Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (31)Реферативна база даних (498)Книжкові видання та компакт-диски (645)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю954.0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 70
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Озерський І.В. 
Взаємодія слідчого з органом дізнання в системі МВС України (організаційно-правовий та психологічний аналіз): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 19.00.06 / І.В. Озерський ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Вивчено сучасний стан взаємодії слідчого з органом дізнання, її межі, правову процедуру та значення для прийняття юридичних рішень. Досліджено організаційно-правові та психологічні умови та чинники, що впливають на зазначену взаємодію. Створено теоретико-правову основу взаємодії, наведено рекомендації щодо змін і доповнень до чинного кримінально-процесуального законодавства та проекту нового КПК України. Розроблено та апробовано процедуру експериментального виявлення та коригування конфліктної установки у взаємодіючих суб'єктів. Визначено професійно-психологічні властивості, необхідні для ефективної взаємодії. Наведено пропозиції щодо вдосконалення організації та проведення професійної психологічної підготовки слідчого та органу дізнання до взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Х891.9(4УКР)7-9 + Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА328156

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Черненький Ю.П. 
Вплив когнітивного стилю вчителя на міжособистісні конфлікти з учнями: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Ю.П. Черненький ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Розкрито зв'язок між когнітивним стилем учителя і його схильністю до міжособистісних конфліктів з учнями. Подано психологічний портрет конфліктогенного вчителя. Аналіз когнітивного стилю вчителів, схильних до конфліктів, дозволив установити, що цей зв'язок найбільш виразно виступає, якщо враховувати показники не одного параметру стилю, а їх системи; залежність від поля, тип реакції і когнітивну диференційованість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.430 + Ю954.04-7 + Ю940.91-7
Шифр НБУВ: РА307631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Дорошенко Н.М. 
Гендерна детермінація вибору студентами стратегії поведінки в конфлікті: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Н.М. Дорошенко ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2003. — 19 с.: табл., рис. — укp.

Вивчено гендерну детермінацію вибору особами юнацького віку стратегій поведінки в конфлікті. Теоретично обгрунтовано та експериментально доведено, що статеворольові настанови особистості визначають сталі поведінкові тенденції в конфлікті, зміна яких можлива лише у разі загрози порушення значущих персональних транзакцій. Розроблено та апробовано спеціальний курс для вищих та середніх навчальних закладів, спрямований на загальну гендерну освіту та формування практичних навичок використання повного спектру стратегій поведінки в конфліктних ситуаціях через корекцію гендерних стереотипів та статеворольових настановлень щодо власної поведінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Ю937.3 + С5*423.2*344 + С5*333.7 +
Шифр НБУВ: РА327386

Рубрики:

      
4.

Пампуха Л.О. 
Гендерні стереотипи в структурі рольового конфлікту жінки- керівника: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / Л.О. Пампуха ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено внутрішньоособистісний рольовий конфлікт жінки-керівника. Теоретично обгрунтовано й емпірично досліджено особливості гендерних стереотипів як складових внутрішньоособистісного рольового конфлікту жінки-керівника. Показано, що параметри гендерних стереотипів взаємопов'язані зі ступенем вияву цього конфлікту. Розглянуто особливості стереотипізації та зміст гендерних стереотипів у жінок-керівників. З'ясовано місце та значення гендерних стереотипів у структурі рольового конфлікту такої жінки. Визначено шляхи подолання рольового конфлікту жінки-керівника з застосуванням засобів корекції гендерних стереотипів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.05 + Ю937.31 +
Шифр НБУВ: РА345771

Рубрики:

      
5.

Василькова О.І. 
Динаміка неформального лідерства в навчальній групі ПТУ: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / О.І. Василькова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання виникнення, розвитку та функціонування лідерства в навчальній групі ПТУ. Виявлено, що лідерство формується в динаміці розвитку групи та відображає неформальну структуру міжособистісних відносин учнів. Визначено типи лідерства: інтелектуальний, емоційний, практичний. Складено психологічні "портрети" лідерства різних типів. Встановлено, що в основі механізму обрання лідера групи лежить процес психологічного ціннісного обміну, порівневе розгортання якого обумовлює динаміку лідерства, яка тісно пов'язана з загальним поетапним розвитком навчальної групи, найважливішими сферами її життєдіяльності. Розроблено та апробовано концептуальну модель структури керівного ядра навчальної групи ПТУ, використання якої дозволяє інженерно-педагогічним працівникам навчального закладу поширити діапазон впливу на учнів. Встановлено, що створена система цілеспрямованої роботи з лідерами та іншими членами навчальної групи, з інженерно-педагогічними працівниками та батьками учнів дозволяє стимулювати активність лідерів, групову згуртованість та задоволеність процесом спілкування; підвищити лідерський потенціал в інтересах формування та розвитку учнівського колективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч461.314 + Ю954.05 +
Шифр НБУВ: РА330560

Рубрики:

      
6.

Струніна В.М. 
Етносоціальні установки студентської молоді у структурі міжособистісної взаємодії: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / В.М. Струніна ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні підходи до вивчення етносоціальних установок за умов поліетнічного середовища у зарубіжній і вітчизняній психологічній літературі. Визначено основні проблеми вимірювання етносоціальних установок. Одержано нові емпіричні дані, що поглиблюють уявлення про особливості етносоціальної установки та її місце у структурі соціальної ідентичності. Визначено роль етносоціальної установки у структурі міжособистісних стосунків за умов поліетнічного середовища. Установлено взаємозв'язок між параметрами етносоціальних установок молоді та змістом і структурою міжособистісних стосунків за умов поліетнічного середовища. Виявлено особливості етносоціальних установок представників основних етноконтактних груп Криму. Проаналізовано соціально-психологічні чинники етносоціальних установок. Визначено параметри міжособистісної взаємодії представників молоді етноконтактних груп Автономної Республіки Крим.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Ю958 + С5*423.122*332.1 +
Шифр НБУВ: РА350426

Рубрики:

      
7.

Петрунько О.В. 
Імпліцитні типології політичних лідерів у свідомості електорату України: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / О.В. Петрунько ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Визначено поняття "імпліцитні типології політичних лідерів", як багатофункціонального когнітивного конструкту буденної свідомості, що опосередковує сприймання політиків електоратом. Розроблено концептуальну та емпіричну моделі дослідження, а також комплекс методів щодо емпіричного реконструювання та модельної репрезентації імпліцитних типологій політичних лідерів. Запропоновано трирівневу динамічну модель "розгортання" категоризаційного процесу під час сприймання та оцінювання політиків населенням. Відтворено універсальну систему еталонних типів політиків, з якими українські виборці зіставляють реальних політичних діячів за умов політичного вибору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.05 + Ф08 + С5*666*332.6*4
Шифр НБУВ: РА310634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Кенані С. 
Індикатори психологічного клімату спортивної команди: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С. Кенані ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й емпірично досліджено індикатори аналізу компонентів психологічного клімату спортивної команди. Доведено, що структура даного психологічного клімату відображає взаємозв'язок базових компонентів, які є індикаторами його динаміки. Виявлено суб'єктивні й об'єктивні групи факторів, які визначають стан психологічного клімату футбольної команди. Розроблено й апробовано програму тренінгу корекції як основної форми опанування зовнішніх і внутрішніх змін, спрямованих на підвищення ефективності використання особистісних, групових і організаційних ресурсів спортивної команди. З'ясовано, що впровадження розробленої авторської технології регуляції психологічного клімату до тренувального процесу футбольних команд істотно поліпшує груповий настрій і взаємовідносини у системах тренер - спортсмен і спостмен - спортсмен.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78.4(4УКР)7 + Ю954.04 +
Шифр НБУВ: РА341322

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Кудерміна О.І. 
Інструментальне спілкування як чинник успішності сумісної ігрової діяльності (на прикладі кваліфікованих волейболістів): Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / О.І. Кудерміна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам підвищення ефективності сумісної діяльності гравців спортивних команд, зважаючи на особливості їх інструментального спілкування у процесі загальної та спеціальної психологічної підготовки. Проведені теоретичний та експериментальний аналізи дозволили диференціювати соціально-психологічні параметри перцептивного, інтерактивного і комунікативного компонентів інструментального спілкування відповідно до ігрового амплуа спортсменів та рівня їх кваліфікації. Виявлені особливості компонентів структури інструментального спілкування волейболістів указують на доцільність і потребу диференційованого та індивідуалізованого підходів до психологічної підготовки спортсменів на підставі належності їх до команд різної спортивної кваліфікації, а також з урахуванням виконуваних ними у ході сумісної ігрової діяльності функціональних обов'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.0 + Ю943.5
Шифр НБУВ: РА310194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Ващенко І.В. 
Конфлікти у діяльності працівників органів внутрішніх справ і шляхи їх подолання (соціально-психологічний аспект): Автореф. дис... д-ра психол. наук: 19.00.05 / І.В. Ващенко ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2003. — 36 с.: рис. — укp.

Вивчено психологічні характеристики конфліктної компетентності та конфліктостійкості працівників органів внутрішніх справ (ОВС), виявлено соціально-психологічні резерви удосконалення їх діяльності за умов конфлікту. Визначено вимоги до правового забезпечення організації діяльності працівників ОВС за умов конфлікту з урахуванням психологічної природи конфліктної компетентності та конфліктостійкості. Докладно розглянуто типи та сутність конфліктів, які розв'язують працівники ОВС у своїй професійній діяльності, причини та фактори, що зумовлюють їх виникнення та перебіг. Встановлено залежність між взаємодією працівників різних підрозділів ОВС за умов конфлікту та якістю виконання поставлених перед ними завдань. Розроблено та апробовано технології попередження конфліктів працівниками ОВС та прийняття ними рішень за умов конфлікту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Х819(4УКР)112.011.022 +
Шифр НБУВ: РА324450

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Галяс І. А. 
Лідер як суб'єкт владної діяльності в умовах сучасного транзитивного суспільства (соціально-філософський аналіз): автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.03 / І. А. Галяс ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І. Вернадського. — Сімф., 2011. — 18 с. — укp.

Здійснено генезу феномена лідера та поглиблено розуміння природи й сутності цього явища. Комплексно проаналізовано діалектику об'єктивних умов і суб'єктивного фактора в різних системах координат суспільного розвитку докласового, традиційного й індустріального суспільств, а також суспільств перехідного періоду: Еллінізму, Ренесансу, Постмодерну. Досліджено атрибути й модуси лідера, виявлено еволюцію ціннісних орієнтирів у його діяльності. Позначено "больові точки" перехідного періоду сучасного українського суспільства. Значну увагу приділено аналізу аксіологічної раціональності "ситуативного" типу сучасного лідера за умов пстіндустріальної нетеократичної ери, що складається; формуванню на етапах транзитивності українського суспільства нової гуманістичної парадигми лідерства, адекватної виклику епохи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.05 + Ю6*18:С5 + С5*333.641.214
Шифр НБУВ: РА382498 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Шапіро О. О. 
Логічний аналіз конфлікту: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.06 / О. О. Шапіро ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Встановлено, що філософськими засадами логічного аналізу конфлікту є урахування дискретності та розгалуженості часу. Обгрунтовано, що підгрунтям логічного аналізу конфлікту може бути уточнена теоретико-ігрова семантика Я. Хінтики. Проведено систематизацію логічних засобів аналізу конфлікту на підставі з'ясування їх можливостей для моделювання конфліктної комунікації в межах сучасної формальної логіки. Показано на конкретному прикладі практичні можливості поєднання засобів декількох логік під час аналізу одного конфлікту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю4 в2:Ю9 + Ю954.04 в
Шифр НБУВ: РА377039 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Дроздова М.А. 
Механізми відтворення батьківських образів в уявленнях молоді про політичних лідерів: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.11 / М.А. Дроздова ; Ін-т соц. та політ. психології. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості й основні механізми зв'язку образів батьків і реальних та ідеальних політичних лідерів у свідомості молоді. Виявлено зв'язок між інтелектуально-діловими та комунікативними характеристиками образів одного або обох батьків і політичних лідерів. Досліджено вікові та статеві особливості зв'язку таких образів. Показано, що в його основу покладено механізм переносу, який виявляється в різних формах, наприклад, проективно-атрактивний, проективний, атрактивний, стереотипно-атрактивний, ідентифікаційний переноси. Запропонована програма психологічного семінару сприяла розвитку рефлексивних і соціально-перцептивних умінь молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю951.03 + Ю951.103 + Ю954.04
Шифр НБУВ: РА373896 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Кірюшатова Т.Г. 
Моделі та алгоритми інформаційної підтримки прийняття рішень при формуванні колективів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Т.Г. Кірюшатова ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі й алгоритми розв'язання задач формування виробничих колективів з урахуванням особистих якостей кожного члену колективу. Розглянуто особливості комп'ютеризованих систем, які використовуються для підбору кадрів. Запропоновано математичну модель людино-машинної ієрархічної системи керування виробничим колективом. Розроблено модель людини-оператора як системи, що самоорганізується, з функціональною адаптацією, особливістю якої є можливість визначити вузькі місця системи. Наведено структуру системи підтримки прийняття рішень (СППР) за умов формування колективів різної кількості. Створено алгоритм СППР, що забезпечує діалог особи, що приймає рішення, з системою та ефективною підтримкою прийняття рішень у процесі підбору кадрів у виробничий колектив, а також програмний комплекс для автоматизованої комп'ютеризованої системи, яка з урахуванням векторного профілю особистості здатна формувати стійкі пари, трійки для виконання виробничих завдань різної складності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.01 в605 + З970.53 +
Шифр НБУВ: РА338150

Рубрики:

      
15.

Романкова Л.М. 
Моделювання конфліктних ситуацій як засіб оптимізації міжособистісних стосунків в педагогічному колективі: Автореф. дис. канд. психол. наук: 19.00.07 / Л.М. Романкова ; Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. — Рівне, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено способи запровадження методу моделювання з метою корекції конфліктної взаємодії в педагогічному колективі. Проаналізовано теоретико-методологічні та концептуально-методичні засади модельного вивчення та корекції конфліктної взаємодії. Встановлено, що моделювання як оперування образно-символічними, фізичними (матеріальними), математичними (зокрема, графоаналітичними) моделями є дієвим засобом профілактики неконструктивного розв'язання конфліктів та корекції реальної конфліктної поведінки в педагогічному спілкуванні. Проведено моделювання конфліктної взаємодії, яке здійснено з використанням способів графологічної репрезентації, ігрового моделюванння та символічного (проективного) малювання в організаційно-методичних форматах науково-методичного семінару вчителів і соціально-психологічного тренінгу. На достовірній емпіричній базі підтверджено ефективність методу моделювання в системі активного соціально-психологічного навчання педагогів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю940.91 + Ю954.04 + Ч421.42
Шифр НБУВ: РА321225

Рубрики:

      
16.

Макагон 
Організаційно-педагогічні умови створення сприятливого навчально-виховного середовища в загальному навчальному закладі: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Олександр Емануїлович Макагон ; Харківський національний педагогічний ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.2 + Ч421.3 + Ю954.04
Шифр НБУВ: РА360273

Рубрики:

      
17.

Кобера А.В. 
Організаційно-психологічні детермінанти лідерства в органах внутрішніх справ України: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / А.В. Кобера ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти лідерства в органах внутрішніх справ України. Проаналізовано існуючі теорії та концепції лідерства, розглянуто особливості його виникнення в органах внутрішніх справ України та поліцейських організаціях зарубіжних країн. Встановлено, що умовою ефективності діяльності міліцейського підрозділу є виконання керівником ролі лідера колективу. До наукового обігу введено поняття "управлінський лідер органів внутрішніх справ". Визначено об'єктивні й суб'єктивні детермінанти лідерства в органах внутрішніх справ. Розроблено інтеграційну модель управлінського лідера. На підставі визначених професійно-значущих якостей управлінського лідера органів внутрішніх справ встановлено критерії професійно-психологічного відбору та підготовки керівників органів внутрішніх справ. Розроблено комплексну тренінгову програму розвитку лідерського потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.22 + Ю954.05 + Ю959.181 +
Шифр НБУВ: РА356010

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
18.

Макарчук Н.О. 
Особистісні детермінанти розв'язання конфліктних ситуацій у пізньому юнацькому віці: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Н.О. Макарчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Вивчено особистісні детермінанти, психологічні механізми виникнення та розв'язання конфліктних ситуацій у пізньому юнацькому віці. Розкрито суть понять "конфліктна ситуація" та "особистісні детермінанти розв'язання конфліктних ситуацій". Вивчено психологічні особливості конфліктних ситуацій та особистісної детермінації конфліктної взаємодії. Модифіковано діагностичні методики дослідження особистісної детермінації розв'язання зазначених ситуацій у пізньому юнацькому віці. Розглянуто та систематизовано базові особистісні детермінанти їх виникнення та розв'язання. Виокремлено типові конфліктні ситуації у студентському середовищі (зовнішньо-детерміновані, детерміновані групою, внутрішньо-детерміновані). Розроблено й апробовано систему з формування особистісних детермінант розв'язання конфліктних ситуацій у студентському віці особистісно-орієнтованими засобами. Обгрунтовано психологічні умови ефективності та чинники формування психологічних механізмів і особистісних детермінант розв'язання досліджених ситуацій у студентському середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Ю937.42 + Ч421.331.3 +
Шифр НБУВ: РА341061

Рубрики:

      
19.

Хіміч В.В. 
Особливості діяльності командирів прикордонних підрозділів з розв'язання міжособистісних конфліктів серед підлеглих: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.09 / В.В. Хіміч ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б.Хмельницького. — Хмельниц., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено діяльність командирів прикордонних підрозділів з вирішення міжособистісних конфліктів серед підлеглих. Уточнено сутність і наведено психологічну характеристику міжособистісних зіткнень. Визначено характерні ознаки деструктивних міжособистісних конфліктів серед прикордонників. Обгрунтовано основні вимоги до командира прикордонного підрозділу як суб'єкта вирішення міжособистісних конфліктів серед підлеглих. Розроблено програму діяльності командира прикордонного підрозділу з вирішення міжособистісних конфліктів серед підлеглих, експериментально підтверджено її ефективність. Наведено практичні рекомендації командирам прикордонних підрозділів щодо надання психологічної допомоги підлеглим, які є учасниками міжособистісних конфліктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Ю954.04 + Ю954.04
Шифр НБУВ: РА359287

Рубрики:

      
20.

Бистрова Ю.О. 
Особливості конфліктної поведінки розумово відсталих підлітків: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.08 / Ю.О. Бистрова ; Ін-т спец. педагогіки АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено науково обгрунтовану систему роботи з метою вивчення, запобігання та розв'язання конфліктів, взаємопов'язаних з поведінкою розумово відсталих підлітків. Виявлено чинники сімейного та шкільного життя, що впливають на формування різних стратегій конфліктної поведінки підлітків з інтелектуальною недостатністю. З'ясовано перевагу у такому конфлікті деструктивних стратегій поведінки, а саме: активної (суперництва), пасивних (уникнення, пристосування). Для розумово відсталих підлітків характерний особливий тип поведінки у конфлікті - застрявання. За його вияву підліток самостійно не впорається з ситуацією. Частіше застрявання виявляється у групі підлітків з психопатоподібними проявами, з недостатністю лобних долей, а також у підлітків з порушеннями нейродинаміки. Установлено вплив структури дефекту та нейродинаміки, рівня психічного розвитку, вікових особливостей і гендерних відмінностей підлітків на вибір стратегій поведінки за конфліктних ситуацій. Розроблено систему корекційної роботи з метою запобігання та розв'язання конфліктів у поведінці підлітків з інтелектуальною недостатністю. Проведено роботу за трьома напрямками з урахуванням компонентів розвитку особистості (когнітивного, емоційного та поведінкового), реалізовано психо-корекційну програму спеціальних занять-кроків з формування та розвитку навичок соціальної взаємодії та конструктивної поведінки у конфлікті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.25 + Ю954.04 +
Шифр НБУВ: РА349202

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського