До 100-річчя Національної академії наук України та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

«Без “високої”, так би сказати, чи “чистої” науки ні освіта, ні школа, ні популярна література, ні, навіть, публіцистика не можуть держатись на відповідній висоті — се той фундамент, той рівень, по котрому рівняється все. Україна повинна мати академію наук і через неї забезпечити можність зайнятись чистою наукою людям, які виявляють до того потрібний хист і енергію, сотворити національну, чи пак народну, бібліотеку, гідну великої держави, національні архіви й музеї...»
Біографістика  

Краєзнавство  Джерелознавство  

Історія  


Політологія  

Держава і право  

Пам’яткознавство  

Заклади культури та історичної пам’яті  

Культура. Мистецтвознавство  

Природознавство  

 Архів Української Народної Республіки. Міністерство закордонних справ. Дипломатичні документи від Версальського до Ризького мирних договорів (1919-1921) (2016)

адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/ukr0011621


Тип рерусу: Книги

Країна:Україна
Мова(и):Українська

Назва(и):
АРХІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ. МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ. ДИПЛОМАТИЧНІ ДОКУМЕНТИ ВІД ВЕРСАЛЬСЬКОГО ДО РИЗЬКОГО МИРНИХ ДОГОВОРІВ (1919-1921)
Автор(и):
Кавунник Валентин Леонідович (упоряд.)
Дата(и):2016


 Переглянути документ   


Опис документа:

Архів Української Народної Республіки. Міністерство закордонних справ. Дипломатичні документи від Версальського до Ризького мирних договорів (1919-1921) = Archive Ministry of Foreign Affairs / НАН України, Ін-т укр. археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського; упоряд. В. Кавунник. – Київ: [Ін-т укр. археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського], 2016. – 793 c.


У збірнику друкуються раніше не публіковані дипломатичні документи з архіву Канцелярії міністра та Департаменту чужоземних зносин Міністерства закордонних справ УНР, в яких визначено зовнішню політику УНР: узагальнювальний огляд міжнародного становища УНР, ноти (до Росії, Польщі, Антанти та інших держав), обіжники (у справі взаємин із Росією, Польщею та Добровольчою армією). Упорядковано звіти (справоздання), листи та ноти керівників: Делегації УНР на Мирну конференцію в Парижі, конференцію Балтійських держав, на Мирну конференцію в Ризі, до Ліги Націй; Місій УНР до Франції, Великої Британії, Швейцарії, Румунії, Польщі, Латвії, Данії, Голландії та Бельгії; Посольств УНР в Австрії, Туреччині та Німеччині.

Паралельна назва:

Archive Ministry of Foreign Affairs : diplomatic documents in the period from the Versailles to the Riga peace treaties (1919-1921)


Довідки про авторів:

 КАВУННИК ВАЛЕНТИН ЛЕОНІДОВИЧ

Довідки про колективи:

 ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ АРХЕОГРАФІЇ ТА ДЖЕРЕЛОЗНАВСТВА ІМЕНІ М. С. ГРУШЕВСЬКОГО
 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

Теми:

 • Україна та країни світу


 • Рубрики:

   АВСТРІЯ
   АНТАНТА
   БЕЛЬГІЯ
   ВЕЛИКА БРИТАНІЯ
   ДАНІЯ
   ЛАТВІЯ
   НІДЕРЛАНДИ
   НІМЕЧЧИНА
   ПОЛЬЩА
   РИЗЬКИЙ МИРНИЙ ДОГОВІР
   РУМУНІЯ
   ТУРЕЧЧИНА
   УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА
   ФРАНЦІЯ
   ШВЕЙЦАРІЯ


   

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського