Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (1347)Книжкові видання та компакт-диски (766)Журнали та продовжувані видання (49)
Пошуковий запит: (<.>A=Макаренко$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 75
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Макаренко 
Акціонування, інвестування і забезпечення соціально- економічної стабільності підприємства в умовах формування ринкових відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Олександр Павлович Макаренко ; Харківський держ. ун-т. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290 + У9(4Укр)301 + У9(4Укр)306.7
Шифр НБУВ: РА311992

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Макаренко Н.О. 
Розробка плазмового процесу з аксіальним подаванням порошкового дроту для наплавлення прес-форм: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / Н.О. Макаренко ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці матеріалів, технології та обладнання для плазмового наплавлення з аксиальним подаванням порошкового дроту для виготовлення прес-форм скляних ізоляторів та інших виробів. Розроблено нову технологію із подвійним додатковим підігрівом дроту за рахунок збільшення вильоту і плазмової дуги. Проведено дослідження з метою підвищення ефективності плазмового наплавлення, забезпечення заданих властивостей шляхом розробки нових складів порошкових дротів. Визначено діапазон оптимальних режимів та вимог до плазмотронів і джерел живлення. Висвітлено процес нагріву електродного дроту, що подається через внутрішню порожнину неплавкого електрода, за віссю плазмової дуги, виділено чотири дільниці надходження тепла. Доведено, що теплові потоки в оболонку дроту найбільш великі на дільницях каналу сопла та видимого вильоту. Теплота від оболонки передається серцевині, компоненти якої підібрано з урахуванням можливих реакцій за достатньо високих температур. У відповідних режимах горіння дуг, значна частина окислів відшлаковується всередині порошкового дроту до його плавлення, що сприятливо відбивається на якості наплавленого металу. Основні результати роботи запроваджено під час наплавлення ряду деталей та інструментів, що працюють в агресивному середовищі та перемінних термічних циклах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.3-56
Шифр НБУВ: РА307752 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Макаренко П.М. 
Організація і економічний механізм адаптації аграрного господарювання до ринково-підприємницького середовища: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.02 / П.М. Макаренко ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 1999. — 35 с. — укp.

Досліджуються проблеми адаптації господарювання до ринкових умов на рівні підприємств АПК. Розширена і поглиблена теорія цієї економічної категорії, розроблені її методологія, методики і організаційно-економічний механізм реалізації. Визначено, що економічна адаптація сприяє становленню і розвитку підприємництва в сільському господарстві через здійснення комплексної системи заходів з реорганізації, реструктуризації, мировій угоді і санації існуючих підприємств. Встановлено витоки і причини кризового стану аграрної економіки і виявлено чинники його призупинення. Визначені можливості і основні напрями в становленні і розвитку аграрного підприємництва на основі різних форм власності. Розкриті форми кооперування та інтеграції суб'єктів аграрного господарювання між собою, на рівні галузей і сфер АПК. Обгрунтовано підходи щодо усунення диспаритету цін і ціноутворення на засоби виробництва і послуги для села. Розроблено науково-методичні засади системи кредитування, державної підтримки і якісних змін правової регламентації економічної діяльності підприємницьких структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Макаренко В.Д. 
Особливості клініки та перебігу гострих кишкових інфекцій у дітей першого року життя, інфікованих цитомегаловірусом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / В.Д. Макаренко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Вивчені особливості клінічного перебігу гострих кишкових інфекцій (ГКІ) у дітей раннього віку, інфікованих цитомегаловірусом (ЦМВ). З'ясовано, що при тяжкому перебігу ГКІ у дітей першого року життя частота інфікування ЦМВ склала 66,4%. Дана оцінка деяким показникам і імунологічної реактивності дітей першого року життя з ГКІ, інфікованих ЦМВ. Розроблені клініко-лабораторні критерії діагностики ЦМВ у дітей першого року життя з ГКІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-3

Рубрики:

      
5.

Макаренко Е.М. 
Ментальність і формування політичної культури нації (соціально-філософський аналіз): Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / Е.М. Макаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням генези та функціонування ментальності у феноменах духовного буття нації, зокрема, впливу ментальності на формування політичної культури нації. Розглянуто чинники, які призводять до виникнення певної ментальності - політичні, соціопсихічні, мовні, культурні. Політичну культуру подано як феномен духовного буття, що зумовлений типом пануючої ментальності у даному суспільстві. На підставі аналізу історичних і сучасних поглядів на цю проблему зроблено висновок про необхідність урахування ментальних традицій нації у розбудові демократичної політичної культури заради утвердження громадянського суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671.13 + Ф054
Шифр НБУВ: РА307755 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Макаренко О.В. 
Вплив шорсткості поверхні та умов освітлення на колірні характеристики об'єктів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / О.В. Макаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Виявлено фізичні механізми, що зумовлюють зміни кольору в процесі зміни шорсткості поверхні та умов освітлення. Досліджено слабко- та сильнопоглинаючі зразки. Доведено, що суттєве відхилення закону розсіяння від закону Ламберта, викликане асиметрією розсіяння світла в товщі зразка та наявністю дзеркальної компоненти, призводить до не збігу колірних характеристик, визначених за різних умов освітлення. Відзначено, що на колір металевих зразків із шорсткими поверхнями однаково впливають ефекти, пов'язані з перерозподілом розсіяного світла внаслідок явищ дифракції та інтерференції, а також ефект зменшення інтенсивності дзеркальної компоненти внаслідок збудження поверхневих плазмон-поляритонів. Запропоновано теоретичні моделі, методики й алгоритми розрахунку оптичних характеристик зразків з поверхнями різного ступеня шорсткості з подальшим визначенням кутової структури розсіяного світлового поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В343.91
Шифр НБУВ: РА312307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Макаренко Г.Г. 
Музика - як метамистецтво в ірраціоналістичній естетиці XIX століття: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.08 / Г.Г. Макаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Проаналізовано музичне мистецтво в контексті ірраціоналістичної філософії XIX ст.З метою визначення ірраціоналізму як відповідь на кризу традиційної раціоналістичної філософії, виокремлено естетичні погляди А.Шопенгауера, Ф.Ніцше, аргументовано погляд на музику як вид мистецтва, здатний виконати функцію метамистецтва. Наведено концепцію, підсилену зверненням до творчої спадщини Ріхарда Вагнера. Видатний німецький композитор, захоплюючись ідеями А.Шопенгауера, водночас, мав значний вплив на формування естетико-мистецтвознавчої позиції Ф.Ніцше. Використовуючи логіку теоретичної спадкоємності "Шопенгауер - Вагнер - Ніцше", розкрито значення таких естетичних проблем, як художня обдарованість, геніальність, міфологічне мислення, створення та сприймання художнього образу. Органічно поєднано теоретичний аналіз із розглядом практики розвитку музичного (оперного) мистецтва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю812.453.1 + Ю812.291.1 + Ю8г(0)5
Шифр НБУВ: РА309227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
8.

Макаренко П.В. 
Професійна "Я-концепція" майбутніх фахівців правоохоронної діяльності: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / П.В. Макаренко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Висвітлено основні тенденції становлення професійної самосвідомості у майбутніх фахівців правоохоронної діяльності. Наведено різноманітні характеристики самоідентифікації особистості з профісією як сьогодні, так і в майбутньому для курсантів вищого навчального закладу системи Міністерства внутрішніх справ України. Досліджено мотивацію вибору професійної діяльності. Визначено взаємозв'язок мотивації вибору професійної діяльності з параметрами самоідентифікації особистості з професією. Встановлено, що в досліджуваних групах з адекватним типом мотивації фіксується високий рівень перспективної ідентифікації себе з професією. У групах з високим рівнем перспективної самоідентифікації переважає позитивне неусвідомлене емоційне ставлення до професійно-важливих понять. Перспективна самоідентифікація особистості з професією є смислоутворювальним фактором, який впливає на професійний розвиток особистості та може виступати як діагностичний показник у ході дослідження гармонійності формування професійної "Я-концепції" майбутніх фахівців правоохоронної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.29
Шифр НБУВ: РА315030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Макаренко С.С. 
Психологічні умови розвитку комунікативної компетентності учителя: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / С.С. Макаренко ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Вивчено психологічні умови розвитку комунікативної компетентності учителя. Теоретично обгрунтовано й експериментально виявлено залежність розвитку комунікативної компетентності від сформованості у вчителів рефлексивного ставлення до себе як до суб'єктів професійно-педагогічної діяльності, адекватності та повноти їх уявлень про власну особистість, специфіки їх "імпліцитної концепції особистості", на підставі якої оцінено партнерів у спілкуванні, за наявністю в них умінь диференціювати й адекватно виражати власні почуття та психоемоційні стани. Розроблено й апробовано методику розвитку у вчителів продуктивного рівня комунікативної компетентності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю984.030.2-994 + Ю940.91 + Ч421.430
Шифр НБУВ: РА312542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Макаренко А.П. 
Організація приватних підприємств в сільському господарстві (на матеріалах Дніпропетровської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.П. Макаренко ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Запропоновано теоретичні та організаційно-економічні підходи щодо формування та ефективного функціонування приватних підприємств, які орендують землю та майно. Розкрито сутність власності, розроблено структурно-логічну схему трансформації форм і виявлено різновиди приватної власності в сільському господарстві. Висвітлено поняття приватного сільськогосподарського підприємства, сформованого на базі власних і орендованих земельних ділянок і майна. Визначено види приватних підприємств за формами використання земельних угідь, розроблено їх класифікацію. Значну увагу приділено виявленню соціальних, економічних, соціокультурних, організаційних чинників, що обумовлюють розвиток приватно-орендного господарювання на селі та вплив їх на результати діяльності приватних аграрних формувань. Удосконалено методику визначення грошової оцінки землі для досліджуваного регіону та запропоновано доповнення до чинного законодавства щодо застави права оренди землі та лізингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.4 + У9(4УКР-4ДНІ)321.4
Шифр НБУВ: РА315498 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Макаренко Р.О. 
Кінематика течії у тупикових зонах вихрових камер: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.05 / Р.О. Макаренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 20 с. — укp.

Наведено фізичну модель кінематики тупикових течій у камерах зі зосередженим тангенціальним підведенням газу. На підставі експериментального вивчення механізму підтягування рідини (газу) до глухого торця дозволило розроблено фізичну модель "торцевого ефекту". Вперше отримано дослідні дані про багатошарову структуру осередненої течії в тупиковій частині вихрової камери за різних глибин розташування торця щодо одиночного впускного сопла. Встановлено закономірності та запропоновано емпіричні формули, що описують залежність геометрії та кінематики тупикової течії від вхідних параметрів: геометрії вихрової камери, сопла та режимів роботи. Для розрахунку вихрових камер запропоновано спеціально складену програму. Надано рекомендації щодо використання отриманих даних про особливості тупикових течій під час проектування вихрових камер з зосередженим тангенціальним підведенням робочого середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж605.5
Шифр НБУВ: РА316059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Макаренко Ю.В. 
Економічна оцінка впливу авіатранспортних процесів в Україні на навколишнє середовище: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / Ю.В. Макаренко ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено науково-методичні підходи до економічної оцінки впливу цивільної авіації на навколишнє середовище. Наведено розрахунки відповідних економічних збитків, пов'язаних із роботою повітряного транспорту в масштабах країни для різних видів польотів та окремих літаків. Виявлено найбільш суттєві фактори впливу авіації на довкілля, виділено компоненти емісії, які мають вирішальне значення для розмірів збитків. Запроновано методи для розрахунку економічної та соціальної ефективності заходів, спрямованих на зниження впливу авіатранспортних процесів на природу. Апробовано механізм економічної компенсації впливу цивільної авіації на навколишнє середовище.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)375-28
Шифр НБУВ: РА314122 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Макаренко 
Агроекологічна оцінка мінеральних добрив за впливом на грунтову систему: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 03.00.16 / Наталія Анатоліївна Макаренко ; Інститут агроекології та біотехнології УААН. — К., 2002. — 35 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П040.3-6
Шифр НБУВ: РА322450

Рубрики:

      
14.

Макаренко А.В. 
Державний комітет у системі органів виконавчої влади: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.В. Макаренко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Надано загальну характеристику органів виконавчої влади, відзначено, що метою їх існування є здійснення державної діяльності особливого виду - державного управління. Зазначено, що державне управління, здійснюване державними комітетами, повинно мати міжгалузевий характер, забезпечувати єдине вирішення загальнодержавних проблем у будь якій сфері. Запропоновано перелік характерних ознак державного комітету, які визначають його роль в системі та дозволяють відмежувати від інших органів виконавчої влади. Проаналізовано стан правового регулювання діяльності державних комітетів, обгрунтовано відповідні пропозиції щодо теорії та практики діяльності державних комітетів та вдосконалення її правового регулювання. Розглянуто діючу систему державних комітетів, запропоновано шляхи її оптимізації. Особливу увагу приділено дослідженню існуючого правового статусу державних комітетів та наведено практичні рекомендації щодо його покращання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.18
Шифр НБУВ: РА321741

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Макаренко Є.А. 
Міжнародна інформаційна політика: структура, тенденції, перспективи: Автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.04 / Є.А. Макаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 41 с. — укp.

Вперше комплексно досліджено глобальні трансформації системи міжнародних відносин, зумовлені феноменом глобалізації комунікації та формуванням інформаційної парадигми міжнародного розвитку кінця XX - початку XXI ст. Концептуалізовано сучасний стан і тенденції міжнародної інформаційної політики на різних рівнях міжнародних зв'язків - глобальному, регіональному та національному. Виявлено пріоритети національної політики в галузі інформації та комунікації шляхом компаративного аналізу стратегій національного розвитку за умов становлення інформаційного суспільства. Розглянуто структуру міжнародної інформаційної політики, визначено інформаційні чинники в сфері економічних, зовнішньополітичних, правових відносин та у сфері міжнародної безпеки. З погляду глобальних трансформацій світової політики з'ясовано формування та розвиток інформаційного суспільства в Україні. Визначено міжнародні пріоритети національної інформаційної політики, а також наведено рекомендації для розробки та реалізації зовнішньополітичних стратегій і забезпечення національних інтересів у сфері міжнародних інформаційних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: А6
Шифр НБУВ: РА318066 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Макаренко Р.М. 
Литі цементно-зольні бетони з добавками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ) для покриття підлог: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Р.М. Макаренко ; Придніпров. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 16 с. — укp.

Досліджено структуру та властивості литих цементно-зольних дрібнозернистих бетонів з домішками поліфункціональних модифікаторів (ПФМ), що включають суперпластифікатор С-3 і полівінілацетатну дисперсію або сополімер ПВА - полівінілацетатверсатат. З'ясовано, що домішки ПФМ впливають на в'язкість цементно-зольних паст, позитивно змінюють водопотребу, водостримувальну, повітретягучу здатність та інші властивості бетонних сумішей. Вони модифікують структуру цементно-зольного каменю, зумовлюють збільшення об'єму закритих пор, зменшують середній розмір пор і підвищують їх однорідність. Вивчено властивості цементно-зольних бетонів з домішками міцнісних показників, деформативності, стійкості до стирання та удару. Розроблено технологічні параметри отримання литих цементно-зольних бетонів з домішками ПФМ і сухих сумішей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н454.75 + Н626.102.164
Шифр НБУВ: РА316938 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Макаренко М.І. 
Бюджетно-монетарне регулювання цін у трансформаційній економіці: Автореф. дис. д-ра екон. наук: 08.01.01 / М.І. Макаренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 29 с. — укp.

Визначено суть, функції та структуру механізму бюджетно-монетарного регулювання цін. Встановлено, що в процесі ринкової трансформації економіки відбувається об'єктивна заміна прямих адміністративних інструментів цінорегулювання непрямими економічними, серед яких зростає роль податково-бюджентних, видатково-бюджетних і грошово-кредитних регуляторів. Визначено особливості впливу прямих, непрямих податків і субсидій на рівень, структуру і динаміку цін. Виявлено особливості функціонального зв'язку між динамікою цін та грошових агрегатів, запропоновано механізм досягнення макроекономічної цінової стабільності монетарними інструментами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.8 + У9(4УКР)0-861 +
Шифр НБУВ: РА328170

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Макаренко М.П. 
Напівпровідникові перетворювачі модуляційного типу (системне моделювання, аналіз електромагнітних процесів): Автореф. дис. д-ра. техн. наук: 05.09.12 / М.П. Макаренко ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2003. — 37 с.: рис. — укp.

Викладено теорію системного аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах модуляційного типу за розробленими методами системного моделювання: багатопараметричних модулюючих функцій, умовних рівнянь, визначення еквівалентних опорів сталих структур та моделювання електромагнітних процесів на їх основі. Запропоновано узагальнені математичні моделі для аналізу перетворювачів з розгалуженими структурами, математичне забезпечення систем управління, нові структури інверторів напруги та алгоритми управління ними у перетворювачах зі змінними та постійними вихідними напругами. Досліджено способи регулювання вихідних напруг перетворювачів у процесі забезпечення їх симетрії відносно мережі, а також взаємозалежність процесів у перетворювачах та мережі живлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.54-01
Шифр НБУВ: РА326733

Рубрики:

      
19.

Макаренко Л.О. 
Теоретичні закономірності дії правових приписів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Л.О. Макаренко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Висвітлено основі концептуальні підходи щодо обгрунтування сутності правового припису. Вперше в Україні створено класифікацію правових приписів за юридичною силою. Запропоновано визначення даного поняття як державно-владного веління загального характеру, що міститься у тексті нормативно-правового акта та якому притаманні елементність, цілісність, логічна завершеність та формальна визначеність. Встановлено спільні ознаки та відмінності між правовими нормами та приписами, охарактеризовано їх своєрідність. З'ясовано теоретичні закономірності дії правових приписів у часі, просторі та за колом осіб. На підставі аналізу нормативних джерел та вітчизняного досвіду юридичної діяльності встановлено особливості дії правових приписів у процесі правозастосування та її залежність від форми реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 +
Шифр НБУВ: РА334712

Рубрики:

      
20.

Макаренко В.А. 
Соціальний захист населення: проблеми та тенденції розвитку: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / В.А. Макаренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретичні аспекти соціального захисту населення за умов ринкової трансформації суспільства, сутність яких зводиться до використання структурно-діяльнісної парадигми як моделі постановки та вирішення проблеми динаміки суспільства та процесів його самовідтворення. Сформульовано визначення понять "соціальна сфера" та "соціальний захист населення". Удосконалено методику оцінки стану соціального захисту населення та деформацій соціального розвитку за допомогою використання чинників демографічної сфери, соціальної інфраструктури, структури споживання та індикаторів соціального благополуччя. Обгрунтовано невідповідність між інституційним потенціалом соціального захисту та необхідністю змін практик самозахисту населення. З'ясовано особливості формування та реалізації механізмів управління та тенденції розвитку соціального захисту на різних рівнях життєдіяльності суспільства. Розроблено структурно-діяльнісну модель системи соціального захисту населення. Сформульовано рекомендації щодо удосконалення методики проведення соціологічного аналізу та використання регіональних та виробничих інноваційних технологій соціального захисту населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА339723

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського