До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

 Українська Православна Церква. Нагороди і титули (2009)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0002962


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА. НАГОРОДИ І ТИТУЛИ
Автор(и):
Болгов Вадим (авт.-упоряд.)
Дата(и):2009


 Переглянути документ   


Опис документа:

Українська Православна Церква. Нагороди і титули / [авт.-упоряд. В. В. Болгов]. – Київ: Ін-т біогр. дослідж., 2009. – 319 c. : іл.


Українська Православна Церква має власну систему нагород, які є невід'ємною частиною Вселенського Православ’я. На сторінках книги можна ознайомитись з ієрархічними та загальноцерковними нагородами, що складаються з орденів, медалей, ювілейних орденів і медалей. У виданні подано зображення та описи нагород Української Православної Церкви, статути, які визначають підстави до нагородження, порядок вручення та носіння, інформацію про святих, на честь яких присвячено нагороду, а також наведені відомості про мирян та церковних служителів, які удостоєні нагород Української Православної Церкви. Видання розраховане на широкий читацький загал і буде корисним фахівцям у галузі нагородної справи, історикам, колекціонерам-фалеристам, політичним та громадським діячам, службовцям тощо.


Теми:

  • Релігійні організації
  • Фалеристика


  • Рубрики:

     УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА


     

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського