До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

Животко А. П. Нарис історії української преси (1937)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/ukr0000013079


Тип рерусу: Книги

Країна:Чехія
Мова(и):Українська

Назва(и):
НАРИС ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ
Автор(и):Животко Аркадій Петрович
Дата(и):1937


 Переглянути документ   


Опис документа:

Животко, Аркадій Петрович.

Нарис історії української преси : курс лекцій / Аркадій Животко; Укр. техн.-госп. ін-т позаочного навчання в Подєбрадах. – Подєбради: [б. в.], 1937. – 111 c.


Анотація: Ця книга повертається в Україну через більш ніж півстоліття після першого її видання у Мюнхені. Об'єктивно і всебічно автор показує, в яких умовах і як розвивалася наша періодика на українських теренах і в діаспорі від зародків її у козацькі часи до другої світової війни. За масштабами охоплення фактологічного матеріалу, залученням до наукового обігу колосального масиву архівних джерел української еміграції, кількістю повернених імен засновників, творців і меценатів українських часописів, які безпідставно були вилучені свого часу з вітчизняної історіографії, це видання є на сьогодні найповнішим. Для студентів вищих навчальних закладів, працівників засобів масової інформації. Може бути корисною учителям загальноосвітніх шкіл, старшокласникам, усім, хто цікавиться вітчизняною історією


Довідки про авторів:

 ЖИВОТКО АРКАДІЙ ПЕТРОВИЧ

Довідки про колективи:

 УКРАЇНСЬКА ГОСПОДАРСЬКА АКАДЕМІЯ

Теми:

  • Пресознавство


  •  

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського