РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (29)Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч511.492.1<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Джим В. Ю. Розробка методик порівняння систем підготовки спортсменів-бодибілдерів // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2013. - № 5.
2.

Джим В. Ю. Порівняльний аналіз методик тренування та особливостей харчування спортсменів-бодібілдерів у перехідному періоді // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2014. - № 1.
3.

Джим В. Ю. Удосконалення тренувального процесу кваліфікованих бодібілдерів у спеціально-підготовчому етапі підготовчого періоду // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2014. - № 6.
4.

Усыченко В. В. Информационные технологии в системе подготовки высококвалифицированных спортсменов-бодибилдеров. — 2008 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
5.

Кривчикова Е. Д. Использование средств бодибилдинга в системе физкультурно-оздоровительных занятий юношей. — 2008 // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві.
6.

Джим В. Ю. Особливості харчування бодибілдерів у підготовчому періоді тренувань // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2013. - № 4.
7.

Славітяк О. С. Удосконалення тренувального процесу спортсменів у бодібілдингу на основі оптимального застосування базових та формуючих вправ у мезоциклах підготовки : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01. — Київ, 2018
8.

Бєльська Д. В. Вплив занять бодифітнесом (бодибілдингом) на прояв фізичних якостей спортсменок протягом 15 - 17 років // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2021. - № 5.
9.

Чжао Цзе Порівняльний аналіз зміни показників складу тіла в бодібілдерів в умовах різних навантажень, використовуючи вправи на тренажерах чи з вільною вагою обтяження // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2023. - № 1.
10.

Ажиппо О. Ю. Особливості удосконалення методик харчування висококваліфікованих бодібілдерів у перехідному періоді підготовки // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2015. - № 1.
11.

Мулик В. Вплив занять бодібілдингом на фізичні якості кваліфікованих спортсменок у різні фази специфічного біологічного циклу // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2017. - № 1.
12.

Джим Є. Вплив занять бодібілдингом на зміни антропометричних показників кваліфікованих спортсменок у різні фази специфічного біологічного циклу // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2017. - № 4.
13.

Kopanski R.  Training loadings of highly skilled body builders. — 2007 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
14.

Капко І. О. Морфологічні показники висококваліфікованих спортсменів, які спеціалізуються у пауерліфтингу. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
15.

Мичуда А.  Особенности конкуренции в сфере фитнесс-бизнеса. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
16.

Капко І. О. Комплексна система оцінки спеціальної підготовленості спортсменів високої кваліфікації у пауерліфтингу. — 2003 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
17.

Дидык Т. Н. Динамика физических и психомоторных показателей пауэрлифтеров различной квалификации. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
18.

Чернозуб А.  Взаємозв'язок між побудовою програм тренувальних занять в атлетизмі та функціональними властивостями м'язової маси спортсменів. — 2001 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
19.

Пітенко С. Л. Залежність тренувальної роботи у бодібілдингу від будови тіла спортсменів. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
20.

Радзиевский А.  О механизме возникновения "болезни ветеранов бодибилдинга". — 2001 // Наука в олимп. спорте.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського