До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

Ющенко В. А. Недержавні таємниці (2014)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0001511


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
НЕДЕРЖАВНІ ТАЄМНИЦІ
Автор(и):Ющенко Віктор Андрійович
Зінченко Олександр Миколайович (літ. запис)
Дата(и):2014


 Переглянути документ   


Опис документа:

Ющенко, Віктор Андрійович.

Недержавні таємниці : нотатки на берегах пам'яті / Віктор Ющенко; літ. запис і упоряд. О. Зінченка. – Харків: Фоліо, 2014. – 511 с., [32] арк. фот.


"Недержавні таємниці" - це щира розмова третього Президента України Віктора Ющенка про приватні сторінки біографії: про кохання і кар'єрні повороти, життя і смерть найдорожчих людей. У книжці він оповідає, як перетнулися долі батьків - Андрія і Варвари, про диво віщих снів і гіркий полиновий хліб дитинства. Чому бандити не сидять у тюрмах? Чому президент Ющенко відмовився повертати у дію Конституцію 1996 року? Чи планувала Юлія Тимошенко державний переворот у вересні 2005 року? Що зруйнувало таємний союз БЮТ та Партії регіонів улітку 2009 року? Чому насправді розпалася помаранчева команда? Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто і чому отруїв опозиційного кандидата в президенти у вересні 2004 року? Як подолати найбільшу в історії повоєнної Європи гіперінфляцію? - Відповіді на ці та багато інших гострих і болючих запитань ви знайдете у книжці Віктора Ющенка.


Довідки про авторів:

 ЗІНЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
 ЮЩЕНКО ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ

Довідки про колективи:

 ФОЛІО

Теми:

  • Сучасна історія (1991– )


  •  

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського