Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (55)Тематичний інтернет-навігатор (11)Наукова електронна бібліотека (122)Реферативна база даних (2032)Книжкові видання та компакт-диски (3356)Журнали та продовжувані видання (3378)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 163
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Євтушенко С.В. 
Народна художня творчість: проблематика, ретроспекція наукового осмислення, концептуальні основи: Автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.04 / С.В. Євтушенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 28 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних уявлень про феномени фольклору, народної художньої творчості, народного мистецтва та примітива. Висвітлено формування й еволюцію фундаментальної когнітивної структури, яка їх продукує, взаємозв'язки та взаємні кореляції концептів. Визначено генетичні витоки концептуального топоса примітива. Обгрунтовано міждисциплінарний статус досліджень народної художньої творчості та примітива, необхідність метанаукового коректування теоретичних уявлень про них, що склалися в межах різних гуманітарних наук.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671.111 + Ч111.156 + Ю812.47 +
Шифр НБУВ: РА330495

Рубрики:

      
2.

Єненко І.О. 
Виховання творчого відношення до виконавської діяльності у студентів вищих навчальних закладів культури і мистецтв: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / І.О. Єненко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади виховання творчого відношення до музичної виконавської діяльності. Розкрито суть творчого відношення до даної діяльності студентів ВНЗ культури та мистецтв. Розкрито фактори впливу на створення художнього виконавського образу. На підставі теоретичного аналізу поняття "творче відношення до виконавської діяльності" визначено критерії та рівні творчого відношення до музичної виконавської діяльності студентської молоді, розроблено діагностичний інструментарій. Запропоновано методичну систему виховання у студентської молоді творчого відношення до музичної виконавської діяльності та перевірено її ефективність. Розроблено методичні рекомендації щодо виховання творчого відношення до зазначеної діяльності у студентської молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч11р31(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА364145

Географічні рубрики:

      
3.

Єрмоленко 
Модерн та антимодерн у філософії культури Вальтера Беньяміна: автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.04 / Володимир Анатолійович Єрмоленко ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2008. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4НІМ)6 д Беньямін Вальтер + Ю6*671 + Ч111.1
Шифр НБУВ: РА359289

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Іванкова-Стецюк О.Б. 
Народна культура в житті сучасного українського суспільства: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / О.Б. Іванкова-Стецюк ; НАН України. Ін-т соціол. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено соціальний статус та роль народної культури в сучасному українському суспільстві та розроблено концепції, спрямовані на підвищення її потенційних можливостей. Проаналізовано існуючі в соціології версії культури. Розглянуто соціокультурний аспект етнонаціональних процесів, визначено соціальний статус народної культури в українському сучасному суспільстві. Сформульовано пріоритетну для нього модель взаємовідносин культури і держави. Запропоновано варіанти використання соціорегулятивних властивостей народного мистецтва. Досліджено роль мистецької освіти в процесах відтворення народної культури. Окреслено концептуальне поле гіпотетичної програми підтримки соціальним інститутом держави народної культури в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*18:Ч + Ч111.153(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310965 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Іванова К. А. 
Зміни як сутністна характеристика культури (методологія дослідження): автореф. дис. ... д-ра філософ. наук: 09.00.09 / К. А. Іванова ; НАН України, Ін-т філос. ім. Г.С. Сковороди. — К., 2011. — 23 с. — укp.

Обгрунтовано методологію дослідження змін як сутнісної характеристики культури. Встановлено, що поширення загальнонаукових методів (ЗНМ) на сферу культурології сприяло становленню критеріїв науковості й об'єктивності під час інтерпретації причин, рушійних сил і змісту культурних змін (КЗ); ЗНМ дослідження КЗ потребують коригування відповідно до специфіки предмета й об'єкта дослідження. Визначено поняття зміни як найбільш адекватне для опису процесів у культурі з одночасним виявленням процесів трансляції, інновацій і розмаїття адаптацій для зміщення акценту в аналізі феноменів культури з буття на становлення без ігнорування моменту стійкості. Розкрито основу побудови "синтетичної" концепції КЗ як відмову від "методологічної чистоти" досліджень на користь обгрунтування принципів інтеграції різних дослідницьких підходів та поліметодологізму як установки постнекласичної науки, що відповідає ситуації постмодерну, полікультурності та глобалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.16 + Ю251.5 + Ю6*671*32
Шифр НБУВ: РА382058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Іл'янович К.Б. 
Антропологічна криза в умовах сучасної техногенної цивілізації: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / К.Б. Іл'янович ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2008. — 16 с. — укp.

Проаналізовано основні соціальні ознаки та витоки антропологічної кризи сучасної техногенної цивілізації. Основну увагу приділено вивченню негативних аспектів розвитку цивілізації як глобальної соціокультурної системи. Зроблено висновок, що сучасна техногенна цивілізація переживає глибинну антропологічну кризу, що стосується усіх сфер життя. Виявлено, що науковий аналіз подібних мегатенденцій цивілізаційного розвитку є недостатнім, одноаспектним, оскільки XXI ст. характеризується активним розвитком нових технологій, появою нового типу раціональності як світосприйняття, суспільно-культурними змінами. Встановлено відмінність техногенного цивілізаційного типу від традиційного. Охарактеризовано культурно-історичний контекст зародження, системи цінностей та особливостей раціональності техногенної цивілізації, визначено глибинні джерела сучасної антропологічної кризи. Досліджено культурні й антропологічні суперечності глобалізаційних процесів сучасності у межах однієї цивілізації та сфери міжцивілізаційних відносин. З'ясовано, що рефлексія над джерелами та соціокультурними ознаками антропологічної кризи обумовлює необхідність формування нового типу світогляду й антропологічної парадигми загальнокультурного змісту та загальноцивілізаційного значення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216.21 + Ю6*671.112 + Ч111.1 +
Шифр НБУВ: РА357879

Рубрики:

      
7.

Абрашкевічус Г.О. 
Міжкультурні комунікації в поліетнічному соціумі (на прикладі діяльності Кримського республіканського товариства литовської культури ім. М.К. Чюрльоніса): автореф. дис... канд. культурорології: 26.00.01 / Г.О. Абрашкевічус ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено взаємозв'язок етнокультури та комунікації, зазначено про об'єднувальну роль культури в поліетнічному соціумі. Виявлено значення етнокультури та культури етноса в процесах побудови нації в епоху глобалізації. Проаналізовано механізми адаптації етнокультури до інформаційного суспільства, технологій передачі та збереження культурної інформації. Доведено процес інтенсифікації міжетнічних контактів як безпосередніх, так і через посередництво комп'ютерних технологій. Висвітлено етнокультуру в контексті, що посилює ефективність міжкультурної комунікації на загальнолюдських принципах. Акцентовано увагу на взаємозв'язку теоретичних основ із практикою національно-культурних товариств на прикладі проекту "Литовский след на Крымской земле". Доведено доречність діяльності культурних товариств, їх діалог, полілог у комунікаційному просторі поліетнокультурного Криму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.153 +
Шифр НБУВ: РА366370

Рубрики:

      
8.

Азарова Ю.О. 
Культуротворчі інтенції деконструкції Ж.Дерріда: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 17.00.01 / Ю.О. Азарова ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2004. — 18 с. — укp.

Висвітлено культуротворчі інтенції деконструкції Ж.Дерріда. Проведено комплексне дослідження концепції деконструкції, виявлено її наукові та культурні пріоритети. Розглянуто питання про можливість транспортування понять деконструкції у сферу культури. Проаналізовано граматологічну та філософсько-етичну стратегії деконструкції, висвітлено їх культуротворчий зміст. Доведено, що деконструктивістське дослідження таких головних складових культури, як текстуальність, категоріальність, дискурсивність та інституційність створює нову панораму бачення культурно-історичного процесу. Доведено, що деконструктивістський досвід міжкультурного, міжнаціонального й міжрелігійного діалогу сприяє розв'язанню ключових питань сучасної цивілізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4ФРА)6-667 + Ч111.8 + Ч11 г(4ФРА) д Дерріда, Ж. +
Шифр НБУВ: РА332120

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Александрова М.В. 
Культура та цивілізація: становлення проблематики в українській філософській думці (кінець ХІХ - початок ХХ століть): Автореф. дис... канд. філософ. наук: 17.00.01 / М.В. Александрова ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено генезу поглядів на культуру та цивілізацію кінця XVIII - кінця XIX ст. та зроблено висновок, що українська філософська думка з кінця XVII ст. пропонує унікальну традицію "критики цивілізації", яка базується на християнському світогляді та визначає посередницьку роль філософського мислення між вірою та розумом; умовно її можна назвати "культуротворчою". Зазначено, що подальший шлях української філософської думки кінця XIX - початку XX ст. можна характеризувати як послідовне віддалення від цієї парадигми та пошук іншої, що базується на науково-раціональному пізнанні та ідеї прогресу. Запропоновано цю парадигму умовно назвати "цивілізаційною".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671.112 + Ю3(4УКР) + Ч113(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА327659

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Андрес 
Охорона культурної спадщини України в контексті світових інтеграційних процесів (друга половина XX - початок XXI століття): автореф. дис... канд. іст. наук: 26.00.05 / Ганна Олександрівна Андрес ; НАН України ; Українське товариство охорони пам'яток історії та культури, Центр пам'яткознавства. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)л60 + Ч114(0)л51
Шифр НБУВ: РА366144

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Атоян А. І. 
Універсальна людина в ібероамериканській естетиці: автореф. дис. ... д-ра філософ. наук : 09.00.08 / А. І. Атоян ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2010. — 37 с. — укp.

Досліджено проблему універсальної людини в естетичному світі Ібероамерики. Визначено, що естетичні концепції, які створюються у третьому світі, не так часто опиняються у фокусі усвідомлення. Зауважено, що тема універсальної людини й її відображення у культурі сучасності має актуальне значення за умов мультикультурного товариства у контексті метисації культур і процесів породження нових картин світу. Встановлено, що взаємозбагачення культур в остаточному підсумку минає пастки апології самодостатнього "національного космосу". Обгрунтовано необхідність застосування естетичного аспекту розуміння маргінальних типів культури. Проаналізовано особливості взаємовідносин категорії "естетичний досвід" з іншими категоріями. Виявлено конкретизацію цінностей естетичного досвіду в об'єктивних і суб'єктивних обставинах суспільства. Створено історичну типологію естетичного універсалізму. Досліджено історичні перетворення універсальної людини як естетичного феномену в маргінальні типи. Визначено особливості естетичної регуляції ібероамериканського світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю811.1 + Ю8 г(77) + Ю8,1 + Ч111,0
Шифр НБУВ: РА376912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
12.

Білас О.Л. 
Форми культурного життя українців у Німеччині та Австрії (1939 - 1955): автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 26.00.01 / О.Л. Білас ; Львів. нац. муз. акад. ім. М.В.Лисенка. — Л., 2010. — 17 с. — укp.

Проаналізовано витоки українських і австро-німецьких відносин від початку XVIII ст. Розкрито соціально-політичні передумови та причини масової еміграції українців до Німеччини й Австрії, зокрема під час Другої світової війни. Розглянуто утворення еміграційних центрів, організацію в них освіти, мистецької культури. Увагу приділено розвитку різних форм театрального, образотворчого, музично-хорового життя, а також концертній діяльності у таборах для "переміщених осіб". Оцінено доробок провідних українських митців-емігрантів воєнного та повоєнного періодів (солістів-вокалістів, іструменталістів, хорових диригентів, композиторів) у національному та європейському контексті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч114(4=УКР)6
Шифр НБУВ: РА370210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Білорус А. М. 
Педагогічні умови формування інформаційної культури у майбутніх офіцерів-прикордонників: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / А. М. Білорус ; Нац. акад. Держ. прикордон. служби України ім. Б. Хмельницького. — Хмельниц., 2010. — 20 с. — укp.

Доведено, що на процес формування інформаційної культури майбутніх офіцерів-прикорлонників позитивно впливає сукупність педагогічних умов: використання в навчальному процесі сучасних інформаційних технологій, які застосовуються органами та підрозділами охорони державного кордону; створення у вищому військовому навчальному закладі інформаційно-гехнологічного середовища; упровадження в навчальний процес спецкурсу "Основи інформаційної культури офіцерів-прикордонників". Вдосконалено системи оцінювання сформованості інформаційної культури курсантів. Визначено компоненти даного процесу та критерії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)397-33: З970 + Ч111.161.3
Шифр НБУВ: РА372154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія:    
14.

Бакальчук В.О. 
Етносоціальний вектор культурної політики України: стратегічні пріоритети: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 21.03.01 / В.О. Бакальчук ; Нац. ін-т стратег. дослідж. — К., 2007. — 15 с. — укp.

Науково обгрунтовано теоретико-методологічні засади феномену "культурна політика". Проведено концептуалізацію її стратегічних пріоритетів та визначено етносоціальний вектор культурної політики України. Удосконалено понятійний апарат сфери культурної політики. Розкрито взаємообумовленість поняття "культура та політика її реалізації". Здійснено експлікацію понять "культурна політка", "суб'єкт культурної політики". Представлено класифікації моделей культурної політики, узагальнених та проаналізованих з урахуванням рольових повноважень і етичних принципів взаємодії суб'єктів культурної політики. На підставі аналізу концептуальних засад культурної політики міжнародних організацій ЮНЕСКО та Ради Європи визначено основні тенденції культурних процесів сучасності, стратегічні пріоритети, принципи формування та реалізації культурної політики. Надано практичні рекомендації щодо вдосконалення нормативно-правової бази державного управління у сфері культури, а також вектора культурної політики держави з метою досягнення основних стратегічних пріоритетів етносоціального розвитку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671.111 + Ч111.1 + Т3(4УКР)64-7 +
Шифр НБУВ: РА349194

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
15.

Батіщева 
Державне управління розвитком національної культури в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.01 / Ольга Сергіївна Батіщева ; Львівський регіональний ін-т держ. управління Національної академії держ. управління при Президентові України. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)134 + Ч111.153
Шифр НБУВ: РА352456

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Бекірова Л.С. 
Регулятивно-креативна функція традиції в етнокультурі (на матеріалі досвіду кримськотатарського народу): Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / Л.С. Бекірова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2004. — 19 с. — укp.

Уперше з використанням інтервального підходу проаналізовано різні теорії традиції (соціологічну, психоаналітичну, культурологічну, еволюціоністську). Запропоновано нове соціокультурне ("гомеостазисне" або "кібернетичне") тлумачення природи традиції, за допомогою якого обгрунтовано її роль у виживанні етносу, у збереженні життєздатності певної соціальної спільності людей і людської цивілізації взагалі. Досліджено специфіку традицій кримськотатарського народу, виявлено їх загальнолюдський, гуманістичний зміст. Запропоновано тезу про відсутність суперечності між здобутками науково-технічного прогресу і діяльністю традиційного суспільства. Показано значну виховну та навчальну роль історичного досвіду, втіленого у культурній традиції, у формуванні певного типу особистості та її ціннісних орієнтацій, що сприяє максимально швидкому пристосуванню та адаптації до нових вимог НТР і обумовлює в кінцевому результаті "економічне чудо".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671.111 + Ч111.153 + Т52(23=УКР6 а/л) +
Шифр НБУВ: РА332956

Рубрики:

      
17.

Беттельгейзе Д.Д. 
Феномен планетарної свідомості: філософсько-антропологічний аспект: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / Д.Д. Беттельгейзе ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено становлення та розвиток концептуального поняття "планетарна свідомість", розглянуто його самовизначення у просторі сучасного філософського дискурсу. Вперше у вітчизняній філософії визначено сутнісні характеристики і зміст концептів "планетарна свідомість" і "планетарна людина". Встановлено, що планетарна свідомість є своєрідною відповіддю людства на нову цивілізаційну ситуацію, характерною рисою якої є глобалізація. Доведено, що планетарна свідомість одночасно є вектором розкритття природи людини - розгортання її духу від індивідуального до родового (І.Кант) загальнолюдського буття, лише в масштабах якого людина може повністю реалізуватись. Запропоновано визначення концепту "планетарної людини" як прогностичної моделі якостей і характерних рис ідеальної людини, як орієнтуючого вектора цілеспрямованого формування свідомості особистості нового цивілізаційного етапу розвитку людства. Запропоновано прогностичну модель формування планетарної свідомості, в якій вирішальна роль повинна належати новим освітньо-виховним загальнолюдським програмам, розроблених на гуманістичних світоглядних засадах. Розширено поле пошуків сучасної філософської думки. Показано, що введення до наукового обігу концептів "планетарна свідомість" та "планетарна людина" посилює ефект стереоскопічного бачення конвергентно-глобалізаційних процесів і науково-технологічних досягнень у перспективі майбуття людини і людства, сприяє їх всебічному філософському осмисленню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216.21 + Ю6*622 + Ч111.1 +
Шифр НБУВ: РА354270

Рубрики:

      
18.

Богуцький Ю.П. 
Культурогенез як філософсько-історичний феномен: Автореф. дис... канд. філос. наук: 17.00.01 / Ю.П. Богуцький ; Держ. акад. кер. кадрів культури і мистец. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано онтологічні фактори і логічні механізми становлення та подальшої динаміки культурної історії. Істотно об'єктивізовано та підвищено прогностичні можливості вивчення культурно-історичного процесу. Обгрунтовано основні положення авторської концепції культурогенезу, окреслено її теоретико-методологічні альтернативи. Визначено найбільш перспективні шляхи дослідження даного феномену, визначальні фактори та логічні тенденції культурно-історичного процесу як органічного продовження еволюції форм буття. Запропоновано критеріальну призму виявленої логіки історії. На підставі теоретико-методологічної моделі культурогенезу з метою конструктивного розгляду критичного стану сучасної культури вироблено адекватні засоби логіко-історичного прогнозування та подолання культурної кризи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.16
Шифр НБУВ: РА312919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Релігія   
19.

Бодак В.А. 
Релігія як феномен універсуму культури: християнський контекст: Автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.11 / В.А. Бодак ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К,, 2006. — 32 с. — укp.

Досліджено релігію та культуру як надособисні явища. Запропоновано теоретичне вирішення проблем їх співвідношення та взаємодії. Конституйовано релігію як нову галузь релігієзнавчого знання. Зазначено, що у процесах етноінтеграції й етноідентифікації українців важливу роль може відіграти українізоване християнство, оскільки воно історично було взаємопо'язане з культурою й долею українства. Природно, що центр релігійних змін в Україні значною мірою зміщується в сферу, де релігія відіграє легітимізуючу роль у процесах національного будівництва й постає потужним чинником політичної, етнічної та культурної мобілізації. За цього важливо усвідомлювати, що християнство не може витупати єдиним фактором, здатним позитивно впливати на відродження української культури. Необхідно враховувати такі державотворчі складові, як історичні та культурні корені українців, геополітичну єдність, єдність мови, історичної долі, національного характеру та психології, що породили єдину, але різноманітну культуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э37-117.3 + Ю6*671.13 + Ч111.156 +
Шифр НБУВ: РА343516

Рубрики:

      
20.

Бойко В.І. 
Свобода як універсалія у сфері культури: автореф. дис... канд. філософ. наук: 26.00.01 / В.І. Бойко ; Держ. акад. кер. кадрів культури і мистец. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено філософсько-культурологічний аналіз феномену свободи як якісної характеристики культури та буття людини, розглянуто її типи, форми, зміст, досліджено сутнісні взаємозв'язки й особливості прояву у культурі у контексті історичного розвитку. Розкрито особливості функціонування поняття свободи у соціокультурному просторі. Обгрунтовано методологічні засади філософсько-культурологічного підходу щодо аналізу феномену "свобода", розкрито внутрішню логіку та динаміку трансформанції даного поняття на певних історичних етапах розвитку світової культури. Сформульовано категоріальний апарат осмислення свободи як універсалії у сфері культури. Досліджено особливості впливу культурних аспектів на формування національної ідеї свободи та необхідності розбудову громадянського суспільства в Україні. Визначено місце та роль свободи у формуванні сучасної культури з урахуванням процесів гуманізації, толерантності, комунікації, міжкультурного діалогу за умов глобалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.0 +
Шифр НБУВ: РА368165

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського