До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

Фігурний Ю. С. Фаховий аналіз проблеми походження українців і професійне вивчення українських етнічних, націєтворчих і державотворчих процесів вченими відділу української етнології ННДІУ МОН України в кінці ХХ - на початку ХХІ століть (2011)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0003637


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
ФАХОВИЙ АНАЛІЗ ПРОБЛЕМИ ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНЦІВ І ПРОФЕСІЙНЕ ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЕТНІЧНИХ, НАЦІЄТВОРЧИХ І ДЕРЖАВОТВОРЧИХ ПРОЦЕСІВ ВЧЕНИМИ ВІДДІЛУ УКРАЇНСЬКОЇ ЕТНОЛОГІЇ ННДІУ МОН УКРАЇНИ В КІНЦІ ХХ - НА ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТЬ
Автор(и):Фігурний Юрій Степанович
Баран Володимир Данилович (рец.)
Ятченко Володимир Феодосійович (рец.)
Дата(и):2011


 Переглянути документ   


Опис документа:

Фігурний, Юрій Степанович.

Фаховий аналіз проблеми походження українців і професійне вивчення українських етнічних, націєтворчих і державотворчих процесів вченими відділу української етнології ННДІУ МОН України в кінці ХХ - на початку ХХІ століть : [монографія] / Фігурний Ю. С.; Нац. НДІ українознавства, Від. укр. етнології. – Київ: [ННДІУ], 2011. – 142 c.


У монографії здійснюється фаховий аналіз проблеми походження українців і професійне вивчення українських етнічних, націєтворчих і державотворчих процесів вченими відділу української етнології ННДІУ МОН України в кінці ХХ - на початку ХХІ століть. Ця книга була підготовлена в рамках науково-дослідної роботи "Україна і світове українство в системі українознавства. Українці в світовій цивілізації і культурі", що фінансується за рахунок державного бюджету. Її керівником є доктор філологічних наук, професор Кононенко П. П. Вона виконується в ННДІУ відповідно до напрямку планової роботи відділу української етнології. Праця розрахована на учнів, вчителів, студентів, викладачів, аспірантів, науковців і всіх тих, хто цікавиться життям і буттям українського народу.


Довідки про авторів:

 БАРАН ВОЛОДИМИР ДАНИЛОВИЧ
 ФІГУРНИЙ ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ
 ЯТЧЕНКО ВОЛОДИМИР ФЕОДОСІЙОВИЧ

Довідки про колективи:

 НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ УКРАЇНОЗНАВСТВА

Теми:

  • Етнографи
  • Народознавство та етногенез


  • Рубрики:

     УКРАЇНЦІ


     

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського