До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

 Біла книга 2013. Збройні сили України (2014)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0004791


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
БІЛА КНИГА 2013. ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ
Автор(и):
Вдовенко Сергій (підгот.)
Дата(и):2014


 Переглянути документ   


Опис документа:

Біла книга 2013. Збройні сили України / М-во оборони України; [робоча група: С. Вдовенко та ін.]. – Київ: [б.в.], 2014. – 74, [1] c. : іл.


Щорічник “Біла книга” видається відповідно до Закону України “Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави” з метою систематичного інформування громадськості про діяльність Збройних Сил України, а також про оборонну політику держави, проблеми, що виникають у цій сфері, та шляхи їх розв’язання. Дев’яте видання щорічника - “Біла книга - 2013. Збройні Сили України” присвячене питанням реформування та розвитку Збройних Сил України. У виданні висвітлюються поточний стан Збройних Сил та головні напрями подальшого військового будівництва. Матеріали щорічника призначені для цивільних і військових фахівців у галузі військового будівництва, оборонної політики та політики безпеки, журналістів, викладачів і студентів профільних вузів та факультетів, а також для всіх, хто цікавиться станом і напрямами розвитку Збройних Сил України.


Довідки про колективи:

 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Теми:

  • Військова справа


  •  

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського