До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

Мицик В. Ф. За законом світового ладу (2007)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0001482


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
ЗА ЗАКОНОМ СВІТОВОГО ЛАДУ
Автор(и):Мицик Вадим Федорович
Дата(и):2007


 Переглянути документ   


Опис документа:

Мицик, Вадим Федорович.

За законом світового ладу : трипільська цивілізація і світогляд укр. народу / Вадим Мицик; Міжрегіон. акад. упр. персоналом. – Київ: МАУП, 2007. – 327 с. : іл.


Культура етносу розвивається спадково. Тим більше, коли вона ґрунтується на мірностях Світового ладу, котрі проявляються через образотворчу мову. Вона визначає духовність і творчість, нею люди спілкуються зі Світом, межи собою і промовляють нею в майбутнє. Про філософські аспекти Буття хліборобів Трипільської цивілізації, яка життєдіяла у половині VI тисячоліття та в перших століттях III тисячоліття до нашої ери на землях від Дунаю до Дніпра, про духовно-господарський та космотворчий феномен пращурів, про розвиток Життя на засадах мірностей Світоладу, про спільність образотворчої мови історичних культур і народної культури в Україні йдеться у праці відомого етнографа й археолога. Через духовно-мистецькі вияви розкривається історичний поступ українського народу, обґрунтовується спорідненість культур, які розвивалися на землях України принаймні від кінця неоліту.


Довідки про авторів:

 МИЦИК ВАДИМ ФЕДОРОВИЧ

Довідки про колективи:

 МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Теми:

  • Археологічні культури
  • Народні звичаї та вірування


  • Рубрики:

     ТРИПІЛЬСЬКА КУЛЬТУРА


     

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського