Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (438)Книжкові видання та компакт-диски (410)Журнали та продовжувані видання (14)
Пошуковий запит: (<.>U=С5*5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 53
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бірюкова Т.Ф. 
Болонський імператив підготовки майбутніх менеджерів: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.10 / Т.Ф. Бірюкова ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2006. — 20 с. — укp.

З використанням самоорганізаційного підходу проаналізовано проблематику підготовки майбутніх менеджерів у контексті принципів Болонської декларації. Розкрито зміст поняття соціалізації особистості майбутнього менеджера, яка реалізується шляхом засвоєння норм і цінностей полікультурного соціуму, притаманних об'єднаній Європі (адаптаційна складова), а також засобами формування організаційної поведінки на підставі впровадження особистісно-орієнтованої освіти (професійна складова). Показано, що реалізація принципів Болонської декларації є шляхом ефективного розв'язання суперечності між національною освітньою системою підготовки майбутніх менеджерів (професійною соціалізацією) та загальноєвропейською культурою (процесом соціалізації, що має загальноцивілізаційне спрямування). З'ясовано, що специфіка сучасної підготовки конкурентоспроможних управлінських кадрів в Україні полягає в інтеграції здобутків національної освіти у полікультурну європейську спільноту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:Ч30 + С5*5*333.91 + Ч484(4) + У010.321 р3 +
Шифр НБУВ: РА343313

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
2.

Зубенко А.С. 
Взаємодія особистісної та соціальної ідентичності (соціально-філософський аналіз): Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / А.С. Зубенко ; Харк. ун-т повітр. сил. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження ідентичності як комплексного соціального феномену в контексті взаємодії особистісного та соціального аспектів даного процесу в епоху цивілізаційних перетворень і трансформаційно-модернізаційних зрушень в Україні. Проаналізовано історичні етапи становлення концепції ідентичності та визначено її смислове поле у межах гуманітарно-філософської традиції. Узагальнено наукові теорії ідентичності у вітчизняній і зарубіжній філософії, соціології та психології. Проведено системний аналіз змісту, структури, основних механізмів становлення, а також засобів формування та взаємодії особистісної та соціальної ідентичності. Визначено основні принципи плюралізації даного процесу та динаміку взаємовпливу її особистісного та соціального аспектів за умов цивілізаційно-культурних зрушень. Встановлено основні тенденції зміни ідентичності у сучасному суспільстві, запропоновано шляхи і форми подолання її кризи за умов України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*622 + Ю952.2 + С5*5 +
Шифр НБУВ: РА334834

Рубрики:

      
3.

Осокіна Ю.С. 
Відповідальність соціального суб'єкта: філософський аналіз: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / Ю.С. Осокіна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 17 с. — укp.

З'ясовано, що відповідальність соціального об'єкта є складним багатовимірним соціально-історичним феноменом, автентичне осмислення якого потребує використання різних пізнавальних підходів, а саме: діяльнісного, феноменологічного, формаційного, цивілізаційного. Обгрунтовано засадничу роль соціально-філософського підходу, з використанням якого розкрито полісемантичність поняття відповідальності соціального суб'єкта. Визначено його найважливіші значення та сутнісні характеристики, а також особливості структури та форм вияву зазначеної відповідальності. Значну увагу приділено його моральній, юридичній, політичній та екологічній формам. Розкрито суть поняття соціального суб'єкта відповідальноті та висвітлено трансформації зазначеного суб'єкта за умов глобалізації на базі комунікативного та комунітаристського підходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:C5*4 + Ю704.5 + С5*5*687.7 +
Шифр НБУВ: РА349520

Рубрики:

      
4.

Вєтрова 
Відтворення населення: регіональні особливості та стратегії реалізації життєвого потенціалу: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / Стелла Семенівна Вєтрова ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*145.1 + С5*326.3 + С5*5*332.1-723.4
Шифр НБУВ: РА339551

Рубрики:

      
5.

Хлопоніна Н.Є. 
Вплив рольових очікувань подружжя на характер сімейного спілкування: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / Н.Є. Хлопоніна ; Ін-т соц. та політ. психології АПН України. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Вивчено особливості сімейно-рольової взаємодії, сімейно-рольової сумісності подружжя стосовно різних сфер сімейних цінностей. Розглянуто взаємозв'язок рівня конфліктності у різних сферах сімейно-рольової взаємодії з показниками сімейного благополуччя. Теоретично обгрунтовано поняття "рольові очікування" стосовно сімейно-рольової взаємодії подружжя. Визначено властивості сімейних рольових очікувань, що істотно впливають на характер сімейного спілкування та показники сімейного благополуччя. Установлено значущий взаємозв'язок між суб'єктивною задоволеністю шлюбом і оцінкою подружжям рівня конфліктності у сферах подружньої підтримки й емоційного комфорту (єдиний емпіричний показник сімейного благополуччя). Виявлено комплексний характер узгодженості рольових очікувань, особистісної значущості та подружньої узгодженості сімейних цінностей, рольової адекватності подружжя, рівня конфліктності у різних сферах сімейно-рольової взаємодії (за принципом кругової каузальності). Запропоновано модель шлюбної мотивації - спрямованості на шлюбного партнера та сімейну систему, модель подружніх стосунків на підставі ступеня узгодженості функціонально-рольової системи сім'ї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю956-73 + С40(4Укр) + С5*5*344*332.1-723.25 +
Шифр НБУВ: РА351645

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
6.

Шабаєва Н. С. 
Гендерна соціалізація студентів коледжу в позанавчальній діяльності: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.05 / Н. С. Шабаєва ; Луган. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — Луганськ, 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблему гендерної соціалізації (ГС) студентів коледжу в позанавчальній діяльності (ПНД), визначено сутність та особливості ГС в ПНД на основі теоретичного аналізу досліджень, присвячених соціалізації та її гендерній складовій. Розроблено й обгрунтовано на теоретичному, змістовному та технологічному рівнях соціально-педагогічні умови ГС студентів коледжу в ПНД, основу яких складають: засвоєння студентами сучасних наукових гендерних знань (теорій, концепцій, підходів) як основи їх ціннісних ставлень щодо егалітарних гендерних уявлень; забезпечення орієнтації процесу ГС на формування в студентів соціальної активності, відповідальності, справедливості, тощо.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 + Ч471.38 + С5*423.2*344 + С5*5*333.91
Шифр НБУВ: РА380858 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Теплова Н. А. 
Державне управління процесом соціалізації людей з особливими потребами: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / Н. А. Теплова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано історичну та законодавчу основи проведення державної політики у даній сфері, узагальнено міжнародний досвід з питань надання освітніх послуг і забезпечення зайнятості людей з обмеженими фізичними можливостями як засобів соціалізації. Доведено потребу особливої уваги суспільства та повсякденної підтримки держави. Уточнено трактування соціально-політичної сутності поняття "інклюзивна освіта" та її складових. Визначено нові підходи до формування стратегії надання освітніх послуг і забезпечення зайнятості людей з особливими потребами, а також основні напрямки їх працевлаштування. Доведено, що за умов трансформації суспільної думки в Україні державне управління процесами соціалізації має спрямовуватися на забезпечення мінімальної матеріальної й інтелектуальної підтримки людей з особливими потребами, створення сприятливих умов і можливостей для їх особистісного розвитку та повноцінної інтеграції у суспільні справи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*333.91 + С5*423
Шифр НБУВ: РА376152 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Полюга В.А. 
Динаміка ціннісних орієнтацій військовослужбовців строкової служби: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / В.А. Полюга ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено динаміку ціннісних орієнтацій військовослужбовців строкової служби. Визначено концептуальний підхід до вивчення впливу військового середовища на ціннісно-нормативну систему особистості під час проходження строкової військової служби. Розвинуто систему поглядів щодо її структури та динаміки стосовно типової особистості військовослужбовця строкової служби. Висвітлено соціологічну теорію ідентифікації за умов трансформації даної системи під час зміни соціокультурного середовища. Встановлено основні типи реакції на військово-професійну субкультуру та її представників з боку військовослужбовців строкової служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*332.1-723.4*122.6 + С5*4*332.111.3-231.1 +
Шифр НБУВ: РА343154

Рубрики:

      
9.

Литовченко І. В. 
Дисфункціональність інститутів соціалізації молоді у сучасному українському суспільстві: автореф. дис. ... канд. філосов. наук : 09.00.03 / І. В. Литовченко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано явище дисфункціональності інститутів соціалізації, спотворення, а інколи й невиконання ними своїх функцій. Виявлено основні причини їх дисфункціональності, серед яких: несприятливість сімейно-побутового середовища, недосконалість системи освіти та виховання, проблема моральності у засобах масової інформації, практично необмежений доступ різних вікових груп населення до інформації, що суперечить моральним, правовим і соціальним нормам, у глобальній мережі Інтернет. На основі філософських, соціологічних, педагогічних і психологічних теоретичних джерел доведено, що наслідками дисфункціонування соціальних інститутів у сучасному українському суспільстві є порушення процесу соціалізації та виникнення девіантної поведінки молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*6 + С5*5*333.91
Шифр НБУВ: РА381743 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Дербак А.П. 
Духові засади становлення національної самосвідомості (соціально-філософський аналіз): Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / А.П. Дербак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розглянуто фундаментальні проблеми становлення національної самосвідомості як цілісної саморефлексії нації на власну життєдіяльність, що постає духовною рушійною силою її історичного поступу. Вперше комплексно проаналізовано основні духовні засади формування змісту національної самосвідомості: систему базових націознавчих знань, життєсмислові світоглядні орієнтири, моральні цінності та імперативи, що визначають життєву позицію суб'єктів національного буття, регулюють їх суспільну поведінку. Розкрито роль політичної свідомості як перехідної ланки від духовних складових становлення національної самосвідомості до її внутрішнього змісту. Показано, що вихідним конститувальним принципом формування національної самосвідомості як цілісного духовного феномену є національна ідея, яка переростає в національну ідеологію, що виконує роль формотвірного ядра, навколо якого синтезується змістова наповненість національної самосвідомості. Розглянуто інтегративну сутність змісту розвинених форм національної самосвідомості, її основних складових елементів, досліджено способи їх зв'язку між собою. Встановлено провідні функції національної самосвідомості, визначено джерела її формування у конкретних носіїв, способи впливу на діяльність суспільства. Висвітлено роль національної еліти у становленні та об'єктивації національної самосвідомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*622 + С5*5*331.111.3-355 +
Шифр НБУВ: РА345701

Рубрики:

      
11.

Єрескова Т.В. 
Еволюція національної самосвідомості в період суспільних трансформацій: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Т.В. Єрескова ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2007. — 21 с. — укp.

Розкрито механізми формування національної самосвідомості залежно від стадіальної позиції соціуму. Здійснено теоретичну інтерпретацію та емпіричний аналіз рівнів сформованості національної самосвідомості мешканців Донеччини залежно від їх соціально-демографічних характеристик. Визначено емпіричні індикатори рівнів даної самосвідомості. Проведено дослідження можливих версій її еволюції, на підставі якого проаналізовано ступінь консолідованості сучасного українського соціуму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*332.111.3-355 +
Шифр НБУВ: РА351949

Рубрики:

      
12.

Буркало Н. І. 
Етнокультурні особливості статеворольової ідентифікації особистості в підлітковому віці: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.05 / Н. І. Буркало ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Виявлено існування зумовленості статеворольової ідентифікації в підлітковому віці етнічними та культурними особливостями. Встановлено, що існують відмінності в проявах статеворольових типів у підлітків різних етнічних груп (фемінний тип статеворольової поведінки більш притаманний українським дівчатам, а андрогінний - польським дівчатам і дівчатам-мігрантам). Доведено, що культура впливає на всі сфери людського життя, зокрема на становлення статеворольової ідентифікації особистості в підлітковому віці. Визначено, що статеворольова ідентифікація в українських підлітків-мігрантів, які народилися та виросли в Польщі, формується так само, як у польських підлітків (на це впливають процеси інкультурації й акультурації).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2-734 + Ю983.402.2 + Ю983.73 + С5*5*332.111.3-231.1
Шифр НБУВ: РА373161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

      
13.

Неживець О.М. 
Забезпечення соціальної та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.М. Неживець ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення актуальних проблем соціальної та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Розглянуто теоретичні засади реабілітації, ресоціалізації та соціальної адаптації. Проаналізовано зміст даних категорій, їх тотожність і відмінність. Наведено соціально-демографічну, кримінально-правову, пенітенціарну та постпенітенціарну характеристику осіб, звільнених з місць позбавлення волі, їх трудові й кваліфікаційні можливості та якості. Проаналізовано теоретичні та практичні проблеми соціальної та трудової реабілітації звільнених осіб й обгрунтовано пропозиції щодо їх вирішення. Особливу увагу приділено питанням професійної орієнтації та професійно-технічної підготовки в установах відбування покарань за спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці. Сформульовано пропозиції щодо подальшого удосконалення нормативної та законодавчої бази, системи контролю та нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)18 + С5*5*333.911.3 +
Шифр НБУВ: РА336337

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Марікян С.В. 
Інноваційні трансформації інституту освіти як фактор оптимізації формування творчої особистості (соціологічний аналіз): автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / С.В. Марікян ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Розглянуто освіту як складну багаторівневу структуру. Проаналізовано інноваційні механізми, що забезпечують підвищення ефективності її функціонування та розвитку. Визначено протиріччя між різними рівнями системи освіти, зокрема, потребами школярів у певному рівні підготовки, який дозволяє бути випуснику школи конкурентоспроможним під час вступу до ВНЗ та забезпечує підготовку д навчання у ВУЗі, швидку адаптацію до його вимог, скорочення періоду професійної соціалізації, та відсутністю таких можливостей у сьогоденні. Запропоновано шляхи оптимізації управління інноваційними змінами в інституті освіти, зокрема, впровадження соціального аудиту як управлінської технології діагностики, що передбачає проведення контролю за впровадженням інновацій, їх впливу на навчальний процес та формування творчої особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*333.91*18:Ч30 + С*674 +
Шифр НБУВ: РА353008

Рубрики:

      
15.

Чередник Г.Ю. 
Інтеракційні механізми соціалізації учнів середньої школи України: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Г.Ю. Чередник ; Ін-т соціол. НАН України. — К., 2008. — 15 с. — укp.

Проведено соціологічний аналіз процесу соціалізації українських школярів в аспекті вивчення їх взаємодії з основними представниками суспільних іститутів, наведено характеристику сучасних способів впливу на молодь агентів соціалізації. До наукового обігу вперше введено дефініцію інтеракційного механізму, систематизовано прямі й опосердковані впливові дії агентів соціалізації на молодь. Розглянуто актуальні проблеми соціалізації сучасного українського суспільства. Розроблено типову модель взаємодії учнів з агентами соціалізації. Розкрито специфіку впливу інтеракційного механізму на процес соціалізації. Проведено емпіричний аналіз взаємодії школярів з основними контрагентами. Описано основні соціально-демографічні, соціально-статусні та соціально-психологічні чинники, розглянуто можливості їх впливу на результат інтеракцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*333.91 +
Шифр НБУВ: РА357184

Рубрики:

      
16.

Олійник О. В. 
Концептуалізація та емпіричні показники міри соціалізованості молоді: автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / О. В. Олійник ; Ін-т соціол. НАН України. — К., 2011. — 17 с. — укp.

Виділено етапи розвитку емпіричних соціологічних досліджень молоді з погляду розробки та застосування нових методик. Одержана система показників базується на уявленні щодо соціальної суб'єктності й активності індивідів і відбиває найістотніші аспекти соціалізації молоді у різних галузях життя. Визначено емпіричні критерії оцінки успішності соціалізації. Система показників була застосована та перевірена на емпіричному матеріалі українських досліджень. Це дозволило надати оцінку ефективності окремих показників, а також визначити основні тенденції соціалізаційних процесів української молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*333.91
Шифр НБУВ: РА379099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Маслов А.О. 
Маргінальна особистість як предмет соціально-філософського аналізу: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / А.О. Маслов ; АПН України. Ін-т вищої освіти. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Запропоновано цілісну концепцію маргінальної особистості в історико-філософському та теоретико-методологічному аспектах її осмислення. Визначено основні методологічні засади дослідження в соціальній філософії та складові соціального механізму розвитку маргінальної особистості, розкрито її суть і структуру. Обгрунтовано культурологічний характер процесу розвитку маргінальної особистості, здійснено контент-аналіз етапів маргіналізації українського суспільства та основних маргінальних груп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*134 + Ю6*31-723.2 + С5*5*332.1-717 + С5*333.123 +
Шифр НБУВ: РА328769

Рубрики:
  

      
18.

Писарєв В. Г. 
Маргінальна поведінка особи: теоретико-правовий аспект: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / В. Г. Писарєв ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 18 с. — укp.

Розглянуто теоретико-правовий аспект маргінальної поведінки особи. Розкрито основні теоретико-методологічні підходи щодо дослідження феномена маргінальної особистості через аналіз сутності, особливостей структури та соціального механізму її розвитку. Досліджено взаємозв'язок макро- та мікросередовищних факторів маргінальної поведінки, які впливають на класифікацію маргінальних прошарків українського суспільства. Доведено, що девіантна правова свідомість як маргінально-правове відображення перехідного буття спричиняється до виникнення таких форм маргінальності суспільства, як правовий нігілізм і міграційні процеси. Обгрунтовано фактори, які знижують процеси маргіналізації в Україні у контексті запобігання злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03 + Х883.5 + С5*5*332.1-717
Шифр НБУВ: РА381179 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Борщенко В.В. 
Методологічне обгрунтування дослідження динаміки ціннісних орієнтацій за особистісними документами: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.02 / В.В. Борщенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Обгрунтовано пізнавальні можливості автобіографії як джерела дослідження ціннісних орієнтацій юнацтва, показано придатність цього масиву суб'єктивних документів для об'єктивних кількісних узагальнень. Здійснено вікову ідентифікацію авторів біографій як представників окремої соціальної категорії юнацтва, конкретизовано типологію їх ціннісних орієнтацій, які підлягають кількісному вимірюванню. Запропоновано емпіричні засоби аналізу автобіографічних документів, зокрема, адаптовано метод контент-аналізу для вивчення динаміки ціннісних орієнтацій юнацтва. Наведено рекомендації щодо використання окремих способів подання й аналізу динаміки, зокрема, моментних і періодичних (інтегральних) рядів динаміки для вивчення тенденцій розвитку ціннісних орієнтацій юнацтва за тривалий період часу - сімнадцять років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*332.1-723.4*122.6 + С5*5*332.1-723.4*122.6
Шифр НБУВ: РА368496

Рубрики:

      
20.

Леонов В.В. 
Мотивація фінансової поведінки населення України: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / В.В. Леонов ; Ін-т соц. НАН України. — К., 2008. — 16 с. — укp.

На підставі кросдисциплінарного аналізу мотивації фінасової поведінки й емпіричного дослідження причинно-стимулювальних чинників монетарної активності населення України обгрунтовано шляхи ефективного залучення його грошових ресурсів у фінансову систему держави й інші соціально важливі сфери життя українського суспільства. Проаналізовано концептуальні засади мотивації фінансової поведінки населення України, виокремлено спонукальні чинники, які детермінують монетарну активність українських громадян за їх емпіричним виміром. Запропоновано визначення базових понять дослідження: мотивації та фінансової поведінки. Розкрито сутність соціально-філософського, соціально-економічного, соціально-психологічного та соціологічного підходів щодо аналізу мотивації фінансової поведінки. Охарактеризовано функціональну структуру, обгрунтовано зміст і проаналізовано особливості фінансової поведінки населення України, зроблено її типізацію як різновиду соціально-економічної діяльності. Досліджено вплив соціальної, політичної й економічної ситуації на характер змін фінансової поведінки населення України. Визначено основні потреби, ціннісні орієнтації, мотиви та стимули, які обумовлюють активізацію конкретних видів монетарної діяльності українських громадян. Розроблено оптимальні методи та форми залучення грошових коштів населення України у фінансову систему держави. Здійснено впровадження основних результатів наукового дослідження на державному та регіональному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*5*332.1-723.4*122.6 +
Шифр НБУВ: РА358391

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського