До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

 Шляхи впровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку в українських містах (2008)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/UKR0010384


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
ШЛЯХИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ МОДЕЛІ РОЗВИТКУ В УКРАЇНСЬКИХ МІСТАХ
Автор(и):
Соскін Олег Ігорович (ред.)
Дата(и):2008


 Переглянути документ   


Опис документа:

Шляхи впровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку в українських містах / Ін-т трансформації сусп-ва; за заг. ред. О. І. Соскіна. – Київ: Вид-во "Інститут трансформації суспільства", 2008. – 63 c. : рис., табл.


Більшість українських міст, особливо середніх і малих, сьогодні зіштовхуються з нестачею відсутності інвестицій та сучасних інноваційних підходів для ефективного й самодостатнього розвитку територіальних громад. Ця проблема існує через відсутність розробленої на інтелектуально-експертному та практичному рівнях інноваційно-інвестиційної моделі розвитку міста, яка б враховувала інтереси місцевої влади, підприємницьких кіл і членів територіальної громади, була важливою складовою стратегічного плану розвитку міста. Як наслідок, європейська перспектива українських міст на сучасному етапі виявляється майже недосяжною. У книзі представлено погляд експертів та керівників міської влади України на різні аспекти впровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку в українських містах, спираючись на досвід європейських країн.


Довідки про авторів:

 СОСКІН ОЛЕГ ІГОРОВИЧ

Довідки про колективи:

 ІНСТИТУТ ТРАНСФОРМАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА

Теми:

  • Економіка
  • Соціальні трансформації
  • Населені пункти
  • Будівництво. Житло


  •  

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського