РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
1.

Амосова Е. Н. Преимущества контроля частоты сердечных сокращений с помощью комбинации ивабрадина с <$Ebold beta>-адреноблокатором по сравнению с полнодозовой терапией <$Ebold beta>-адреноблокатором во влиянии на толерантность к физической нагрузке, продольную систолическую и диастолическую функции миокарда и уровень NT-proBNP у больных ишемической болезнью сердца с умеренно сниженной фракцией выброса: результаты двухмесячного наблюдения // Серце і судини. - 2014. - № 1.
2.

Сиволап В. Д. Структурно-функціональні зміни серця та клінічні особливості серцевої недостатності зі збереженою фракцією викиду лівого шлуночка у хворих, які перенесли інфаркт міокарда, коморбідний із артеріальною гіпертензією // Запорож. мед. журн.. - 2013. - № 6.
3.

Сиволап В. Д. Порівняльна оцінка впливу кандесартану та раміприлу на рівні GDF 15 і NTproBNP, структурно-функціональні показники серця у хворих на ішемічну хворобу серця з безсимптомною діастолічною дисфункцією, які перенесли інфаркт міокарда на тлі артеріальної гіпертензії // Патологія. - 2014. - № 1.
4.

Земляний Я. В. Динаміка структурно-функціональних змін серця та рівнів GDF 15 і NTproBNP на тлі терапії кандесартаном і раміприлом у хворих на серцеву недостатність зі збереженою фракцією викиду, які перенесли інфаркт міокарда на тлі артеріальної гіпертензії // Запорож. мед. журн.. - 2014. - № 2.
5.

Сиволап В. Д. Прогностичне значення рівнів GDF 15 і NTproBNP та ехокардіографічних показників у хворих на серцеву недостатність зі збереженою фракцією викиду та безсимптомну діастолічну дисфункцію, які перенесли інфаркт міокарда на тлі артеріальної гіпертензії // Запорож. мед. журн.. - 2014. - № 3.
6.

Колесник М. Ю. Виявлення ознак підвищення тиску наповнення лівого шлуночка за допомогою стрес-ехокардіографії з дозованим фізичним навантаженням у чоловіків із неускладненою артеріальною гіпертензією // Серце і судини. - 2014. - № 3.
7.

Дудник В. М. Діастолічна дисфункція міокарда у дітей з вродженими вадами серця після оперативної корекції // Соврем. педиатрия. - 2015. - № 3.
8.

Щерецкий А. А. Влияние морфологии первичных кристаллов α-твердого раствора в алюминиевых отливках на их термофизические характеристики // Процессы литья. - 2016. - № 5.
9.

Радченко Г. Д. Порівняння впливу фіксованої комбінації периндоприл/амлодипін на ураження органів-мішеней у пацієнтів з артеріальною гіпертензією з ішемічною хворобою серця та без неї (результати дослідження EPHES) // Артер. гипертензия. - 2016. - № 5.
10.

Черняева Е. И. Первый опыт использования тканевой допплерэхокардиографии для верификации диагноза хронической сердечной недостаточности с сохраненной фракцией выброса левого желудочка: клиническая характеристика пациентов и оценка морфофункционального состояния сердца // Серце і судини. - 2016. - № 4.
11.

Амосова К. М. Порівняльна ефективність "нітратцентричної" і "діуретикоцентричної" стратегій лікування хворих з гострою декомпенсованою серцевою недостатністю щодо деконгестії та найближчих наслідків // Серце і судини. - 2017. - № 2.
12.

Амосова К. М. Зв'язок дисфункції нирок у хворих з гострою декомпенсованою серцевою недостатністю з визначенням клінічної та гемодинамічної конгестії за допомогою маркерів гострого пошкодження нирок і ефективність деконгестивної терапії // Серце і судини. - 2017. - № 2.
13.

Амосова К. М. Порівняльна ефективність "нітратцентричної" та "діуретикоцентричної" стратегій лікування гострої декомпенсованої серцевої недостатності у хворих з хронічною хворобою нирок щодо деконгестії та важких серцево-судинних ускладнень // Укр. терапевт. журн.. - 2017. - № 2.
14.

Амосова К. М. Показники шлуночково-артеріальної взаємодії та центральної гемодинаміки у хворих із м'якою та помірною неускладненою артеріальною гіпертензією залежно від наявності діастолічної дисфункції лівого шлуночка та їх взаємозв'язок // Серце і судини. - 2017. - № 3.
15.

Радченко Г. Д. Фактори, з якими асоціюється регрес ураження органів-мішеней на фоні терапії фіксованою комбінацією периндоприлу/амлодипіну в гіпертензивних пацієнтів залежно від наявності ішемічної хвороби серця // Артер. гипертензия. - 2017. - № 2.
16.

Амосова К. М. Особливості різних фенотипів погіршення функції нирок у хворих з гострою декомпенсованою серцевою недостатністю залежно від змін рівня ліпокаліну, асоційованого із желатиназою нейтрофілів, і вихідної функції нирок // Серце і судини. - 2017. - № 4.
17.

Василенко О. В. Зв'язок індукованого фізичним навантаженням підвищення тиску наповнення лівого шлуночка зі змінами рівня NT-proBNP та гіпертрофією лівого шлуночка у хворих з артеріальною гіпертензією // Серце і судини. - 2018. - № 2.
18.

Сыволап В. В. Зависимость толщины интима-медиа сонных артерий от массы тела больных гипертонической болезнью // Запорож. мед. журн.. - 2018. - 20, № 1.
19.

Амосова К. М. Гетерогенність пацієнтів з артеріальною гіпертензією та серцевою недостатністю зі збереженою фракцією викиду лівого шлуночка за клінічним профілем та структурно-функціональним станом серця і артерій залежно від наявності діагностичних критеріїв Європейського товариства кардіологів 2016 року // Серце і судини. - 2018. - № 3.
20.

Амосова К. М. Значущість неінвазивної оцінки підвищення тиску наповнення лівого шлуночка у пацієнтів з артеріальною гіпертензією, гіпертрофією лівого шлуночка, симптомами серцевої недостатності та збереженою фракцією викиду в реальному житті // Укр. терапевт. журн.. - 2018. - № 2.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського