Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (3561)Реферативна база даних (18423)Книжкові видання та компакт-диски (481)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>K=КОРЕЛЯЦІЙНІ$<.>+<.>K=ЗАЛЕЖНОСТІ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Біологічні науки   
1.
 


Eggermont, Jos.
Noise and the brain [Electronic resource] : experience dependent developmental and adult plasticity / Jos Eggermont. - 2th. ed.. - Cambridge : Academic Press, 2014. - 392 p
Переклад назви: Шум і мозок: досвід залежності розвитку та дорослої пластичності

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


In our industrialized world, we are surrounded by occupational, recreational, and environmental noise. Very loud noise damages the inner-ear receptors and results in hearing loss, subsequent problems with communication in the presence of background noise, and, potentially, social isolation. There is much less public knowledge about the noise exposure that produces only temporary hearing loss but that in the long term results in hearing problems due to the damage of high-threshold auditory nerve fibers. Early exposures of this kind, such as in neonatal intensive care units, manifest themselves at a later age, sometimes as hearing loss but more often as an auditory processing disorder. There is even less awareness about changes in the auditory brain caused by repetitive daily exposure to the same type of low-level occupational or musical sound. This low-level, but continuous, environmental noise exposure is well known to affect speech understanding, produce non-auditory problems ranging from annoyance and depression to hypertension, and to cause cognitive difficulties. Additionally, internal noise, such as tinnitus, has effects on the brain similar to low-level external noise.



Кл.слова:
нейрофізіологія -- акустика -- психологія сприйняття

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Біологічні науки   
2.

Азар'єв, В. В.
Анатомія людини [Електронний ресурс] / В. В. Азар'єв ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Факультет біомедичних технологій. Кафедра мікробіології та сучасних біотехнологій. - К. : [б. в.], 2010. - 91 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Анатомія людини – це наука, яка вивчає форму та будову організму людини, а також досліджує закономірності розвитку цієї будови у зв’язку із функцією та оточуючим середовищем. Динамічне розуміння анатомії забезпечується вивченням: а) філогенезу (φυλον – рід, γενεσις – походження) шляхом порівняння будови різних тварин та людини. б) антропогенезу (ανθροπος – людина) шляхом порівняння розвитку людини в залежності від розвитку суспільства. в) онтогенезу (οντος – істота) шляхом порівняння будови індивіда на різних етапах його життя: ембріонального, в т. ч. плідного; постнатального, в т. ч. старіння (геронтологія).



Кл.слова:
тіло -- організм

   Тип видання:   монографія   
3.

Панасюк, Броніслав Якович.
Вибрані твори [Електронний ресурс] = Клімат. Економіка. Людина : монографія. Том 9 / Б. Я. Панасюк ; Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана". - Київ : КНЕУ, 2015. - 335 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 3.99 Мб


У пропонованому дослідженні розглядаються три фундаментальні філософсько-наукові проблеми, які турбують людство: кліматичні зміни; залежність живої природи і людини від кліматичних процесів; залежність соціально-економічної динаміки від природних ресурсів і кліматичних змін. Проблема кліматичної динаміки розглядається в контексті геологічної історії планети Земля як складової Всесвіту, нашої Галактики і Сонячної системи. На багатьох прикладах минулого і сучасності автор переконує, що наша планета знаходиться на геологічному історичному шлаху до похолодання, окремі ж країни, залежно від руху вісі Землі, можуть переходити в теплі чи холодні пояси планети. Проблема залежності людини, як усієї живої природи, від кліматичних змін розглядається під кутом зору, що усі види живої природи рослинного і тваринного світу є проявом форми живої речовини, які з’явилися на нашій планеті Земля в певний визначений природою період, при певних кліматичних умовах, з чітко визначеними функціями. Дослідник опосередковано вважає, що такий період у геологічній історії нашої планети був не єдиний. У сучасний період розвитку людської цивілізації автор дотримується думки про настання ери пізнання і вдосконалення. Проблема залежності економіки від природних ресурсів і клімату розглядається в таких напрямках: перший, ресурси планети Земля здатні забезпечити повноцінними харчами трохи більше 8 млрд чоловік; другий, настала епоха, коли людство має дотримуватись рівноваги між можливостями природи і потребами людини; третій, кризові явища, які охопили усі країни світу, є результатом не фінансово-кредитних чи економічних негараздів, а порушенням рівноваги між можливостями природи і надмірними потребами людини.



Кл.слова:
водні ресурси -- людський фактор -- Біосфера

   Тип видання:   методичний посібник   
4.

Шпехт, Т. В.
Гострий та хронічний гломерулонефрит у дітей. Етіопатогенез. Визначення основних синдромів. Інструментально-лабораторна діагностика (складання плану та оцінка результатів). Обгрунтування діагнозу. Призначення лікування в залежності від встановленого діагнозу [Електронний ресурс] : методичні рекомендації для організації самостійної роботи студентів V курсу медичного факультету / Т. В. Шпехт. - Полтава : Українська медична стоматологічна академія, [20_ _?]. - 9 с.

Рубрики:


 Джерело інформації

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
нирка -- хвороба

   Тип видання:   науково-популярне видання   
5.

Сотников, С. К.
Дальнє приймання телепередач [Електронний ресурс] / С. К. Сотников. - К. : Техніка, 1976. - 40 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглянуто принципи дальнього прийому телепередач і основні технічні засоби, які застосовуються для цієї мети. Описано конструкції антен для дальнього прийома телепередач, дано рекомендації з вибору і створення багатоелементних антен типу «хвильовий канал» та їх встановлення у залежності від умов прийому. Описано синфазні дво- і чотириповерхові антени, складені з антен типу «хвильовий канал». Наведено схеми з'єднання та узгодження поверхів антен та фідерних ліній. Надано рекомендації з вибору типу узгоджуючих пристроїв і кабеля для фідерних ліній. Книга розрахована на широке коло радіолюбителів.



Кл.слова:
технічний засіб -- антена -- сигнал

   Тип видання:   монографія   
6.
 



Демографічні чинники бідності [Електронний ресурс] / за ред. Е.М. Лібанової. - К. : Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, 2009. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія підготовлена співробітниками відділу досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України спільно з фахівцями Державного комітету статистики України. В роботі розглядаються проблеми дослідження бідності в Україні з урахуванням специфіки розвитку соціально-економічних процесів на сучасному етапі. Узагальнено досвід дослідження бідності в країнах Східної Європи та Центральної Азії. Виявлено нові аспекти української бідності, досліджено ризики бідності в домогосподарствах України в залежності від їх структури. Виділено групи домогосподарств з найвищими ризиками бідності. Досліджено та змодельовано вплив різних соціально-економічних чинників на ризики та регіональні рівні бідності. Побудовано карти бідності у розрізі адміністративних районів України. Монографія розрахована на фахівців у галузі соціальної економіки та політики, працівників державного управління, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.



Кл.слова:
злидні -- зубожіння -- наркоманія -- алкоголізм -- проституція -- макроекономіка -- соціологія -- бездомний -- злочинність -- голод

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Біологічні науки   
7.

Колядич, О. І.
Динамічна анатомія [Електронний ресурс] / О. І. Колядич ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : Університет “Україна”, 2010. - 33 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Динамічна анатомія — це наука про форму, будову організму та окремих його органів чи систем в залежності від виконуваних рухів. Це розділ анатомії, що вивчає органи та системи органів людського тіла. Анатомія людини вивчає зовнішні форми і пропорції тіла людини і його частин, окремі органи, їх мікроскопічну та макроскопічну будову. Нормальна, або систематична анатомія людини вивчає будову «нормальної» тобто здорової людини, причому систематично, тобто, з розбиттям по системам органів, а потім на органи, відділи органів, та тканини.



Кл.слова:
наука -- тіло -- організм

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Математика   
8.

Самойленко, А. М.
Диференціальні рівняння [Електронний ресурс] / А. М. Самойленко, М. О. Перестюк, І. О. Парасюк. - 2-е вид., перероб. і доп.. - К. : Либідь, 2003. - 600 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У повному обсязі викладено матеріал нормативного курсу звичайних диференціальних рівнянь. Представлено основні практичні методи розв'язання лінійних і нелінійних рівнянь і систем, елементарні підходи до їх геометричного й якісного аналізу, а також фундаментальні теоретичні факти: теореми існування, єдиності, продовжуваності розв'язків, їх неперервної та диференційовної залежності від параметрів, стійкості за Ляпуновим. Наведено приклади застосувань викладеної теорії при дослідженні конкретних математичних моделей. Наприкінці кожною пункту вміщено вправи та задачі різного рівня складності. Матеріал викладено з урахуванням сучасних тенденцій розвитку теорії диференціальних рівнянь, її символіки та термінології. Для студентів математичних спеціальностей вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
математичний аналіз -- задача Коші -- лінійна система

   Тип видання:   підручник   
9.

Самойленко, А. М.
Диференціальні рівняння у прикладах і задачах [Електронний ресурс] / А. М. Самойленко, С. А. Кривошея, М. О. Перестюк. - К. : Вища школа, 1994. - 455 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У повному обсязі викладено матеріал нормативного курсу звичайних диференціальних рівнянь. Представлено основні практичні методи розв'язання лінійних і нелінійних рівнянь і систем, елементарні підходи до їх геометричного й якісного аналізу, а також фундаментальні теоретичні факти: теореми існування, єдиності, продовжуваності розв'язків, їх неперервної та диференційовної залежності від параметрів, стійкості за Ляпуновим.



Кл.слова:
лінійне рівняння -- коефіцієнт

   Тип видання:   автореферат   
Категорія: Біологічні науки   
10.

Марунич, Ростислав Юрійович.
Експресія ключових генів регуляції метаболізму глюкози у трансформованих клітинах людини та у тканинах щурів [Електронний ресурс] : автореферат ... канд. біол. наук : 03.00.04 / Марунич Ростислав Юрійович ; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : [б. в.], 2014. - 22 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Метою роботи було встановити рівень експресії ключових генів регуляції метаболізму глюкози (гексокінази, 6-фосфофрукто-2-кінази/фруктозо-2,6-бісфосфатази, фосфофруктокінази-1, лактатдегідрогенази та глюкозо-6-фосфатдегідрогенази) у клітинах гліоми лінії U87 при виключенні функції ERN1-сигнального шляху стресу ендоплазматичного ретикулума, а також за умов гіпоксії та дефіциту глюкози і глутаміну в залежності від функції ERN1, що контролює процеси проліферації у злоякісних пухлинах.



Кл.слова:
метаболізм -- проліферація -- ретикулум -- гіпоксія

   Тип видання:   дисертація   
Категорія: Біологічні науки   
11.

Марунич, Ростислав Юрійович.
Експресія ключових генів регуляції метаболізму глюкози у трансформованих клітинах людини та у тканинах щурів [Електронний ресурс] : дисертація ... канд. біол. наук : 03.00.04 / Р. Ю. Марунич ; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : [б. в.], 2013. - 130 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Метою роботи було встановити рівень експресії ключових генів регуляції метаболізму глюкози (гексокінази, 6-фосфофрукто-2-кінази/фруктозо-2,6-бісфосфатази, фосфофруктокінази-1, лактатдегідрогенази та глюкозо-6-фосфатдегідрогенази) у клітинах гліоми лінії U87 при виключенні функції ERN1-сигнального шляху стресу ендоплазматичного ретикулуму, а також за умов гіпоксії та дефіциту глюкози і глутаміну в залежності від функції ERN1, що контролює процеси проліферації у злоякісних пухлинах.



Кл.слова:
метаболізм -- гіпоксія -- ретикулум -- проліферація

   Тип видання:   монографія   
12.

Вишневський, О. С.
Загальна теорія стратегування: від парадигми до практики використання [Електронний ресурс] : монографія / О. С. Вишневський ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2018. - 156 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії досліджено світоглядні передумови формування стратегії та використання стратегічного управління в компаніях, організаціях й установах, а також на особистому рівні. Розглянуто сучасну структуру стратегії як продукту суб'єкт-об'єктних відносин у просторово-часовому континуумі. Сформульовано і доведено гіпотезу залежності стратегічного управління від світоглядних інтерпретацій його окремих елементів. Обґрунтовано неможливість зародження стратегічного управління (у сучасному його розумінні) в епоху, яка передує модерну. Обґрунтування місії як онтологічного елемента стратегії, бачення – як гносеологічного та цінностей – як аксіологічного елемента обумовлює універсальність стратегування та можливість побудови його загальної теорії. Розглянуто шляхи узгодження індивідуальних і колективних стратегій, а також продемонстровано, як стратегічне управління забезпечує суб'єктність організацій та індивідів.

Для власників та керівників підприємств і організацій, представників місцевої, регіональної, державної влади, вчених й аспірантів, а також усіх, хто цікавиться питаннями стратегування.



Кл.слова:
Суб'єкт-об'єктні відносини -- основи стратегування -- Загальна схема стратегування

   Тип видання:   науково-популярне видання   
13.

Томашівський, С.
Київська Козаччина 1855 року [Електронний ресурс] / С. Томашівський. - Л. : Наукове Товариство ім. Шевченка, 1902. - 20 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Київська Козаччина 1855 — масові сел. виступи в Київській губернії за відновлення козацтва як сусп. стану і військ. формування. Приводом до них стало опублікування під час Кримської війни 1853—1856 маніфесту імп. Миколи I, що передбачав створення рухомого держ. ополчення. По Київщині, де ще свіжими були згадки про запороз. козацтво, почали поширюватися чутки, нібито тих, хто запишеться в ополчення («у козаки»), буде звільнено від кріпосної залежності (див. Кріпацтво) і вони одержать поміщицькі землі та майно. Бажаючі покозачитися примушували священиків та ін. письменних людей складати списки «вільних козаків», а записавшись у ці списки, відмовлялися відробляти панщину і виконувати розпорядження місц. адміністрації, створювали власні органи самоврядування («сільські громади») і вибирали собі ватажків (відомі імена окремих з них: Василь Бзенко, Іван та Микола Бернадські, Яків Романовський, Михайло Гайденко, Корній Захарченко). Почавшись у лют. 1855 у Васильківському повіті, рух за покозачення в берез.—квіт. охопив понад 500 сіл і містечок у 8 із 12 повітах Київ. губернії (Таращанському, Васильківському, Київському, Звенигородському, Черкаському, Уманському, Сквирському, Канівському). На придушення «козаччини» уряд кинув регулярні війська і поліцію. У кількох селах і містечках сталися криваві сутички, найзапекліше протистояли військам і поліції покозачені селяни у Биковій Греблі (Васильківський пов.; нині село Білоцерківського р-ну), Березні (Сквирський пов.; нині село Володарського р-ну; обидва Київ. обл.), Корсуні (нині м. Корсунь-Шевченківський) і Таганчі (Канівський пов.; нині село Канівського р-ну Черкас. обл.). Однак сили були нерівними. Селяни змушені були скоритися.



Кл.слова:
історія України -- козаччина -- повстання

   Тип видання:   навчальний посібник   
14.


Комп’ютерна схемотехніка [Електронний ресурс] : конспект лекцій (частина1) для студентів спеціальності „Комп’ютерні системи та мережі" / уклад. Ж. П. Журавльов. - К. : Університет “Україна”, 2009. - 306 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навіть найскладніші перетворення цифрової інформації, в кінцевому рахунку зводяться до найпростіших операцій над логічними змінними 0 і 1. Такі операції реалізуються логічними елементами у відповідності із формулами алгебри логіки. В реальних умовах логічні змінні 0 і 1 відображаються, як правило, двома різними рівнями напруги: U0 і U1. Перехід від логічних змінних до електричних сигналів ставить питання про логічні домовленості. Необхідно домовитися, який із двох рівнів напруги прийняти за U0 і який за U1. Існують домовленості додатної і від’ємної логіки. У додатної логіки U1 U0, а у від’ємної U1 U0. Один і той же елемент, в залежності від прийнятої домовленості, виконує різні логічні операції. Перехід від операції в додатній логіці до операції у від’ємній здійсню ться інвертуванням усіх змінних.



Кл.слова:
схема -- плати -- обладнання

   Тип видання:   підручник   
15.

Задорожній, О. В.
Конспект лекцій з основ теорії міжнародного права [Електронний ресурс] / О. В. Задорожній, В. Г. Буткевич, В. В. Мицик. - К. : Вид-во КНУ ім. Т. Шевченка, 2001. - 145 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Термін “міжнародне право” є широко визнаним у правовій, дипломатичній, зовнішньополітичній практиці держав. Разом з тим, в залежності від різних чинників в різні часи для позначення цього феномену були запропоновані та застосовувалися десятки інших термінів. Втім, за винятком терміну “право народів”, що застосовується у німецькій, норвезькій, ісландській, фламандській та деяких інших мовах, у переважній більшості вживається саме термін “міжнародне право”.



Кл.слова:
законодавство -- право

   Тип видання:   монографія   
16.

Ярун, Г. М.
Кореляція форми і змісту в розвитку української прислівникової системи [Електронний ресурс] / Г. М. Ярун. - К. : Наукова думка, 1993. - 112 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії описуються кореляційні процеси, які формують і трансформують знакову структуру первинних українських прислівників на давньоруському і староукраїнському грунті. Особливу увагу приділено структурним змінам прислівника на всіх рівнях організації його як складного знакового комплексу.



Кл.слова:
прислівник -- лексика -- мова -- слово

   Тип видання:   навчальний посібник   
17.

Колядич, О. І.
Кореційна педагогіка [Електронний ресурс] / О. І. Колядич ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Інститут соціальних технологій. Кафедра реабілітації. - К. : Університет “Україна”, 2010. - 19 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Корекційна педагогіка (від. лат. cоrrectio - виправляти) – це галузь педагогічної науки, яка вивчає закономірності і причини виникнення відхилень психічного і фізичного розвитку та розробляє шляхи і способи їх виправлення. Основні завдання корекційної педагогіки: 1. Виявлення та комплексний аналіз причин і факторів, що призводять до відхилень у розвитку і поведінці. 2. Вивчення поняття «норма» в навчанні і вихованні, в залежності від захворювання. 3. Розробка та впровадження практичних методик (технологій) корекційної роботи з дітьми різних вікових груп в залежності від захворювання. 4. Накопичення і систематизація наукових знань про недоліки психічного і фізичного розвитку.



Кл.слова:
виховання -- розвиток дитини -- психологія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
18.

Лознянський, Борис.
Лузна-Лозна. Село на Поділлі [Електронний ресурс] = Вибрані твори : історико-науковий та художній нарис. Том 11 / Б. Лознянський. - Вінниця : ТОВ "Твори", 2018. - 728 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 60.00 Мб


У пропонованому виданні автор ґрунтовного дослідження історії села намагався через різноманітні джерела інформації з минулого і сьогодення подати хоча б наближену до істини історію села в суголосі з життєдіяльністю багатьох селян Лузни-Лозни, історією Вінничини, Поділля та України. Розглядається життя селян Лозни в різні епохи колонізації: Татарської (1240-1362 рр.); Литовської (1362-1569 рр.); Польської (1569-1775 рр.); Московської (1654 (1775-Поділля)-1991 рр.). Ці епохи рабської залежності від чужинців генетично вплинули як на селян Лузни-Лозни, жителів Поділля так і всієї України. Подається сучасний невтішний стан Лозни, обґрунтовуються його причини та вносяться пропозиції щодо майбутнього. Основна ідея твору – відновити історію села, показати вузлові моменти нашої важкої історії та відзначити, що історія кожного поселення є проекція історії краю і нашої країни – древньої Русі, згадати селян давнього і сучасного періоду, хоча б окремі особливості їхнього життя.




   Тип видання:   наукове видання   
19.

Портнов, Андрій.
Між «Центральною Європою» та «Русским миром» [Електронний ресурс] : сучасна Україна у просторі міжнародних інтелектуальних дискусій / А. Портнов ; Національний інститут стратегічних досліджень. - К. : [б. в.], 2009. - 160 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На початку 90–х років у політологічній та історичній науках переважав оптимізм щодо нових посткомуністичних держав на сході Європи. Теорія трансформації передбачала, що демократизація політичних систем, лібералізація економічних відносин та культурна відкритість до світу дозволить колишнім радянським республікам швидко прийняти нові (і фактично єдино можливі) правила гри. Теза Френсиса Фукуями про «кінець історії» як синонім всесвітнього тріумфу демократії та лібералізму сприймалася тоді цілком реалістично. Утім досить швидко ці ілюзії розвіялися. Посткомуністичні країни продемонстрували різну ступінь готовності та спроможності до «трансформацій», а їхні комуністичні еліти засвідчили подиву гідний хист до ідеологічної мімікрії, яка забезпечила їм збереження (а часто–густо і розширення) важелів впливу. Розчарування у можливості швидкого переходу до brave new world надало великої популярності теоріям залежності сучасного розвитку від історії (path dependency), які стисло можна узагальнити так: те, куди ми прийдемо залежить від того, звідки ми вийшли (відповідно, до деяких цілей із означеної відправної точки дістатися просто нереально). Такий підхіднаголошував на присутності (хай і неусвідомленої) історії у сучасних політичних та культурних процесах. Але, водночас, у своїх крайніх виявах він відверто межував з цивілізаційно–культурним детермінізмом. За слушним зауваженням Керстін Ціммер, подолання обмежень кожної з описаних вище пояснювальних схем можливе шляхом їх творчого і недогматичного поєднання. Ця книжка пропонує дещо іншу перспективу у підході до тієї самої проблеми. У ній ідеться про інтелектуальні дискусії, різні спроби концептуалізації історії та сучасних проблем того регіону, який дехто воліє називати «посткомуністичними країнами», дехто – «Центрально–Східною Європою», а ще інші – «Русским миром». Україна та її історія нерідко перебуває в осерді цих дискусій, які, втім, надалі радше малознані й навіть не завжди присутні у вітчизняному академічному чи політичному дискурсах. Книжка складається з чотирьох розділів. Кожен з них – це перероблені і доповнені версії статей, що друкувалися в наукових часописах України, Росії, Польщі, Угорщини, Німеччини, Японії. Але саме в такому вигляді, як вони наведені у книзі, ці тексти раніше не публікувалися.



Кл.слова:
геополітика -- історіософія -- український дискурс

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Математика   
20.

Єрмакова, О. А.
Математичний аналіз [Електронний ресурс] / О. А. Єрмакова ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2011. - 144 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В цій темі будуть розглянуті питання, пов’язані з: поняттям функції, функціональної залежності, способами задання функції, загальними властивостями функції, основними елементарними функціями, інтерполяцією функції.



Кл.слова:
математика -- функція
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського