До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

Животко А. П. Історія української преси (1999)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0001486


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ
Автор(и):Животко Аркадій Петрович
Тимошик Микола (упоряд.)
Дата(и):1999


 Переглянути документ   


Опис документа:

Животко, Аркадій Петрович.

Історія української преси : навч. посіб. для студ. ф-тів журналістики вищ. закл. освіти / Аркадій Животко; упоряд. М. Тимошик. – Київ: Наша культура і наука, 1999. – 360 с. – (Літературні пам'ятки України).


Ця книга повертається в Україну через більш ніж півстоліття після першого її видання у Мюнхені. Об'єктивно і всебічно автор показує, в яких умовах і як розвивалася наша періодика на українських теренах і в діаспорі від зародків її у козацькі часи до другої світової війни. За масштабами охоплення фактологічного матеріалу, залученням до наукового обігу колосального масиву архівних джерел української еміграції, кількістю повернених імен засновників, творців і меценатів українських часописів, які безпідставно були вилучені свого часу з вітчизняної історіографії, це видання є на сьогодні найповнішим. Для студентів вищих навчальних закладів, працівників засобів масової інформації. Може бути корисною учителям загальноосвітніх шкіл, старшокласникам, усім, хто цікавиться вітчизняною історією.


Довідки про авторів:

 ЖИВОТКО АРКАДІЙ ПЕТРОВИЧ
 ТИМОШИК МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ

Теми:

  • Пресознавство


  •  

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського