +
Шифр НБУВ: РА343219

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Пашнєв Д.В. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, вчинених із застосуванням комп'ютерних технологій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.В. Пашнєв ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено типові способи застосування комп'ютерних технологій у злочинних цілях. Зазначені способи диференційовано згідно підготовчого, основного та заключного етапів вчинення комп'ютерних злочинів. Зазначено, що комп'ютерні сліди виникають під впливом комп'ютерних технологій і являють собою якісні та кількісні зміни комп'ютерної інформації. Досліджено структуру та форми використання спеціальних знань під час розслідування комп'ютерних злочинів. Відзначено, що фахівці повинні мати основні спеціальні технічні знання та додаткові юридичні знання. Запропоновано систему принципів створення комп'ютерних технологій збирання комп'ютерних слідів. Наведено існуючі програмно-технічні засоби їх дослідження. Значну увагу приділено застосуванню спеціальних знань на стадії порушення кримінальної справи. Наведено пропозиції щодо проведення на цій стадії судової експертизи. Розглянуто особливості роботи спеціаліста для проведення слідчих дій залежно від ситуацій. Надано визначення предмету комп'ютерно-технічної експертизи, її задач і об'єктів дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)126 + Х894.9(4УКР)312.6 +
Шифр НБУВ: РА350241

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
17.

Косміна Н. М. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Н. М. Косміна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність, форми та структуру спеціальних знань обізнаних осіб, які залучаються слідчим для розслідування злочинів. Розглянуто непроцесуальні форми використання спеціальних знань в стадії порушення кримінальної справи, проведення попередніх досліджень, а також для участі в оперативно-розшукових заходах у лікарських установах, де використовуються наркотичні засоби та психотропні речовини. Визначено класифікаційні, ідентифікаційні та діагностичні завдання, які виносяться на експертизу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Запропоновано алгоритми вирішення типових завдань експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х893.9(4УКР)413.5
Шифр НБУВ: РА378930 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Курилін І.Р. 
Використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.Р. Курилін ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми використання спеціальних знань у процесі розслідування злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності. Розглянуто різні види та наведено характеристику інтелектуальної власності як об'єкта кримінально-правової охорони. Визначено зміст поняття та наведено криміналістичну характеристику злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності. Розкрито сутність спеціальних знань, які використовують в процесі розслідування даного виду злочинів. Охарактеризовано процесуальну й непроцесуальну форми та розроблено правові й організаційні засади використання спеціальних знань. Встановлено функціональні обов'язки спеціаліста в процесі реалізації окремих слідчих дій. Визначено порядок проведення та підстави для призначення окремих видів судових експертиз. Встановлено критерії оцінки висновків експертів під час розслідування злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення окремих форм використання спеціальних знань під час розслідування злочинів, які посягають на права інтелектуальної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х893.9(4УКР)413.9 +
Шифр НБУВ: РА353840

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Чумаченко 
Викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання (ст. 188(1)КК України): кримінально-правова характеристика: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Тетяна Анатоліївна Чумаченко ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2008. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА357824

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Семикіна Л. О. 
Вимагання за Кримінальним кодексом України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Л. О. Семикіна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено загальне поняття та місце вимагання в системі кримінально-правових норм. Вивчено історико-правовий аспект розвитку законодавства, що встановлює кримінальну відповідальність за вимагання. Проаналізовано законодавство зарубіжних країн щодо кримінальної відповідальності за вимагання та суміжні злочини. Охарактеризовано ступінь відповідності криміналізації в КК України вимагань підставам і принципам криміналізації. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки конкретних складів злочинів, що передбачають відповідальність за вимагання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення закону про кримінальну відповідальність за вимагання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113.5
Шифр НБУВ: РА379850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського